MS v hokeji 2025

Pokec o hokeji
Autor diskuse: Pvl - Profil , 9.5.2025 všeobecné - ostatní

NPvl - Profil | Po 19.5.2025 12:18:16

Tak kolk to dnes bude ??

    NFlip - Profil | Po 19.5.2025 11:36:22

    Klose >> Teď už budou chalani bojovat akorát o záchranu.

      NKlose - Profil | Po 19.5.2025 9:30:20

      Flip >> Já viděl 1:1, docela tlačili, pak jsem musel jít odchytit roj a když jsem se vrátil, čumím jak blázen na 1:4. 🤦 No asi si kluci už zavřeli dveře dál. Na finále s námi už to nevypadá 😂

        NFlip - Profil | Po 19.5.2025 2:30:59

        Klose >> Mám dojem,že Lotyšové Slováky odstřihnuli od postupu z tabulky. Faktem je že s tímhle kádrem tam nemají co dělat. Je to škoda ale zároveň i jejich ostuda.

          NFlip - Profil | Ne 18.5.2025 6:23:29

          Klose >> Přesně. I když v poslední době po tom co se děje ve Ficolandu jsem rád že jsme každý za sebe suverením státem.Omlouvám se za tu trochu politiky.

            NFlip - Profil | Ne 18.5.2025 6:22:47

            Danda05 >> Jak už jsem psal. Fandím našim- to je jasné. Ale po nich Slovákům.Mám je určitě raději než ty ostatní týmy. Pro mě by byl stav ideál finále Česko- Slovensko. Pochopitelně s vítězným koncem pro české barvy.😊

              NKlose - Profil | Ne 18.5.2025 6:07:11

              Danda05 >> Řekl bych, že vzhledem k jeho věku to má jako já. Pořád jsou to " naši". Já jim fandím pořád

                NDanda05 - Profil | Ne 18.5.2025 0:36:19

                Flip >> proč je to škoda?

                  NFlip - Profil | So 17.5.2025 23:15:42

                  Překvapení se nekonalo a někdy nepříjemný Kazachstán je za náma. Za to se Slováky to jde asi opravdu ze svahu.Je to škoda.

                    Nhaas - Profil | Čt 15.5.2025 23:34:53 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                    Pvl >> takový zvláštní trenér po zápase bez nějakých emocí ikdyz po Maďarech ani emoce nějak nesly hodnotit ..... Ale jako trenér bude v pohodě ...ví vc go 👍

                      NPvl - Profil | Čt 15.5.2025 23:02:16

                      Co říkáte na trenéra Rulíka ? Připadá mi jako seriózní chlapík .Teď reakce po zápase ,moc tu hru nechválil až na poslední třetinu .

                        Nhaas - Profil | Čt 15.5.2025 22:02:58

                        MV >> souhlas naprosto jalové ale mi to připadá že od začátku celého turnaje je to takové upracovane syrove...za mne výsledky ano ale hra kolikrát nic moc ...... čtvrtfinále ukáže na co tenhle mancaft bude reálně mít ....

                          NMV - Profil | Čt 15.5.2025 21:48:29

                          Jako vedem ale hokej hrajem hroznej.

                            Npier - Profil | Út 13.5.2025 20:28:49

                            Nevíte někdo jestli mají Frantíci v mužstvu nějaké transky?
                            Po olympiádě bych čekal aspoň jeden útok ..

                              NFlip - Profil | Po 12.5.2025 19:14:35

                              Doufám,že dnes večer nedopadneme jako Slováci.

                                NFlip - Profil | Po 12.5.2025 4:50:09

                                Povinnost splněna.

                                  NHoumrP - Profil | Ne 11.5.2025 22:51:49

                                  Bulda 64 >> Lepší, než v prvním zápasu.

                                    NBulda 64 - Profil | Ne 11.5.2025 22:44:24

                                    HoumrP >> ...dotrápili se k vítězství..;)
                                    Ti komentátoři to ve 2. třetině popisovali dóst pozitivně.. já myslel, když jsem přišel k bedně, že máme náskok aspoň 5-ti gólů.. 😅
                                    A co Vejmelka, už se rozchytal ??🤔

                                      NHoumrP - Profil | Ne 11.5.2025 22:32:56

                                      Tak jsme utrpěli výhru 😅