Stairs 2 Hell - veřejná diskuse | MRK.cz

Stairs 2 Hell - veřejná diskuse

Autor diskuse: Martin M. - Profil , 29.9.2021 kaprařina - závodní sektor
Moderátorem vybraný zápis - stále nahoře.

NMartin Bk - Profil | Ne 3.10.2021 20:56:14

Dival jsem se na to vazeni kapra 13,17 kg uz s vice lidmi a shodujeme se ze to neni spravne zvazena ryba. Ted to asi neni velky problem ale u ryby 20 kg to muze zkazit cely zavod.

    NMrKos - Profil | Ne 3.10.2021 20:55:24

    Já bych třeba rád věděl, zda se před takto velkou akcí někdo zabýval tím, kolik odpadávacího olova zůstane po akci na dně jezera. Milovníci přírody a velkých kaprů pravděpodobně dostatek sebereflexe v této oblasti nemají. Možná dokonce věří tomu, že je olovo neškodné. Bohužel. Organizátoři pro vybrané startovné určitě rádi přimhouří oko a možná taky věří v to samé. A co dělá nás velký svaz MRS? Co na to říká PMo? Nechce se mi věřit tomu, že všichni delají jakoby nic.
    Připomínat patřičný paragraf zákona o vodách a klasifikaci olova dle patřičné vyhlášky asi není třeba. To jde opravdu všem jenom o peníze až na prvním místě?

      NMartin Bk - Profil | Ne 3.10.2021 20:38:09

      Ccobra >> je to v case 0:40 videa

        NCcobra - Profil | Ne 3.10.2021 20:35:05

        Martin Bk >> ok tak to potom ano

          NBezďa - Profil | Ne 3.10.2021 19:58:42

          nej.vydra >> ani vyvážet? Nedíval jsem se co přesně je zakázané

            NMartin Bk - Profil | Ne 3.10.2021 19:10:30

            Volas >> kapra neprendavali, byl to uz sak rozhodcich takze se poradne podivejte vy.

              NMartin Bk - Profil | Ne 3.10.2021 19:02:55

              Ccobra >> mrkn na to jeste, u kapra od Fabiana 17,5 kg to bylo ok, nyslel jsem tu rybu 13 kg, ale jak rikam jeste na to kouknu

                NCcobra - Profil | Ne 3.10.2021 18:56:37

                Martin Bk >> podívej se pořádně byl polity v jejich saku ještě před tím než byl položeny do saku rozhodčích🤓🤓

                  NVolas - Profil | Ne 3.10.2021 18:51:25

                  Martin Bk >> Kapra přendávali do jiného saku, to je na videu taktéž vidět. Možná malinko něco bude navíc, ale opravdu pár deka (slovy dvě :-))

                    Nnovas32 - Profil | Ne 3.10.2021 18:40:49

                    eugenkorda >> Kubo Fabian Giants fishing

                      NMartin Bk - Profil | Ne 3.10.2021 18:24:21

                      Koukal jsem na online z vazeni na facebooku a nejsem si jisty korektnosti vazeni. Ma sak rozhodcich odtok vody spodem? Na kapra ve vazicim saku pred vazenim nalili tak litr vody a nepripadalo mi ze by odtekla, takze pak rybe navazi klidne o kilo vic i s vodou v saku. Ale jak rikam z natoceneho prispevku si nejsem jisty. Slo o vazeni prvni ryby.

                        Neugenkorda - Profil | Ne 3.10.2021 17:00:05

                        Prvni ryba 17,48. Slusnej start

                          Nnej.vydra - Profil | Ne 3.10.2021 17:00:04

                          Bezďa >> nesmí se tam během závodu na vodu. Snad to nebude nikdo z karavanů zkoušet.

                            NRišo - Profil | Ne 3.10.2021 16:23:01

                            A_dam >> ak sa bavíme Zemplinskom kaprovi tak ver že je! Takých čo mudrovali že to doďaleka tahať nemá zmysel za tie roky bolo dosť a všetci sa popálili. Ak sa zmenia pravidlá potom ok, ale dovtedy ak tam si nemáš na výber.

                              NBezďa - Profil | Ne 3.10.2021 16:20:09

                              nej.vydra >> my byli kousek vedle tebe a velká ryba tam taky nebyla. Jedna lepší se spletla, ale spíš to byl ojedinělý kus.
                              Na tyhle místa jsem taky hodně zvědavý. Uvidíme co se podaří.
                              Ale chytat hned vedle karavanů bych nechtěl. Aby nějaký dobrák nedělal zle a nevozil to dal než můžou závodníci.

                                NA_dam - Profil | Ne 3.10.2021 15:59:40

                                Orion24 >> Jasne 3-4ja 7kg kapry je super výsledok za tízdeň. Mne to je jedno my sme sa bavili že dlhá vyvážka nemusí byť cesta k úspechu...

                                  NOrion24 - Profil | Ne 3.10.2021 14:12:41

                                  Martin M. >> tak 3 velke ryby sa daju aj za noc dat....je to trochu loteria a aj stastie....asil epsi by bol model 5...7ks...na dlhu debatu

                                    NOrion24 - Profil | Ne 3.10.2021 14:10:56

                                    A_dam >> hm....a ty si kto ze sudis nieco....o com si len pocul a tam nebol.....jedna rada....nerob rychle sudy...

                                      NMartin M. - Profil | Ne 3.10.2021 14:00:15

                                      nej.vydra >> do tech mist teoreticky zacne od stredy pritekat chladnejsi voda jak z D6, tak z D5 studenym vetrem. Na 3 nejvetsi ryby ale mohou byt tyhle teorie k nicemu.

                                        Nnej.vydra - Profil | Ne 3.10.2021 13:17:40

                                        Martin M. >> čísla 1 až 4. moje tajné koně. 1 a 4 top místa. Ale uvidíme. Byl jsem tam do pátku v lodi a velká ryba tam nebyla. Ten vítr je třeba rozhýbe.