- Otázky a diskuse
- Seznam
- Diskuse
Stairs 2 Hell - veřejná diskuse
2. - 9.10.2021 - Dyje 5
https://www.stairs2hell.com/cs/scoreboard
https://www.stairs2hell.com/cs/scoreboard
Autor diskuse: Martin M. - Profil , 29.9.2021 kaprařina - závodní sektor
- Zobrazit vybrané uživatele.
načítám...
1x v oblíbených a 19x v ignorovaných.
- Moderátorem vybraný zápis - stále nahoře.
Martin M. - Profil | So 2.10.2021 12:23:47
Pripnu sem seznam dalsich tymu, ktere delaji prenosy z S2H. Prosim info o dalsich do SZ nebo do diskuse a doplnim je zde.
https://www.facebook.com/STAIRS2HELL
https://www.facebook.com/sportcarpteam/
https://mikbaits.cz/online/online/stairs2hell-2021-1633069010
https://www.facebook.com/chytiljsem/
https://www.facebook.com/Giants.fishing/
https://www.facebook.com/STAIRS2HELL
https://www.facebook.com/sportcarpteam/
https://mikbaits.cz/online/online/stairs2hell-2021-1633069010
https://www.facebook.com/chytiljsem/
https://www.facebook.com/Giants.fishing/
Pindˇa - Profil | So 9.10.2021 8:20:33
Fishky >> F. - 9.10.2021 7:48:06 >> Dik za osvětu že je převážejí převážně kapraři, já do teď myslel, že plaváčkáři, nebo vláčkaři.
F. - Profil | So 9.10.2021 7:48:06
Pindˇa >> Nebo by skončil jako Maty v kapřím pracovním táboře. Ostatně skončilo tak mnoho a mnoho velkých kaprů z D5 a převážejí je překvapivě kapraři.
kut - Profil | So 9.10.2021 7:29:55
Pindˇa >> aspoň odplaval, chytit ho někdo ze slumů tak je v udírně
Pindˇa - Profil | Pá 8.10.2021 21:38:21
Ten 29,82 asi dostal pěkně zahulit, než odplaval😒https://www.mrk.cz/pokecy.php?id=767090
Jackubick - Profil | Pá 8.10.2021 20:32:52
skura >> Ahoj, odkud mas info, ze od pristiho roku budou muset lode pres noc do kotviste? I kdyby jo, tak chci videt, kdo to bude kontrolovat a jak by to bylo mozny, kdyz tam je casto lod na lodi...
eugenkorda - Profil | Pá 8.10.2021 19:41:16
Martin Bk >> S1 od pristiho roku K70. A jinak pises to co sem psal v podstate ja, rybari toho odnesou mnohem vic nez odlovi rybnikari.
Martin Bk - Profil | Pá 8.10.2021 19:38:38
Zarybnovani soukromek ze sestky je smutny ale asi bych nad tim tolik nebrecel. Verim ze tam peknych ryb dorusta i tak hodne. Vic techto ryb to schyta Na jare na S1 a J1 kam vas polovina jezdi. A celorocne ve vazkach na D5.
eugenkorda - Profil | Pá 8.10.2021 19:23:15
Bezďa >> samozrejme pokud je v jeho dosahu. A ten taky neni stabilni. Navic je potreba ho spravne nastavit, aby tu rybu otocil spravne a nesla ke dnu atd. A tichy zarizeni to taky zrovna neni. Tim bych asi tohle tema uzavrel, nema cenu to tady rozebirat ;)
eugenkorda - Profil | Pá 8.10.2021 19:12:22
Uz se tvori kolony pod milovickou hrazi? Fleky budou brzo volny :)
eugenkorda - Profil | Pá 8.10.2021 19:11:18
Kopov >> neboj zjisteny neco mam. Ja sem mluvil o kaprech 20+ a efektivite agregatu na tyhle ryby.
Kopov - Profil | Pá 8.10.2021 18:44:06
eugenkorda >> Ty jsi tomu nasadil korunu. Když něco píšeš,tak si o tom napřed zjisti. Kaprů na šestce tí naloví klidně kamion pokud na to máš kačky. Stejně tak jak si koupil ocud před pár lety nákladáček kaprů pořadatel tohohle závodu když zarybnoval Katlov--- https://www.youtube.com/watch?v=RY6Amyar07A
A hlavně netvrd že to jsou ryby z chovnejch rybníků. No objednávku ti je na 6tce naloví dykoliv během roku.
Stejně tak jak třeba trofejní sumce kterými zarybnoval organizátor tohohle závodu. Koupil sumce za půl mega na další jeho rybník Pohan. Vážně je v pohodě že někdo kdo ocud nakupuje ty samý ryby který se ted na závodě pouští organizuje tenhle závod?
Jinak co e týče závodu,tak hezký. Chytaj se super ryby,asi je tam bezva organizace což není asi úplně jednoduchý na závodě takovýho formátu.
