MS v hokeji 2025

Pokec o hokeji
Autor diskuse: Pvl - Profil , 9.5.2025 všeobecné - ostatní

Nbery25 - Profil | So 10.5.2025 9:21:35

Flip >> nenaučili,nie je kde sa učit

    NFlip - Profil | So 10.5.2025 9:14:33

    visage >> Už dlouho,že?😂��😂

      Nvisage - Profil | So 10.5.2025 9:09:49

      Flip >> nemáme teraz hviezdy , len mlaďasov .

        NFlip - Profil | So 10.5.2025 9:00:32 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

        visage >> A co vy na Slovensku ? Už jste se konečně pořádně naučili ten sport s pukem a hokejkama, nebo to pořád před sebou strkáte jako u nás kluci na rybníku? 😂

          N1Mara - Profil | So 10.5.2025 8:16:55

          visage >> na smetaně 😅

            Nvisage - Profil | So 10.5.2025 8:01:25

            1Mara >> ale na paprike :-)))))))))

              N1Mara - Profil | So 10.5.2025 7:59:39

              Flip >> Dyk to říkám, zlatý Králík 🤣🤣

                NFlip - Profil | So 10.5.2025 7:15:13

                1Mara >> Měli by ukecat Haška,tenhle ,,Cedník" v bráně na mě dobrý dojem neudělal.

                  NHoumrP - Profil | Pá 9.5.2025 21:07:58

                  Bulda 64 >> Vypadá, že se bude rozchytávat do konce MS 😅

                    NBulda 64 - Profil | Pá 9.5.2025 21:02:52

                    HoumrP >> se teprve rozchytává 🤔🫣🙂

                      N1Mara - Profil | Pá 9.5.2025 19:02:29

                      Čík >> :-))))))))))))))))))))))))))))

                        NČík - Profil | Pá 9.5.2025 19:01:10

                        1Mara >> Poušťák😉😁

                          NPvl - Profil | Pá 9.5.2025 18:57:19

                          Tak kliku jsme měli ... o tom není třeba polemizovat Teda z mého pohledu EDIT . na to se historie nebude ptát 😉😉

                            N1Mara - Profil | Pá 9.5.2025 18:54:29

                            visage >> :-))))))))))

                              Nvisage - Profil | Pá 9.5.2025 18:51:13

                              1Mara >> toho by si zjedol :-))))))))))

                                N1Mara - Profil | Pá 9.5.2025 18:50:10

                                Kdo nám chytá ? Králík ? :-)))

                                  NHoumrP - Profil | Pá 9.5.2025 18:19:02

                                  Vejmelka je špatnej.

                                    NPvl - Profil | Pá 9.5.2025 17:45:31

                                    visage >> Pěkná ranka 👍

                                      Nvisage - Profil | Pá 9.5.2025 17:43:20

                                      Pvl >> už cinklo :-)))

                                        NPvl - Profil | Pá 9.5.2025 17:29:38

                                        Tak už je to veselejší .Hlavně aby to ještě cinklo .