- Otázky a diskuse
- Seznam
- Diskuse
Uskladnění rybářských věcí
Chtěl bych vás poprosit o různé rady a tipy, jak uskladňujete ryb. vybavení. Jedná se především o pruty, nafukovací člun,tašky,krmení atd. Budu brzy zařizovat garáž o rozloze 5x6m. Rád se nechám inspirovat nápady kdo a jak vyřešil podobné prostory. Prosím v každém zápisu hlavně fotografie, která vystihuje různé řešení, jak co uskladnit.
Petrův Zdar
S pozdravem Jeník
- Zobrazit zápisy s fotkou.
- Zobrazit vybrané uživatele.
načítám... - Zobrazit jen s poděkováním.
- Zobrazit nejlépe hodnocené.
28x v oblíbených a 3x v ignorovaných.
NSawyer - Profil | Čt 29.10.2020 18:38:54
Nsven - Profil | Čt 29.10.2020 18:09:42
K čemu to jinak slouží ?
NSawyer - Profil | Čt 29.10.2020 18:02:16
NCarpfisher - Profil | Čt 29.10.2020 14:00:17
Na závěs použité staré povlečení, stačí 😃
Nhraji - Profil | Čt 29.10.2020 13:40:51
NSawyer - Profil | Čt 29.10.2020 13:34:25
Díky Carpfisherovi se to vrátilo opět do správných kolejí.
Nenašel by se někdo kdo má pruty uložené ma stojáka ve skříni. Mám v plánu tam pruty jak zimovat, tak je tam budu mít hezky i rozdělené KAPRÁKY/PŘÍVLAČ/PLAVAČÁKY,SPOĎÁK atd. Má to někdo podobně rozdělené?
Na zdi mám strach s prachu. Ještě úplně přesně nevím, ale asi půjdu do uložného prostoru ve skříni.
NSawyer - Profil | Čt 29.10.2020 13:26:06
N1Mara - Profil | Čt 29.10.2020 11:53:15
NCarpfisher - Profil | Čt 29.10.2020 11:37:47 - SKVĚLÝ ZÁPIS!
NSawyer - Profil | Čt 29.10.2020 6:47:09
Ještě jednou moc děkuji všem za zápisy.
S ranním pozdravem Jeník/Sawyer.
Nsven - Profil | St 28.10.2020 21:40:51
Ještě to musí projít senátem a podpisem presidenta...
Divil bych se, kdyby to senát nějak nepřekopal.. a ještě visí ve vzduchu postoj EU...
Jestli nám to neotluče o hlavu a direktivně neshodí ze stolu....
I tak to nabude platnost až od 1.1. 2022
A do doby ?? Jen Bůh ví co bude...
Pokud to zůstane v tomto znění, tak nebudeš muset mít na žádnou z těchto zbraní zbroják ....ani na tu flobertku :-)
Dokonce budeš moci držet bez zbrojáku flobertku, která není uškrcená na 7,5J ale v plnotučné verzi, tedy cca 40J .Ale budeš ji muset zaregistrovat na policii..
Stejně i moderní konstrukce předovek, které nemají historickou předlohu před rokem 1890. Tedy aktuálně některé moderny od Ardesy, Great Gun, Cora, Detonics... které budou v kategorii C1. - na ohlášení
Historické do roku 1890 a černopraché s historickou předlohou, dál zůstanou v "D", tedy bez registrace. Vydělají na tom i vzduchovkáři (také "D"),nebotˇ padne limit 16J na bez omezení výkonu.
Atd..
Nechci to tu moc svinit mimo téma diskuse.. Snad moderátor promine alespoň tohle..
Když tak, tak pro zájemce diskuse tady:
https://www.mrk.cz/diskuse.php?id=673524
Nsven - Profil | St 28.10.2020 21:17:57
Ale trocha osvěty, nemůže nikomu ublížit :-)
NMalab - Profil | St 28.10.2020 20:33:21
N1Mara - Profil | St 28.10.2020 20:28:17
https://www.gunlex.cz/zbrane-a-legislativa/3771-snemovna-schvalila-mininovelu-ve-zneni-poslaneckych-pozmenovacich-navrhu
to znamená, že i na florbertku budeš muset mít ZP .-(
NMalab - Profil | St 28.10.2020 20:23:08
Nsven - Profil | St 28.10.2020 19:34:04
Volně nabyvatelná flobertka, má povolený výkon max 7,5 J, tedy o více než polovinu méně, než stejně volně nabyvatelná vzduchovka, větrovka nebo plynovka CO2 (16J)
od 18let věku.
Druhak :
Je trochu ukvapené tvrdit, že tato zbraň není dostatečně zabezpečená, jen na základě toho, že na fotce visí na zdi. U zbraní kategorie D bez ohledu na jejich množství, zákon nevyžaduje aby byly zbraně uloženy v trezoru.
