Stairs 2 Hell - veřejná diskuse | MRK.cz

Stairs 2 Hell - veřejná diskuse

Autor diskuse: Martin M. - Profil , 29.9.2021 kaprařina - závodní sektor
Moderátorem vybraný zápis - stále nahoře.

NMery - Profil | Ne 3.10.2021 12:50:51

Používá některý z týmů kameny? Všude na fotkách vidím jen olova.

    NMery - Profil | Ne 3.10.2021 12:49:52

    Martin M. >> já si myslím že Milovická Strana.

      NRora9 - Profil | Ne 3.10.2021 12:16:02

      Martin M. >> Souhlasím. Na. Strachotín už nějaký ten den fouká a ryba tam bude. Ale jsem zvědavý na místa 1-4. 🤔

        NMartin M. - Profil | Ne 3.10.2021 10:51:47

        Prvni dva dny vitr na Strachotin a teplo, potom ochlazeni o 10st a vitr na druhou stranu. Ktery sektor podle vas bude chytat vice ryb? Ja tipuji Strachotin.
        https://www.stairs2hell.com/cs/article/mapa-2021

          NRišo - Profil | Ne 3.10.2021 9:36:04

          Fishky >> F. - 3.10.2021 9:26:20 >> ja som tam mimo násady na odhod nič nechytil, ale sem tam motika vystrelí. Dôležité je ak chceš byť úspešný lokalizovať kde sa ryby nachádzajú, preto tí čo tam majú nachytané pekné ryby často menia miesto aj keď je to náročné a samozrejme skúšajú rôzne vzdialenosti, prakticky každý z nich vyváža. Ja by som si dovolil upozorniť diskutujúcich že tu sa jedná o závody, a to je diametrálne odlišne od bežného chytania ako deň a noc. Nikl by pri bežnej rybačke určite zmenil flek aj 2-3 krát, na preteku to spraviť nemôžeš.

            NF. - Profil | Ne 3.10.2021 9:26:20

            Rišo >> takže se tam dá v pohodě zachytat na odhoz?

              NRišo - Profil | Ne 3.10.2021 9:01:11

              A_dam >> mal som na mysli preteky.😀 Normálne nikto tam nevyváža na takú vzdialenosť....😉

                NA_dam - Profil | Ne 3.10.2021 8:58:27

                Rišo >> Chytal a pochytal a nemusel som vyvazat na kilometer😀 mali som tam známich tak viem že sa kopu tímov nedarilo absolútne.

                  NRišo - Profil | So 2.10.2021 23:59:29

                  A_dam >> keď niečo tvrdíš tak si to aspoň over! Na Šírave z 52 tímov rybu nechytili 4. Traja na Prímestskej a jeden na Zálužiciach! Ty si tam niekedy chytal?

                    Neugenkorda - Profil | So 2.10.2021 11:49:40

                    Martin M. >> urcite nejsou. Ale sou tam mista, kde mas problem to vytáhnout z vody. Loni sme jeli s kamosem pres noc a odpoledne uz sme museli dokupovat na stanku bizu a olova. Pak nam nekdo rekl, ze sedime v sadu nebo vinohradu, ted uz si nejsem jistej. Ale do tech mist uz nikdy vic :)

                      Npaulaner - Profil | So 2.10.2021 10:21:45

                      U frantikov sa niklovcom nie príliš darí.snad to zlomia na lac sú nádobe tento rok ..ale všetko záleží od losu a od toho kde budú práve ryby čiže poveternostných podmienok .posledné roky si vždy vytiahnu zóny kde ryby niesu

                        Nbacek - Profil | So 2.10.2021 9:58:48

                        A_dam >> Kdyz delali live stream, tak psal ze aktivni polozenou jel jen na jeden prut. Ja to uplne nesledoval, takze je mozny ze to pak prekopal.... A propo za celej zavod se chytilo 57 ryb, z toho 12 mancaftu vytahlo vic nez jednu rybu, takze vetsina lidi dopadla jako karel... Zero

                          NDanda05 - Profil | So 2.10.2021 0:07:11

                          A_dam >> joo aktivní položená, to nejak aktivní nebyla 😂😂

                            NMartin M. - Profil | Pá 1.10.2021 23:24:16

                            eugenkorda >> neznam to tam, na D6 jsem byl dohromady mozna 10x a to jeste jen od d.vestonic. Ale predpokladam, ze tam nejsou kapri tak vyrazne vyhnani daleko od brehu, jak tu zaznalo o D5 a D7.

                              Neugenkorda - Profil | Pá 1.10.2021 22:12:06

                              Martin M. >> na 6 trefis vinohrad nebo to co tam je pod vodou mezi zpracovnou a tim prvnim mostkem a mas taky po prdeli :)

                                NA_dam - Profil | Pá 1.10.2021 17:16:55

                                Fishky >> F. - 1.10.2021 17:11:46 >> Moc sa kúpal pri prútoch😀 a mal smelú taktiku na násaďakov. Ja som tušil že to nedopadne dobre.

                                  NF. - Profil | Pá 1.10.2021 17:11:46

                                  A_dam >> ty se mi libiš :) a co dělal Kája špatně?

                                    NA_dam - Profil | Pá 1.10.2021 16:54:54

                                    Enya >> Buď v kľude, na Šírave pred tížnom snáď polka tímov chytila velké H na tých 1500m čo vyvážali im to nepomohlo ak vodu nepoznajú.

                                    Tak isto ako Karel N.na legendárnom case na tak ťažkej vode ani inak nemohol dopadnúť s tími jeho roonie rigmi a aktívnov položenov😎

                                      NEnya - Profil | Pá 1.10.2021 11:49:47

                                      A to podotýkám,že jsem tenkrát měl asi 3 kila boilie na cely rok od fy Mossela,jeden sladký ,jeden smrad a třetí mix.nebylo to bůhví co,ale nic jiného nebylo.Kam sme to dospěli...Když vidím jak to všichni vyváží,ted ti borci na lodích ukotvených podel překážek-jasně určite to musí adrenalin a je to určitý způsob rybolovu,ale Mě se to prostě nelíbí