Rybářské týmové závody LUH SEVER NAPAJEDLA

Nemůžete zapisovat do této diskuse, protože nejste zaregistrován nebo přihlášen.

NZV - Profil | Po 3.8.2020 16:21:26

Ještě jsem zapomenul na přepisované ryby tak celkem se chytlo 71 bodovaných ryb nad 5 kg.

NZV - Profil | Po 3.8.2020 14:27:48

aktuální stav bodů v soutěži o pobyt na Mallorce a volný vstup na závod LUH 30 ha 22.10.2020.

NZV - Profil | Po 3.8.2020 14:13:43

Velké poděkování všem účastníkům třetího závodu na tomto úžasném revíru. Toto kolo bylo opět v něčem jiné. Vítězem tohoto kola se stal tým VAJF na plné čáře a to na místě kde minule nechytili skoro žádnou rybu :-). Celkově si vybojovali 1. místo, nej rybu 16,20 kg s tím spojenou výhru za první bodovanou rybu nad 15 kg. A ještě k tomu měli přesný typ na nejtěžší rybu závodu. Tentokrát ryby brali úplně na všech místech. Trocha statistiky. 56 ks zdolaných bodovaných ryb s průměrnou váhou na rybu 8,41 kg. ( nezdolaných dle úsudku závodníků cca 40 ks ). Nebodovaných ryb přes 200 ks opět dle informací od závodníků. Mimo kapry se podařilo vylovit i krásné líny kolem 50 cm a trofejní ceny i přes 70 cm. Tento revír jistě ještě neukázal všechny své poklady. :-) Těším se na Vás v dalším kole 27.8.2020, ještě pár fotek z vyhlášení a ze závodu. :-)

NZV - Profil | So 1.8.2020 22:03:25

Skoro najednou 3 záběry na číslech 11,12,10. Bohužel jedna spadla a 2 nebodované ryby. Na čísle 11 Rkmb se už dostali k bodované rybě.

NZV - Profil | So 1.8.2020 8:26:30

Dobré ráno 🐟🐟😉🌞 proběhlo ranní vážení. Na všech místech se daří odchytávat ryby.🐟🐟😉🌞 Zatím KRMIVA HULÍN plný počet bodovaných ryb.

NZV - Profil | Pá 31.7.2020 21:54:35

Před setměním ještě bodovaná ryba u týmu MILFA.

NZV - Profil | Pá 31.7.2020 8:16:26

Aktuální výsledky po první noci 🐟🐟🐟😉😉ԅ​21; CT FAKT FEST se bojuje s menšími rybami, ale daří se jim dělat i bodované ryby. 🐟🐟🐟

NZV - Profil | Pá 31.7.2020 7:25:53

Dobré ráno. Kolem 2 hodiny ranní začala série záběrů. U některých týmů úspěšně u některých bez zdolané ryby.

NZV - Profil | Čt 30.7.2020 22:24:34

První noc před námi. Zatím se podařilo několik nebodovaných ryb. 🐟🐟🐟

NZV - Profil | St 29.7.2020 21:27:03

Zítra nám začíná další závod. Aktuální mapa sektorů.

NDejvvi - Profil | Po 13.7.2020 13:14:51

Fishky >> ahoj plně s tebou souhlasím a zapomněl jsi na ty sektory které byly u sousedů 😂

NZV - Profil | St 8.7.2020 8:23:56

Aktuální průběžné výsledky soutěže o Mallorcu a volný vstup na závod 22.10.2020 na revíru LUH 30 ha po druhém kole závodu.

