- Otázky a diskuse
- Seznam
- Diskuse
Shimano Power Aero 14000 XTC
Zdravím, zvažujem kúpu uvedených Navi na vyvážku. Chcel by som sa spýtať či náhodou už niekto nemá skúsenosť s daným typom.
Pekný deň
Pekný deň
Autor diskuse: erixko - Profil , 24.4.2023 kaprařina - náčiní, doplňky
- Zobrazit zápisy s fotkou.
- Zobrazit vybrané uživatele.
načítám... - Zobrazit jen s poděkováním.
- Zobrazit nejlépe hodnocené.
16x v oblíbených a 3x v ignorovaných.
NFofo33 - Profil | Pá 4.8.2023 12:31:34
haas >> ja som to skúšal v obchode ten 3.5 ide fakt super ľahúčko oproti tomu 4'3 ešte jeden dotaz mám nebude sa to strieborné kúpať?? Na navijaku je také strieborné hore pri preklapac alebo na cievke to zlaté ten pasik
Nhaas - Profil | Pá 4.8.2023 11:41:54
Fofo33 >> mensi prevod mensi drina pomalejsi stahovani ........ Pokud budes pouzivat olova 100 g tak bez obav prevod 4,3:1 je dostatecny pokud tezsi tak jak pise kolega Murphyy 3,5:1
Nmurphyy - Profil | Pá 4.8.2023 10:55:57
Fofo33 >> ako vravim je to na tebe, ale za mna poviem, ze ak by som doteraz pouzival kaprove navi s klasickym prevodom a nikdy nevyskusal kapr navi s prevodom okolo 3,5:1, uz len koli tomu aby som si to vyskusal a zistil rozdiely tak by som isiel do toho PG (verim ze uz potom budes chciet len tie mensie prevody :)
ja mam technium XT s podobnym prevodom a je to fakt citit pri stahovani olov aj z vyvaziek, stale lahucko to ide, takze u mna by to bolo jasne keby som kupoval nove power aero :)
ja mam technium XT s podobnym prevodom a je to fakt citit pri stahovani olov aj z vyvaziek, stale lahucko to ide, takze u mna by to bolo jasne keby som kupoval nove power aero :)
Nmurphyy - Profil | Čt 3.8.2023 15:23:41
Fofo33 >> ci uz zvolis jednu alebo druhu verziu budes spokojny, osobne ale na kaprarinu nech uz je to nahod alebo vyvazky by som volil nizsi prevod, stiahnes mozno o trosicku pomalsie, na druhej strane v pripade potreby stahovania tazkych zatazi bude sa ti tocit lepsie a lahucko pri vacsine situacii a vseobecne by to malo byt setrnejsie aj na zivotnost hoci obidva verzie aj pri tazkej praci toho vydrzia roky a roky..
ale napr pri specifickych dalekych vyvazkach kde sadnes na lod s motorom a potrebujes ist rychlejsie tak tam mozno by niekto dal prednost aj klasickemu prevodu
proste tvoja volba tak vyber ten najvhodnejsi ;) 👍
ale napr pri specifickych dalekych vyvazkach kde sadnes na lod s motorom a potrebujes ist rychlejsie tak tam mozno by niekto dal prednost aj klasickemu prevodu
proste tvoja volba tak vyber ten najvhodnejsi ;) 👍
Nhaas - Profil | St 2.8.2023 17:05:50
Fofo33 >> na jak tezka olova na odhoz ? Vyvazka predpokladam na kameny ?
NSĹawomirJ - Profil | Po 12.6.2023 18:39:45
Nicokarp - Profil | Pá 2.6.2023 23:09:32
Matyášek >> čau Maťasi,jedine 3,5:1 pg inšie ma nezaujíma.💪
NMatyášek - Profil | Pá 2.6.2023 13:57:32
Luger46 >> jakmile objednám PG verzi, udělám komplet rozborku a recenzi. I když nic zásadního oproti Ultegře uvnitř nebude - myslím teď uspořádání převodovky, ne materiál!!! Teď to píši tobě jako vlastníkovi Ulteger XTE. PA budou určitě lepší, ale to se dá čekat 😉
NLuger46 - Profil | Pá 2.6.2023 13:01:11
erixko >> takže rikas ze rozdíl oproti UL xte je velký? Stoji za dvojnásobek ceny? Protože mě xte překvapila chodem a tom i Mgs xtd
Nerixko - Profil | Pá 2.6.2023 12:01:21
Luger46 >> štandard, chcel som xtc takze nebolo moc na výber :)
NLuger46 - Profil | Pá 2.6.2023 11:02:27
erixko >> a ty máš PG verzi ze silným převodem nebo standard?
