Tb baits kořeněná kreveta

Co říkáte na novinku od tb baits kořeněná kreveta?
Autor diskuse: Pepek 11 - Profil , 17.4.2025 kaprařina - nástrahy, návnady

NŠkaby - Profil | Po 21.4.2025 20:16:12

TB už pár let chytám, krmný používám zároveň jako chytací a na to že to je levný tak to vůbec není špatný na rybnikach a na Labi. Na Orlíku mi to nefunguje vůbec. Novinku sem si chtěl koupit ale jak to všude čtu tak v Labi se toho počítám bude válet několik tun tak zkusím něco jiného a čas.

    NSharry - Profil | Po 21.4.2025 19:57:08

    Pvl >>
    🤝👍

      NPvl - Profil | Po 21.4.2025 19:45:41

      Sharry >> sory

      Nojo já přemrknul nachytali --nenachytali

      kolegove na to ted chytali 5 dni v kuse a nachytali moc ryb... sice same male okolo 6-9 kg.. ale spokojenost.

        NSharry - Profil | Po 21.4.2025 19:24:14

        Pvl >>
        ja ti nerozumim... to mi oznamujes s otaznikem? .., nebo se ptas na neco, co jsem nepsal? .. 🤔🤔

          NPvl - Profil | Po 21.4.2025 19:13:28

          Sharry >> Ostatním ,kteří na to nechytali to bralo ? A ryby podstatně větší ?

            NHAVLAS - Profil | Po 21.4.2025 15:46:38

            dědánek >> jasný, 5.5 vyrážím

              Ndědánek - Profil | Po 21.4.2025 15:42:02

              HAVLAS >> Dej prosím vědět jak to šlo.

                NPepek 11 - Profil | Po 21.4.2025 10:04:52

                Lukas H >> jo jo přesně ten.

                  NLukas H - Profil | Ne 20.4.2025 19:55:59

                  Pepek 11 >> Sychrovský rybník u Rosovic?

                    NPepek 11 - Profil | Ne 20.4.2025 19:20:51

                    Já dnes celý den na Sychrov a bez kontaktu.ale není všem dnům konec musím věřit když je toho 10 kg😃

                      NSharry - Profil | Ne 20.4.2025 19:07:32

                      HAVLAS >>
                      kolegove na to ted chytali 5 dni v kuse a nachytali moc ryb... sice same male okolo 6-9 kg.. ale spokojenost.

                      mi osobne to pripomina hodne Decathlon " spicy bird food" na ktery jsem nemel ani potah a nejdu do toho, ani omylem.. 😂😂😂

                        NHAVLAS - Profil | Ne 20.4.2025 18:57:42

                        Doufám že dobrý jedu na týden na Orlík a beru si to sebou k monster crabovi na který nedám dopustit

                          NKordis - Profil | Pá 18.4.2025 11:21:59

                          Jsem zatím spokojený. Bílá balancka mi šlape skvěle.

                            NBeerotzutz - Profil | Pá 18.4.2025 8:52:52 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                            Předevčírem jsem byl na 1 noc na Berounce,přehazoval jsem po 2 hodinách, páč šel bordel, točil démona,red one,chilli tuna a přišli kapři 61 na peletu Nikl devil krill 20 mm a pak 73 a 84(11 kg) na TB baits kreveta 24 mm tu zmiňovaná,Chytací,nabůstrovaná..
                            Ale asi bych to nepřeceňoval.

                              NPepek 11 - Profil | Čt 17.4.2025 21:54:34

                              Budu zkoušet poprvé a taky na labíčku do teď sem chytal jet fish -švestka česnek..

                                NKlose - Profil | Čt 17.4.2025 21:53:16 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                FRANK71 >> no vidíš, a kolem mě na něj nikdo nedá dopustit. Ale pravda, bavím se jen o Labi a tam funguje téměř jako zázrak 😂

                                  NOlda1047 - Profil | Čt 17.4.2025 21:50:24

                                  Bude to určitě jak kde. Já za víkend na Labi dva kapry cca 70cm, oba na krevetu, dnes můj osobák 11.50 kg, také na krevetu. Na druhém byla od TB Baits střídavě jahoda nebo Krab a nic :-)

                                    NFRANK71 - Profil | Čt 17.4.2025 21:47:37

                                    Klose >> já žádný terno nezaznamenal a to ryby braly hodně na všechno.

                                      NKlose - Profil | Čt 17.4.2025 21:27:16

                                      FRANK71 >> Řekl bych , spíš víc.

                                        NFRANK71 - Profil | Čt 17.4.2025 20:47:58

                                        Normální koule. Nic víc, nic míň.