NZV - Profil | Út 7.7.2020 14:22:10

Rád bych poděkoval všem účastníkům za klidný průběh celého závodu. Vyhlášení proběhlo, ceny byly rozdány a těším se na Vás na dalším závodě. Menší zhodnocení závodu. Celkem se zapsalo 47 bodovaných ryb o celkové hmotnosti 384 kg. Průměrná váha ryb byla 8,17 kg. Počet záběrů byl mnohem větší, ale bohužel se ryby nepodařilo zdolat přes členitost dna nebo podle šikovnosti rybáře. Někteří si během závodu našli svůj systém, který jim začal fungovat a díky tomu se dostali na přední umístění v závodu. Co se týká celkově revíru, tak všichni závodníci měli možnost v tomto kole použít echolot nebo deeper na zmapování dna před sebou. Průměrná hloubka po celém revíru je mezi 6 a 8 metry. Mělčiny jsou jen u břehu. A výraznější lavice je i před místem 20 až 23 na 120 až 140 metrech. Další zajímavostí, kterou jsme zjistili bylo, že před místem 2 je na 50 metrech od břehu zřejmě propadlina na 20 metrů hloubky, následně za ní už je průměrných 6,7 metrů hloubky. Ano revír je přírodní, proto může být i tak atraktivní a plný překvapení. Ryby nad 15 kg i 20 kg v něm byly chyceny při kontrolních odlovech. Každé hodnocení dle jednoho závodu je vždy individuální. Myslím, že každý závodník ho může hodnotit ze svého podhledu a aktuálního umístnění. Ano je to i o losu a možnostech jak daleko umí kdo dohodit. A všech možných dalších aspektech jako na mnoha podobných revírech, kde i při závodech někteří rybáři žádnou rybu nechytí. Jak bylo i nyní vidět, tak týmy bez úlovku přitom rybu ve svých krmným místech měli. Těším se na Vás na dalším závodě 30.7.2020.

NFishky - Profil | Po 6.7.2020 22:55:17

Inu, kde začít. Napadlo mě zkusit závody na nove vodě v Napajedlech. Byla to celkem výzva zkusit novou vodu a lov "nej" ryb - bodovalo se pět nej... Los padnul na nic neříkající číslo 9. Top flek to zrovna na prvni pohled nebyl, ale že to bude vysloveně noční můra, tak to jsem na začátku netušil. Sousedé zleva byli paradoxně před 14ti dny na prvních závodech na této vodě a seděli na stejném místě jako nyní. Prý neměli 30 hodin záběr ale po dvou bouřkách to začalo. No nic moc tedy, hned mě napadlo - no jo, ale co když tentokrat bouřka nepřijde? O ano, přesně tak... tak budeme bez záběru celé závody 👌 připraveni jsme byli parádně, zkusili chytat pod břehem, v různých vzdálenostech až kam jsme dohodli, na pasblint i s krmením, ze dna i ze sloupce, na různé koule i pelety... Ale a teď upřímně, tam kde není ryba můžete vymyslet i modrý z nebe, ale záběr neuděláte. Ryba se stáhla do míst, kde ji bylo lépe, nebo se cítila bezpečněji a celé závody se nesly v duchu velmi ojedinělých a náhodných záběru - až na místa ve východní části rybníku 12-17, tam ryba byla od začátku do konce. Někdo tvrdí, že je tam mělčina, závady, víc travin a ryba se tam citi lépe, tak či tak - nic jako tyhle závody jsem v životě nezažil. Celou dobu ve mně vrtaly pochybnosti, co dělám špatně. Parádních 55 hodin jsem byl bez jediného pípnutí, bez záběru az ve tři ráno poslední den jsem se řádně naštvaný rozhodl poslat montáž praveho prutu sousedům do sektoru k výběžku poloostrova, kde se ryba ukazovala a se sousedy jsme se o tom bavili častokrát, bohužel kluci z c.10 tam nedohodili. Zkratim to, montáž tam ležela dvě hodiny a přišla parádní jízda a kapr. Inu, ryba zde se boji a žije si svým životem. Není závislá ani zvyklá na krmení, takže vytáhnout ji z míst, kde je jí dobře je nemožné. Jinými slovy - závod začíná a končí losováním, kdo nemá štěstí na top místo může čekat na změnu počasí, bohužel není zde prostor na ovlivnění výsledků praxi, dovednostmi či šikovnosti. Tady jsem byl naposled... Raději bych byl čtyři dny doma s rodinou než civet na vodu bez ryb. Jinak rybník úžasný a až v něm budou i ryby, tak perfektní i na závody, do té doby je to bohužel ztráta času... Já jen kdyby někdo náhodou hledal info o této nové vodě a chystal se tam jet jako já... Bacha je to chyták ;-)