vyšší bivak pro jednoho

Ahoj,nastal po x letech vyměnit starší bivak nash strongbow za nový.
Nejdůležitější je vyšší vchod....za inspiraci děkuji
Autor diskuse: beendak - Profil , 2.10.2021 kaprařina - náčiní, doplňky

beendak - Profil | St 6.12.2023 18:18:39

Jj chtělo by to něco, aby to šlo postavit i v mírném svahu, vyšší vchoda ať to za něco stojí😁

    bart.bm - Profil | St 6.12.2023 7:33:01 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

    Taky zvažují že vyměním Tempesta 100 aqua. za něco vyššího,velikost by mi sedla,ale výška vchodu 😏 namlsal jsem se screenhousem od Avidu 😁 ten ale nejde postavit všude.

      rezatypejsek - Profil | Út 5.12.2023 15:27:47 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

      beendak >> Je to letošní model...používám ho jako záložní,když jedu s přítelkyní a synem a beru 2 bivaky. Když jedu sám používám nash titan t3 (mám rád prostor)...Jinak o titanech je toho všude hromada k přečtení..každopádně vyšší vchod asi žádný jiný bivak nemá. Kvalita ..robustnost..a je velmi rychle postavený.

        beendak - Profil | Út 5.12.2023 14:36:35

        rezatypejsek >> ahoj,používáš ho, jak dlouho ho máš, co se Ti líbí ,nelíbí....díky

          beendak - Profil | Út 5.12.2023 13:52:04

          Ahoj, tak zkusím otevřít tuhle moji otázku...............prosím o Vaše zkušenosti s bivakem pro jednoho, plusy ,mínusy ,doporučení, díky za každou radu Dušan

            baryk1984 - Profil | Po 11.10.2021 12:34:11

            beendak >> Vycerpavajici popis patril k Fox R series 1man Khaki. Jinak prave taky uvazuji o necem jako je Titan Hide, Hide xl nebo Trakker. Dan ale docela se mi u Titanů nelibi, ze to vpredu nema okna, a ani okno na dverich tak porad zvazuji. Jinak pouzivam uz dlouhou dobu Mivardi New Dynasty toho menšího.

              beendak - Profil | Po 11.10.2021 11:35:45

              baryk1984 >> a jaký jsi měl prosím přesný typ....Nash titan hide xl camo pro...., Nash titan hide pro nebo Nash Titan Hide XL
              Díky

                beendak - Profil | Po 11.10.2021 7:07:56

                baryk1984 >> díky moc za postřeh

                  baryk1984 - Profil | Ne 10.10.2021 14:06:20 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                  beendak >> Prostorove a materialove super,ale maji spatne spocitane platno, u me osobne jsem nemohl dat ke ksiltu ty 2 rozperne tyce,protoze se natahovali svi jak neco a za chvili by byl roztrhany, tak jsem pouzival bez nich. Rozbalovani vsimni si jak daleko je material od spojeni zeber tyci, bude se ti tam chytat material bivaku a bude te to neskutecne kakat. A jak spojujes ty zebra tak se ti zda, ze to nejak spatne spocitali, ze se to je hoodne na knop a pri baleni bivaku to jde spatne rozpojovat tyce zeber jak je ten material divne spocitanej. Jonak prostorove super bivak s kapsama a velkejma oknama - super vzdusnej, a kdyz se uskromnis daji se tam dat i 2 lehatka zkousel jsem to, ale je to nouzovka. Jinak me jeste vadilo, ze predek dveri musis mit budto panel se slidou nebo odzipovat a vymenit za dvere s moskytierou nebo odzipovat a vymenit za dvere plne. Nejlepsi by byli dvere 3v1 jak to byva standartne. A slidove dvere v bource jsem se docela bal aby je to neprorvalo, je tam moc slidy, malo materialu okolo slidy. Ksilt super. U vseho co vyberes bude nejakej kompromis, s tim se musis smirit.

                    beendak - Profil | Čt 7.10.2021 22:08:29

                    Tak mě se nejvíce líbí Nash Bivak Titan Hide XL Camo Pro,
                    ale ještě se na něj rád podívám na for fishing. Jen ta cena.....
                    Rozhoduje hloubka,váha a taky to že jsem nash měl...

                      Hynek.N - Profil | St 6.10.2021 11:17:53

                      jirisyky >> Dík moc.

                        Hynek.N - Profil | St 6.10.2021 11:17:32

                        Radek Ráliš >> Radek Fox - 6.10.2021 8:16:58 >> Jo dík moc myslel jsem si to .

                          penemecek - Profil | St 6.10.2021 10:23:08

                          jirisyky >> Super, děkuji moc

                            jirisyky - Profil | St 6.10.2021 10:05:15

                            penemecek >> Čau. Bohužel venku prší, tak jsem ho rozložil ve stodole bez možnosti ukotvení a došponování proto ty menší naměřený hodnoty. Viděl bych to + - o 7cm výše.

                              penemecek - Profil | St 6.10.2021 9:08:57

                              jirisyky >> Ahoj, můžeš mi prosím změřit výšku vchodu,děkuji.

                                jirisyky - Profil | St 6.10.2021 8:21:59

                                Hynek.N >> Mám ten nejmenší a tyče byly součástí. Tak asi je jen opomněl.

