Hide titan xl nebo trakker 100T

Čau. Co by u vás vyhrálo. Nash titan hide xl camo nebo trakker tempest brolly 100T.?
Autor diskuse: Kelly 78 - Profil , 28.11.2020 kaprařina - náčiní, doplňky

Tavris29 - Profil | Po 30.11.2020 19:47:17

bart.bm >> Ano. Ja vybiral mezi Titanem T2 a Trakkerem 150 tkou. Trakker mi prijde promyslenejsi. A to jsem byl puvodne naklonenej spise Nashakovi.

    Kelly 78 - Profil | Po 30.11.2020 18:32:56

    Asi půjdu taky do 100T. I když budu muset dokoupit vrata a kšilt.

      bart.bm - Profil | Po 30.11.2020 18:25:11

      Tavris29 >> myslíš tu 100T nebo něco jiného?

        Tavris29 - Profil | Po 30.11.2020 17:47:18

        bart.bm >> Martas, vem Trakker a budes spokojenej

          bart.bm - Profil | Po 30.11.2020 17:36:31

          jak tak koukám asi vyhraje ve finále T1

            bart.bm - Profil | Po 30.11.2020 16:42:50

            Kelly 78 >> tyhle fotky jsem viděl taky,ale to je takové nic neříkající.Lepší je když někdo hodí fakt reál.

              bart.bm - Profil | Po 30.11.2020 16:41:20

              Bezďa >> Mám Avid Benchmark Memory foam system.Šířka je 85cm a délka 210cm.

                Kelly 78 - Profil | Po 30.11.2020 6:23:46

                bart.bm >> fotky aspoň takhle

                  Bezďa - Profil | Ne 29.11.2020 22:55:58

                  bart.bm >> fotky nemám bohužel.
                  Lehátko a křeslo jde. Teda záleží co máš za lehátko.
                  Ted na podzim jsme v tom seděli 2 dospělí a 2 děcka. Bez věci upozorňuji. Dalo se to ale už tam moc místa navíc nebylo.

                    Bezďa - Profil | Ne 29.11.2020 22:52:11

                    bart.bm >> to já pak na vkusu každého kdo co potřebuje. Tohle je hodně variabilní systém.

                      bart.bm - Profil | Ne 29.11.2020 22:13:04

                      Kolik tam je místa když tam dáte postel? Vleze se tam poho i židle nebo musíte postel složit? Pokud by byla možnost hodit fotku obou pro porovnání, byl bych rád. Díky 👍

                        bart.bm - Profil | Ne 29.11.2020 22:10:47

                        Bezďa >> beru aspoň kdyby byl přední v základu, ten přece jen použije když prší 🤷‍♂️

                          Bezďa - Profil | Ne 29.11.2020 12:19:12

                          bart.bm >> jsou i lidi kteří právě využiji nejvíc jen základ.
                          Bral jsem to takto právě svagrova. Sobě s panelem, podlahou, ale švagr chtěl jen brollicko.

                            bart.bm - Profil | Ne 29.11.2020 11:40:18

                            Kelly 78 >> twl to nemůžou dát rovnou? Ikdyž takhle si to lidi musí koupit i za cenu toho že to bude dražší.

                              Kelly 78 - Profil | Ne 29.11.2020 11:29:00

                              bart.bm - 29.11.2020 10:39 Jojo musí všechno zvlášť. .

                                bart.bm - Profil | Ne 29.11.2020 10:39:03

                                chápu dobře že ani jeden nemá přední stěnu ani podlahu a musí se dokoupit zvlášť?

                                  Bezďa - Profil | So 28.11.2020 20:05:06

                                  Trakker mám odzkoušení jednu sezonu a super. Ta rychlost složení a rozložení je prostě super.
                                  Zrušil jsem deštník a nic jiného nechci. To řešení je super.

                                    Macron - Profil | So 28.11.2020 14:19:48

                                    Nedávno jsem to velmi dlouho řešil. Pak jsem koupil 100T a jsem nadšený. Je skvělý. Titan je taky super, ale prostě u mne vyhrát Trakker, ač jsem Nashi chtěl dát šanci. Teprve pak přišli s novým v camo, a tam bych váhal už hodně

                                      martonek - Profil | So 28.11.2020 13:49:57

                                      Za mě Trakker, ale jen protože je to moje srdcová značka, každopádně smekám pred Nash, titan v CAMO vypadá moc dobre!