Nerixko - Profil | Pá 2.6.2023 9:15:11
Navijaky odskúšané pri vode a podarilo sa aj pár rýb z toho jedna veľmi slušná, chod presný a plynulý. Spracovanie podarene, mala vôľa na kľučke (veľmi malá). Navijak do ruky príjemný dobre vyvážený. Rozdiel medzi ultegrou xte je strasne cítiť v prevodoch a váha ani nehovorím. Brzda extrémne krátka ale to mne nevadí. Jedine za mňa, nemusel byt až tak lesklý ale je to sila zvyku a preferencia každého zvlášť. Podľa mňa je hodný tých peňazí a je vydarenejší ako jeho predchodca. Môj názor je taký že keď mám zohľadniť cenu a nepozerám na veľkosť cievky pre mna aero technium xtd stráca zmysel. Každopádne co sa chodu a vôli týka majú sa od daiwy co učiť. Môj názor nekamenujte ma hneď. Pekný deň všetkým.
Čtenáři této diskuse také sledují
NFanclub značky Shimano16391
NKaprařský top vercajk3167
NKrátkodobá kaprařina x9925
NLegenda s názvem Daiwa Tournament S5000-T, S5500-T či S6000-T5334
NShimano Power Aero 100001660
NHarrison - vše o této značce3722
NVýběr prutů značky Century621
NShimano Power Aero 14000 XTB310
NCcMoore a vše kolem něj3769
NKorda Developments a vše co k této značce patří1693
Živě na MRK.cz
Kde to žije - kaprařina
ÚtNKrátkodobá kaprařina x 9925
ÚtNATTs hlásiče a ATTx příposlech 544
ÚtNDaiwa Whisker SS 2600 173
ÚtNFanclub značky Shimano 16391
ÚtNÚN Žermanice 2009, (471 043, Lučina 2A)... 8060
ÚtNZkušenosti s pruty Scorpion od Mivardi 2
ÚtNLabe fishing store 19
ÚtNOhře, úlovky, nástraha 1054
ÚtNKyjský rybník, Džbán 50905
PoNŽermanky a bivakovani 4
PoNHarrison - vše o této značce 3722
PoNVýber signalizátorů 2+1 ATTS, Flacarp X7, FOX Mx 145
NeNTrakker brolly 100 Ev 0
SoNSoukromý revír i pro děti/začátečníky 17
SoNZavážecí lodičky boatman 11
Co je nového - kaprařina + obecné
PáNBleskovka: Candát má GPS v hlavě: vědci z AV ČR odhalili překvapivé navigační schopnosti
StNBleskovka: Povodí Moravy realizuje doporučení odborníků po loňském úhynu ryb na Nových Mlýnech
. . . NBleskovka: Invaze sumečka černého na Mělnicku: Rybáři a vědci zahájili velký odlov
. . . NBleskovka: Nová přečerpávací elektrárna na Orlíku: Jaký to bude mít vliv na vodu a rybáře?
. . . NBleskovka: Záhada ryby, která žije 100 000 let bez samců, vyřešena!
. . . NBleskovka: Kvalitu vody v lipenské přehradě podle studie ovlivňuje fosfor z rašelinišť
Oznámení - kaprařina
Na toto místo můžete sami vložit své oznámení ostatním čtenářům MRKu.
Kalendář akcí - kaprařina
24.6.ddk carp cup giants fishing 2026...
24.6.Bigfish carp marathon Dešná JARO...
25.6.Carp Cup Rosed 2026
25.6.Dubenec Týmové Červen 2026
25.6.Tylovský rybník - Carp cup léto...
25.6.🏆 CCAM Hruškov léto -...
25.6.Team NULA Cup
25.6.AS Fish carp race na jezeře...
26.6.!!ct retro- poslední volné...
26.6.Lastiashop Fanatik Cup Maleňák...
NEJLEPŠÍ Z KATALOGU
Doporučujeme prodejnu
Rybářské potřeby JESETER
Karlovy Vary - Dvory, Kpt. Jaroše 198/17











