Trakker Propel 10 ft - zkusenosti, rady 10 ft prut

Ahoj,
zvazuji koupit pruty Trakker 10 ft. Nejspis 3 LB.
Ma nekdo nejakou osobni zkusenost ?
Pripadne doporucite jine ?
Diky
Autor diskuse: devast - Profil , 2.4.2020 kaprařina - náčiní, doplňky

NMarcelPer - Profil | Po 5.5.2025 15:40:58

Ahoj, rozhoduju se jakou libraz Propelu koupit, jestli 3lb nebo 3,5lb. Chci urcite 3m verzi, jeste nevim jestli novou nebo starou verzi, ale to zjistim az na miste dle pocitu, spise chci jet do kramu s vedomim, jestli 3lb nebo 3,5lb.

Chci to na vyvazku a kratsi vychazky, je ta 3lb dostacujici i na tezsi krmitka nebo pva bagy? Co jsem bych chtel, tak treba 120g pva bag hodit na 80m. Nevim, jestli ta 3,5lb uz nebude na takove pouziti tuha, pouzivam jemnejsi montaze s kratkou 15lb snurkou a kolega vyrezavala ryby s tvrdsiho prutu.

    Njak41 - Profil | Ne 21.7.2024 17:12:19

    A_dam >> Díky, zatím to vypadá na tenhle model, pojedu se na něj mrknout 😀

      NA_dam - Profil | Ne 21.7.2024 16:35:53

      jak41 >> 120g viac som ani nepotreboval na rieke.

        Njak41 - Profil | So 20.7.2024 15:41:21

        A_dam >> Jaký snese olovo?

          NA_dam - Profil | Pá 19.7.2024 23:10:22

          jak41 >> 3lb

            Njak41 - Profil | Pá 19.7.2024 20:58:37

            A_dam >> A máš tu 3, nebo 3,5lb?

              NA_dam - Profil | Pá 19.7.2024 13:29:54

              jak41 >> Chytajú aj nahadzujú parádne😀

                Njak41 - Profil | Pá 19.7.2024 12:00:29

                Propely

                  Njak41 - Profil | Pá 19.7.2024 8:31:56

                  Ahoj, chytáte někdo Přispěly 3, nebo 3,5lb?

                    NBobin83 - Profil | Pá 16.6.2023 19:28:04

                    Navrc >> Jumbo je jen jeden😂

                      NNavrc - Profil | Pá 16.6.2023 8:04:50

                      Dodo677 >> Honza... ty naděláš 😇😁 Dadák hanák je jen jeden 😆

                        NDodo677 - Profil | Pá 16.6.2023 7:59:14

                        Navrc >> Víťa Dadák? ono je v Trakkeru víc Dadáků?

                          NNavrc - Profil | St 14.6.2023 17:00:32

                          -LG- >> Osobně srovnání nemám. Vím jen, že ty Defy nejsou tak rychlé jako Propely, mají víc parabolickou akci. Pokud vím, tak na vyvážku je používá Jirka Scopex i třeba Víťa Dadák, který je v Trakkeru "velký zvíře" a z nějakého důvodu si ty Defy oblíbil :-) Já bych se jich nebál. 80 metrů hodíš určitě. Propel 10ft mi házel něco přes 100, tak tyhle 80 zvládnou.

                            Nvlčák.cz - Profil | St 14.6.2023 15:53:52

                            Petrův zdar,kolegové trošku uhnu od tématu .Trakker defy spod 10ft.Nikde nemůžu najít hodnoty o gramáži(lb) .Máte někdo zkušenosti s tímto proutkem?Děkuji.

                              N-LG- - Profil | So 10.6.2023 19:12:50

                              Rád bych se zeptal majitelů Trakker Propel 10ft 3,5lb, jestli mají přímé porovnání s Defy ve stejné libráži a délce.
                              Jde mi o to, že vybírám 10ft pruty na vyvážku a odhoz řekněme do 80m.

                                NGordon713 - Profil | So 18.3.2023 18:34:57

                                Fany >> Super dakujem

                                  NFany - Profil | So 18.3.2023 17:59:53

                                  Gordon713 >> Ahoj, délka je 51 cm.

                                    NGordon713 - Profil | So 18.3.2023 17:33:36

                                    Nazdar viete my niekto povedat aka je dlzka rukoväte po stred sedla navi na 10 ft propel.Diki

                                      NPedropier - Profil | Čt 16.3.2023 21:43:50

                                      Pindˇa >> ale děkuji za snahu

                                        NPedropier - Profil | Čt 16.3.2023 21:43:18

                                        Pindˇa >> už v pohodě koupil sem si wolf 10ft ve 3.25lb