Kaprové prúty (10ft) využite-rieka,štrkoviská

Dobrý deň, potreboval by som poradiť s výberom prútov (10ft) na rieky a štrkoviská. Hľadám prúty pri, ktorých si aj vychutnám zdolávačku a dokážem odhodiť olová s grámažou do 200g, na krátke vzdialenosti (max20m).

Za všetky poznatky a odpovede Vám vopred Ďakujem :)
Autor diskuse: Sajmon99 - Profil , 8.4.2020 kaprařina - náčiní, doplňky

Nmuna - Profil | Po 13.4.2020 11:32:01

tomvec >> tak jsi měl pravdu, oba pruty jsou špatně vyvázané... Hned zítra jsou na reklamaci, jsem zvědavý jak se k tomu prodejce postaví. Ještě jednou díky za radu.

    NHonza Veber - Profil | Po 13.4.2020 11:25:44

    rájovec >> dekuju!!!

      Nhaas - Profil | Ne 12.4.2020 9:30:11

      Vimpy >> souhlas mám je třetí sezonu a vydrží neskutecne věci při zdolávání 👍👍👍na to že to je nejnižší řada neznamena to že jsou nějaké aususy za ty peníze dobre pruty

        NVimpy - Profil | Čt 9.4.2020 13:47:26 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

        Sajmon99 >> sportex competition stalker? Mam od sportexu iny typ, ale mozno by som zvazil ich najnizsiu radu....

          NSajmon99 - Profil | Čt 9.4.2020 11:44:26

          Zabudol som zmieniť do akej cenovej kategórií by som sa chcel zmestiť :) Za kus by som chcel dať max 100€ čo je približne 2700czk .

            NSajmon99 - Profil | Čt 9.4.2020 11:41:10

            muna >> Tiež som nad nimi rozmýšľal ale dočítal som sa že sa lámu , takže to nebude zrejme náhoda že si ďalší ,ktorý ma vtom len utvrdzuje.

              NSajmon99 - Profil | Čt 9.4.2020 11:37:57

              jarda85 >> Ahoj , už mám všetky prečítané ,ktoré som našiel a bolo niečo o 10ft prútoch zmienené.

                Ntomvec - Profil | Čt 9.4.2020 11:31:45

                muna >> Celý prut, ale bez navijáku. Před koncovým očkem za blank jemně do dvou prstů, cca v jedné třetině délky od koncového očka podepřít prstem, aby to bylo podepřené volně.

                Technická poznámka, tady v nějaké diskuzi někdo psal, že někteří výrobci vyvazují pruty 90° od páteře, ale nechce se mi to hledat.

                  Nmuna - Profil | Čt 9.4.2020 11:23:30

                  rájovec >> A myslíš takhle vyzkoušet celí prut nebo jen vrchní díl ? Diky

                    Nrájovec - Profil | St 8.4.2020 20:53:52

                    Honza Veber >> Samozřejmě hned při koupi a to jednoduchým způsobem: jednou rukou chytíš prut za špičku a druhou ho dvěma prsty cca v jedné třetině zespodu zvedneš. Jdou li očka kolmo dolů je vše o.k., jestli se vytáčí do stran, je prut špatně vyvázaný.

                      NHonza Veber - Profil | St 8.4.2020 20:41:43

                      rájovec >> ahoj a vyzkousis to v obchodě? Asi až u vody vid... Dekuju.. Uvazoval jsem o nich, ale.. 😉

                        Nmuna - Profil | St 8.4.2020 20:09:16

                        rájovec >> aha, kouknu na to, díky za odpověď.

                          Nrájovec - Profil | St 8.4.2020 19:49:14

                          muna >> Špatně vyvázaná očka - mimo páteř. mohlo by ti to prasknout ve spojce. Chce to zkoušet hned, jak vezmeš nový prut do ruky.

                            Nmuna - Profil | St 8.4.2020 19:34:02

                            ondrafishman >> ty jsem nedávno koupil, a zrovna je mám u vody. Vše celkem v pořádku ale, u jednoho prutu se mi při hodu otáčí vrchní díl. Asi budu muset poslat na reklamaci.

                              Nondrafishman - Profil | St 8.4.2020 19:07:16

                              Wychwood extricator plus jsou super na odhoz i na zdolávačku.

                                NLuděk Černý(Lc1) - Profil | St 8.4.2020 18:10:27

                                Honza Veber >> 3m je v libráži 3lb

                                  NHonza Veber - Profil | St 8.4.2020 17:36:00

                                  Luděk Černý(Lc1) >> delaji i v mensi librazi ale stejné délce? Diky 👍

                                    NLuděk Černý(Lc1) - Profil | St 8.4.2020 10:07:08

                                    Mad Old Skool G2

                                      Njarda85 - Profil | St 8.4.2020 8:18:18

                                      Sajmon99 - >>Ahoj. Možná se dozvíš něco tu. Příjemné čtení. https://www.mrk.cz/diskuse.php?id=759060&kw=Pruty%2​010ft

                                        NBobin83 - Profil | St 8.4.2020 7:50:52

                                        Na toto téma je tady uz 50 diskuzí! Nebuď lenoch a najdi si je a přečti! Dobrá rada nad zlato! Zdarec