Nash navijáky kvalita ...

Zdar chlapi ? Co říkáte na tyhle náviny? Kevin Nash Dwarf Big Pit Compact 6000... děkuji za normální odpovědi...
Autor diskuse: Jugin - Profil , 1.10.2024 kaprařina - náčiní, doplňky
3 nových příspěvků od Vaší poslední návštěvy.

NEnicito - Profil | St 9.10.2024 0:57:52

Minuly rok som si robil kaprarsku výbavičku na jeseň prevažne nash…prúty scope, sirén R4, moon chair, púzdro na prúty atd, ale keď som zatočil párkrát navijakom Nash a hneď nato shimano, tak som vzal shimano…je tam cítiť rozdiel triedy 🤷

    NVojtechvojtech - Profil | So 5.10.2024 9:04:56

    Ten navijak neznam, ale pokud shanis navijak okolo vel. 5000, koukni na strategy gtr-s 5500. To je provereny bezporuchovy stroj s rychlobrzdou a solidnim chodem.

      NJaštěp - Profil | Pá 4.10.2024 21:39:12

      Kup si Shimano,Daiwu,pokud nemáš peníze Okumu.
      Zbytek vynech...