                                  Radek Fox - Profil | St 6.10.2021 8:16:58

                                  Hynek.N >> Určitě zapomněl, překysličil si mozek z toho funění a běhání sem tam 🤣 Měly by být v základu. Usuzuji tak, že nejsou uvedené u dále prodávaného příslušenství.

                                    Hynek.N - Profil | St 6.10.2021 8:11:54

                                    Radek Ráliš >> Radek Fox - 5.10.2021 20:26:28 >> Myslíš že ty bouřkové tyče tam zapomněl dát? Nebo je to zase za příplatek? Spíš zapomněl ne?

                                      Radek Fox - Profil | Út 5.10.2021 20:26:28

                                      Brumbar >> Super, jsme u toho videa nařechtali, Fricek se s tím nemazlí 🤣 Jinak jsou tam natočené další zajímavé detaily 👍

                                        Brumbar - Profil | Út 5.10.2021 20:07:55 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                        beendak >> Přední panel je v ceně. V bivaku je tma. Koukni na toto video:
                                        https://www.youtube.com/watch?v=KEHr5kyU8mc

                                          Radek Fox - Profil | Út 5.10.2021 19:46:32 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                          beendak >> Nemám ho, dnes jsem ho objednal a zaplatil 😉

                                            beendak - Profil | Út 5.10.2021 19:42:55

                                            Radek Ráliš >> Radek Fox - 5.10.2021 15:17:07 >> Prosím Tě...,bivak má přední panel v ceně?.material v noci propouští trošku měsíčního svitu,neb úplná tma? co ten středový panel-hlava,je to přeci jen mechanická věc a popravdě trošku z toho mám obavu.

                                              Radek Fox - Profil | Út 5.10.2021 15:17:07 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                                beendak - Profil | Út 5.10.2021 15:08:10

                                                Radek Ráliš >> Radek Fox - 5.10.2021 12:20:18 >> nemohu nikde najít nějaké video jak se staví,nebo nemáš nějaké fotky zkušenosti?

                                                  beendak - Profil | Út 5.10.2021 14:43:34

                                                  Ještě se mi hodně líbí Nash Bivak Titan Hide XL Camo Pro.... Hlavně jak ho postavíš

                                                    beendak - Profil | Út 5.10.2021 14:41:31

                                                    Radek Ráliš >> Radek Fox - 5.10.2021 12:20:18 >> to vypadá taky zajímavě

                                                      Radek Fox - Profil | Út 5.10.2021 13:42:24

                                                      haas >> Ahoj, někdy udělají u 🦊 akci na nějaký či nějaké produkty a všem obchodníkům při odběru určitého množství srazí cenu.

                                                      Zde je divné, že cena klesla pouze na Alze.

                                                      Třeba se domnívají, že bude enormní zájem a již udělali velkou objednávku toho bivaku. Je to pouze má domněnka, možná se pletu.

                                                      Nakonec je mi to jedno, protože za tyhle prachy jsem s jeho nákupem spokojený ✌

                                                        Radek Fox - Profil | Út 5.10.2021 13:35:47

                                                        Brumbar >> Už jsem ho též koupil 🤣

                                                          Orion24 - Profil | Út 5.10.2021 13:25:26

                                                          haas >> tu ide o objem objednavky.....cim viac objednaju tym budu mat lepsiu cenu

                                                            haas - Profil | Út 5.10.2021 13:13:37

                                                            Radek Ráliš >> Radek Fox - 5.10.2021 12:20:18 >> kámo kolik asi bude stát v nákupu když teď je o 7000 Kč levnější a pořád mají vývar ....... Nakupka může být kolik do 5000 ? Hovada nenazrane nic víc

                                                              Brumbar - Profil | Út 5.10.2021 13:02:56

                                                              Radek Ráliš >> Radek Fox - 5.10.2021 12:20:18 >> tak to je hodně dobra cena. Pro mne je to v tomto případě vítěz.

                                                                Bezďa - Profil | Út 5.10.2021 12:35:22

                                                                Ten tempest 200 je dobrá volba. Teď jsem ho viděl v reálu a je to krásný bivak.
                                                                https://www.nikl.cz/p7551-trakker-bivak-tempest-200-shelter.php
                                                                Dokážu ho kolem těch 13 tis sehnat.

                                                                  Radek Fox - Profil | Út 5.10.2021 12:20:18

                                                                  beendak - >> Ahoj, bivak Fox Frontier XD za dobré prašule, koupíš nyní v předobjednávce na Alza.cz✌

                                                                  https://www.alza.cz/sport/fox-frontier-xd-d6351932.htm

                                                                    FinalStorm - Profil | Út 5.10.2021 10:03:15

                                                                    Rozšiř ještě výběr na Tempest 200 :)

                                                                      beendak - Profil | Út 5.10.2021 9:55:52

                                                                      Tak prozatím jsou ve výběru dva Fox R-Series 1 Man XL a Trakker Tempest Brolly 100T.
                                                                      Káždý má své pro i proti........trakker lehký, fox těžší..,rychlost postavení myslím v poho oba dva,u trakkeru nutnost dokoupit čelní panel ,fox v základu a hlavně trakker není skladem . Ještě fox o 15cm vyšší.
                                                                      Na bivak ,brolly nepospíchám tak pokud by někdo tyhle dva přístřešky vlastnil a přidal zkušenost budu rád.Pokud má někdo jiný typ takjy budu rád.