MS v hokeji 2025

Pokec o hokeji
Autor diskuse: Pvl - Profil , 9.5.2025 všeobecné - ostatní

NMV - Profil | Ne 11.5.2025 22:32:50

Tak, tak uff.

    Nhaas - Profil | Ne 11.5.2025 21:44:41

    Jak se dívám tak Klapka by měl konečně dostat šanci jít do zápasu ..... Kondelík je zatím nic moc takže za něj jinak naší obránci až na pár výjimek nic moc .. Ticháček ten se tam motá jen neudělat chybu tohle na repre ještě není .....

      NFlip - Profil | Ne 11.5.2025 14:43:34

      visage >> No vidíš,že to není tak zoufalé. První výhru máte doma.

        N1Mara - Profil | So 10.5.2025 20:03:49

        Polčis >> jo a teď i Rakušané, před koncem na ně, když to bylo vyrovnaný jsem dal že vyhrají, dali na 2-1 a kurz byl 35 , dal jsem to za 100 a hle, nechali si dát další góly na konci kokoti. Mohl hsem mít 3500kč 🤣🤣

          NPvl - Profil | So 10.5.2025 19:07:06

          visage >> Už jsem to ani nepsal :o§))

            Nvisage - Profil | So 10.5.2025 18:58:40

            Pvl >> už to vôbec neplatí 4:2

              NPvl - Profil | So 10.5.2025 18:36:29

              Tak už to neplatí 3:2

                NPvl - Profil | So 10.5.2025 18:24:58

                Rakousko --Švédsko 2:1 krásná branka !

                  NPolčis - Profil | So 10.5.2025 18:04:47

                  1Mara >> Norsko byla chyba vsadit, nás potráp ale.

                    Nvisage - Profil | So 10.5.2025 14:37:30

                    Flip >> o chlapče tak o dva :-))))))))

                      Npier - Profil | So 10.5.2025 14:28:37

                      Flip >> povolat Haška a rusy... přesně 😁

                        N1Mara - Profil | So 10.5.2025 14:23:04

                        Ty voe ty Norové jsou kundy...... umí hovno i cikáni je porazí.....

                          NFlip - Profil | So 10.5.2025 14:13:40

                          visage >> O 2 body chlapče, o 2 body- a nepříjemné Švýcary z krku.😊

                            N1Mara - Profil | So 10.5.2025 12:53:39

                            visage >> vy se snažte voe, mám na vás vsazeno 2 zápasy!! 🤣🤣

                              Nvisage - Profil | So 10.5.2025 12:26:35

                              1Mara >> kurzy tam vidím ale nie 1 X 2 , ak si dal všetko 1 , tak nevíde .

                                N1Mara - Profil | So 10.5.2025 12:21:21

                                Tak co vyjde mě to?

                                  Nvisage - Profil | So 10.5.2025 10:49:42

                                  Flip >> no máte o 1 bod viac :-)))))))))))))

                                    Nkubas. - Profil | So 10.5.2025 10:46:21

                                    visage >> Ti dva zbylí :-)))?

                                      Nvisage - Profil | So 10.5.2025 10:37:31

                                      Flip >> asi áno neprišli hráči NHL 😢

                                        NFlip - Profil | So 10.5.2025 9:25:08

                                        bery25 >> Možná právě v tomhle okamžiku Robo domlouvá s Putinem nějakou hokejovou školu. A příští rok se k němu přidá Babiš s Japoncem.😂