Ostatně to samé platí i v případě zbraní kategorie A, B a C v počtu menším než 2ks, včetně střeliva v množství menším než 500ks.
Držení zbraní kategorie D nevyžaduje vlastnictví zbrojního průkazu ale pouze věk18+
a právní způsobilost.
Tedy si teoreticky může vlastník flobertek, vzduchovek, plynovek, černoprachých jedno a dvouhlavňových předovek a zadovek s kolečkovým, doutnákovým, křesadlovým nebo perkusním zámkem, znehodnocených zbraní a historických brokovnic, kulovnic a revolverů s datem výroby do 31.prosince 1889 atd. , ověsit obydlí od sklepa po půdu ad libitum. Za předpokladu, že nebudou zneužitelné osobami mladšími 18let.
Protože se jedná o zbraně neregistrované a tedy přenosné mezi oprávněnými osobami ,
pak zabezpečení proti odcizení, je spíše zabezpečením proti majetkové újmě.. .-)
Čtenáři této diskuse také sledují
 Fóry59866
NKutilské jádro MRKu5344
NOpravy a úpravy navijáků5905
NČína - objednali ste uz nieco?15710
NSranda bez nadsázky 🤘10843
NSprávný muž má v kapse nůž8074
NČerná listina Bazaru - upozornění na podvodné či nefér jednání1517
NZahrada pro lenochy aneb zahradnicko-budovatelské jádro22045
N🔥 Grill a grilování 🔥585
NLevné zahraniční rybářské e-shopy ?590
Kde to žije - všechna témata
19:20NŽermanky a bivakovani 4
18:48NATTs hlásiče a ATTx příposlech 534
18:37NLabe fishing store 15
17:33NStaré Česke rybářské vybavení 391
16:04NPoradna: Sumcařina 2570
15:47NCandát má GPS v hlavě: vědci z AV ČR odhalili překvapivé navigační schopnosti (Bleskovka) 39
15:41NRybáři vs ochránci přirody 42
15:23NZměna fungování SZ na MRKu - chcete Whatsapp styl místo "emailovych" SZ? 177
11:21NKurz Teo Daška pro Otoše 301
11:20NVýber signalizátorů 2+1 ATTS, Flacarp X7, FOX Mx 145
10:01NJakou věc by jste si už nikdy nekoupili ...... 87
NeNHlídač slev eshopů 750
NeNPivo- craft beer 691
NeNDo Stříbrného rybníku v Hradci Králové vypustili další candáty. Pomůžou proti sinicím (Bleskovka) 12
NeNPolsko, okolí Dunajce 5
Co je nového - všeobecné
PáNBleskovka: Candát má GPS v hlavě: vědci z AV ČR odhalili překvapivé navigační schopnosti
StNBleskovka: Povodí Moravy realizuje doporučení odborníků po loňském úhynu ryb na Nových Mlýnech
. . . NBleskovka: Invaze sumečka černého na Mělnicku: Rybáři a vědci zahájili velký odlov
. . . NBleskovka: Nová přečerpávací elektrárna na Orlíku: Jaký to bude mít vliv na vodu a rybáře?
. . . NBleskovka: Záhada ryby, která žije 100 000 let bez samců, vyřešena!
. . . NBleskovka: Kvalitu vody v lipenské přehradě podle studie ovlivňuje fosfor z rašelinišť
Akční nabídky
Prologic Mikina Mirror Carp Hoodie | SLEVA -40%Za 599 Kč
Je vyrobena z měkkého materiálu – kombinace polyesteru a bavlny. Na přední straně má decentní obrázek ikonického lysce a logo Prologic na paži a na hrudi. Břečťanově zelená barva je ideální pro diskrétnost a nenápadnost na břehu, ale skvěle vypadá i při domácí pohodě nebo procházkách po městě.
Oznámení - obecné
Na toto místo můžete sami vložit své oznámení ostatním čtenářům MRKu.
Kalendář akcí - obecné
26.6.24h závod dvojic na Vojtově...
27.6.Dětské rybářské závody Talian
10.7.Obsazeno Noční rybářské závody...
18.7.Dobřany - Noční rybářské závody
25.7.17. ročník rybářských závodů ...
25.7.Lovosický úhoř
1.8.Plavaná+Feeder Talian
1.8.Noční rybářské závody v Lišicích...
8.8.Letní rybářské závody Vranovská...
8.8.Noční závody dvojic
Doporučujeme e-shop
Rybářské centrum Olomouc
Rybářské potřeby pro Vaše životní úlovky. Na prodejní ploše 160 m2 a na eshopu naleznete vše pro sladkovodní i mořský...




























