Fanclub značky Shimano

Pro všechny fanoušky této značky. Pruty, navijáky, oblečení, krmení atd.
Autor diskuse: Luger46 - Profil , 25.2.2021 kaprařina - náčiní, doplňky
Dále moderují: dukin Profil + kritik Profil

Co nového od f.Shimano vás oslovilo? V diskuzi rozveďte.

A) Navijáky78%

B) Pruty15%

C) Oblečení 2%

D) Nové řady boilies3%

E) Jiné 2%

Od 26.2.2021 hlasovalo 392 čtenářů.

Nkkkarlos - Profil | Út 4.11.2025 19:29:49

RomanS >> tvl teď na to koukám trošku v náladě a vypadá to jako šňůra k telefonnímu sluchátku. To je opravdu 0.08 ? 🤔

    NRomanS - Profil | Út 4.11.2025 18:01:08

    murphyy >> jj, berkley forward 0,08

      Nmurphyy - Profil | Út 4.11.2025 17:50:52

      RomanS >> a to mas tam tu berkley z odkazu?

        NP3 - Profil | Út 4.11.2025 17:47:59

        RomanS >> hoj,mám tu žlutou v 0,15 na zkoušku a zatím supr.Je trochu dratojidní,ale nekroutí se ani nijak jinak špatné vlastnosti nepozoruji. Zatím 10 vycházek..

          NRomanS - Profil | Út 4.11.2025 17:46:37

          otoš >> hele ona se srovnala i třeba pod jigem :D, ale pak nějakej hod zase udělala tuto parádu, jak říkám 2 vycházky jsem vydržel :D

            Nvicx - Profil | Út 4.11.2025 17:13:34

            otoš >> tá pletenka vypružuje rybu za teba. Miesto podrepu, spýtaj sa netipu...

              Notoš - Profil | Út 4.11.2025 17:06:49

              Polčis >> tu pletenku by nenarovnala ani 90ka céčko...

                NPolčis - Profil | Út 4.11.2025 16:38:53

                otoš >> Jedlej candát pletenku srovná :-))

                  Notoš - Profil | Út 4.11.2025 15:19:32

                  kkkarlos >> ses nějak lekl...nó bóže, trochu zvlněná pletenka...Já bych klidně do ní šel...
                  :-)

                    Notoš - Profil | Út 4.11.2025 15:16:33

                    RomanS >> :-)))))
                    co to máš s rukama? To je třes s výkrutem...

                      Nkkkarlos - Profil | Út 4.11.2025 14:51:15

                      RomanS >> taky dík, zůstanu radši u toho co se mi osvědčilo...

                        Nkkkarlos - Profil | Út 4.11.2025 14:49:31

                        pavo >> díky za postřehy

                          NRomanS - Profil | Út 4.11.2025 14:13:52

                          kkkarlos >> tady to kroucení ikdyž se to pod zátěží vracelo zpátky mě neskutečne štvalo, dal jsem s tím 2 vycházky a sundal ji

                            Npavo - Profil | Út 4.11.2025 14:09:15

                            kkkarlos >> S touto konkrétní od Berkley zkušenost nemám, ale podobně vyrobenou, co do technologie, jsem měl před pár lety od Penn. Pár dní to vypadalo krásně. Hlaďoučký povrch, kulatý profil, lítalo to… Pak se to ale začalo na povrchu odírat a třepit, poté nasávat vodu, no a s tím šla pryč i pevnost. Vydržel jsem to tak dva týdny a musel jsem to vyhodit. Říká se, že když dva dělají totéž, nemusí to být totéž, ale já bych si to nekoupil ani od Berkley. Možná se ale mýlím, a někdo je s ní spokojený.

                              NFilla - Profil | Út 4.11.2025 6:57:59 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                              Zdar parto, nabídnu 2ks vyrobené pro japonský trh. Krabice nemám.

                              Ultegra 1000 - nová, sbírkový stav - 2500,-
                              Biomaster Special GT L2000 - dost oděrek, funkční - 1.500,-

                                Nkkkarlos - Profil | Po 3.11.2025 21:49:30

                                otoš >> 🙄..
                                .🤣

                                  Notoš - Profil | Po 3.11.2025 21:47:53

                                  kkkarlos >>... je to vyrobené tepelnou fúzí. Bude to asi bomba...
                                  :-)

                                    Nkkkarlos - Profil | Po 3.11.2025 19:42:53

                                    Čauky, nemáte někdo zkušenost? Není to jen nanofil v novém kabátě? Díky za případné reakce 😉
                                    https://www.parys.cz/berkley-spletana-snura-forward-flame-green-150-m-p223345/?gad_source=1&gad_campaignid=648001810&

                                      NIza - Profil | Pá 31.10.2025 21:46:21

                                      Iza >> TP je pryč 😉 Mrk je mocný!!!

                                        NIza - Profil | Pá 31.10.2025 14:47:20 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                        Mám tady jednoho japončíka na prodej 😉
                                        4500,-