Jen kdyby to organizoval někdo jinej a ten revír z toho aspon něco měl a nemastil si na tom kdosi kapsu. Jezerům ten závod moc nesprospěje a myslím že tam dobře už bylo.
Nechci vidět ty mraky lidí co se tam hned po závodech sjedou tak jak každý rok po tomhle blbincu
A hlavně netvrd že to jsou ryby z chovnejch rybníků. No objednávku ti je na 6tce naloví dykoliv během roku.
Stejně tak jak třeba trofejní sumce kterými zarybnoval organizátor tohohle závodu. Koupil sumce za půl mega na další jeho rybník Pohan. Vážně je v pohodě že někdo kdo ocud nakupuje ty samý ryby který se ted na závodě pouští organizuje tenhle závod?
Jinak co e týče závodu,tak hezký. Chytaj se super ryby,asi je tam bezva organizace což není asi úplně jednoduchý na závodě takovýho formátu.
Jen kdyby to organizoval někdo jinej a ten revír z toho aspon něco měl a nemastil si na tom kdosi kapsu. Jezerům ten závod moc nesprospěje a myslím že tam dobře už bylo.
Nechci vidět ty mraky lidí co se tam hned po závodech sjedou tak jak každý rok po tomhle blbincu
Pedro1 - Profil | Pá 8.10.2021 17:47:54
Enya >> Se někdy na ty supr čupr piskovny kolem Kolína zajed podívat,jak to reálně vypadá.A náhradní gumy sebou. Tam už to je normální gang kapraru, kdokoliv cizí může maximálně dostat přes hubu.
Labe obecně ve středních Čechách je to samé.
Labe obecně ve středních Čechách je to samé.
Paul van Drax - Profil | Pá 8.10.2021 15:49:01
syny >> Napsali ti to tady uz dva lidi, Enya nepsal nic o penezich. Jak rika klasicke prislovi: Chytremu napovez, hloupeho trkni. Toho, co nechce chapat, posli do riti.
syny - Profil | Pá 8.10.2021 15:05:06
ja vam nechci brat iluze, ale delat konicek tak, aby se mi vyplatil, to je lepsi se na to vys...t. Kolika klukum co ted sedi na S2Hell si myslite, ze se to oplati? Valna cast je tam za svoje a i ti co maji treba krmeni za polovinu ceny od sponzoru, musi sahnout docela hluboko do vlastni kapsy. Vetsina z vas tady o tom vi kulovy, akorat blbe pinda. Tesilo me a zase za hodne dlouho cau.
Živě na MRK.cz
Kde to žije - kaprařina
20:35Krátkodobá kaprařina x 9960
20:15Bleskovky: V Chrudimce hrozí račí mor: Ochranáři varují před vstupem do vody 1
13:52Zkušenosti s pruty Scorpion od Mivardi 4
11:00Filmy o kaprech na dlouhé zimní večery 1637
10:36Fanclub značky Shimano 16402
8:36Dyje 5, 6, 7 - Mušov a Nové Mlýny - diskuse 54936
StLegenda s názvem Daiwa Tournament S5000-T, S5500-T či S6000-T 5335
StATTs hlásiče a ATTx příposlech 546
ÚtDaiwa Whisker SS 2600 173
ÚtÚN Žermanice 2009, (471 043, Lučina 2A)... 8060
ÚtLabe fishing store 19
ÚtOhře, úlovky, nástraha 1054
ÚtKyjský rybník, Džbán 50905
PoŽermanky a bivakovani 4
PoHarrison - vše o této značce 3722
Co je nového - kaprařina + obecné
20:15Bleskovka: V Chrudimce hrozí račí mor: Ochranáři varují před vstupem do vody
StBleskovka: Přehrada Nové Heřminovy má všechna razítka - co to znamená pro rybáře a kdy se reálně dočkáme revíru
PáBleskovka: Candát má GPS v hlavě: vědci z AV ČR odhalili překvapivé navigační schopnosti
. . . Bleskovka: Povodí Moravy realizuje doporučení odborníků po loňském úhynu ryb na Nových Mlýnech
. . . Bleskovka: Invaze sumečka černého na Mělnicku: Rybáři a vědci zahájili velký odlov
. . . Bleskovka: Nová přečerpávací elektrárna na Orlíku: Jaký to bude mít vliv na vodu a rybáře?
Oznámení - kaprařina
Na toto místo můžete sami vložit své oznámení ostatním čtenářům MRKu.
Kalendář akcí - kaprařina
25.6.Carp Cup Rosed 2026
25.6.Dubenec Týmové Červen 2026
25.6.Tylovský rybník - Carp cup léto...
25.6.🏆 CCAM Hruškov léto -...
25.6.Team NULA Cup
25.6.AS Fish carp race na jezeře...
26.6.!!ct retro- poslední volné...
26.6.Lastiashop Fanatik Cup Maleňák...
26.6.Brčekolský Mistrák - uvolněné...
26.6.24h závod dvojic na Vojtově...











