For Fishing 2020

Největší rybářský veletrh v ČR.
20-23.2.2020, Praha Letňany
Více informací na www.forfishing.cz

(MM: Vystavující firmy zde mohou zveřejnit pozvánku pro návštěvníky FF.)
Autor diskuse: TymCat - Profil , 23.1.2020 všeobecné - ostatní

NPedro1 - Profil | Po 24.2.2020 18:53:09

vundu >> Bylo toho akorát.Navic i kdyby nebyl chlast,stačilo ze Poustak dýchal a byli naliti všichni kolem:-)))

    Nvundu - Profil | Po 24.2.2020 17:48:24

    Pedro1 >> ..pche a to na vas zbylo jen to, co poustak a drvostep nestihli vyzrat ve dnu predchozim :-))))

      Notoš - Profil | Po 24.2.2020 17:15:18

      FRANK71 >> proboha, co by tam dělal...! vždyť neví jak vypadá sumec...I toho putovního candáta si musel půjčit...

        NFRANK71 - Profil | Po 24.2.2020 16:11:45

        Pedro1 >> už jsi byl v sumcařině?

          NPedro1 - Profil | Po 24.2.2020 16:08:00

          Jinak výstava jako každý rok super,potkal jsem ty které jsem chtěl potkat a nepotkal ty,které jsem potkat nechtěl.
          Velký dík patří Jirkovi Jakešovi a MM za pohostinnost na MRkostánku,vypili jsme všechno co tam měli.Je to rok od roku lepší:-)

            NPedro1 - Profil | Po 24.2.2020 16:01:39

            otoš >> Ten vlevo s tím knírkem,to je ten bejvalej východněmeckej pornoherec?:-)))))

              NTymCat - Profil | Po 24.2.2020 10:34:30

              kresi28 >> Je to kazdy rok Letnany cca stejnej datum cvrtek az nedele

                Nkresi28 - Profil | Po 24.2.2020 10:12:32

                Vím že je to dost předčasné, ale nemá někdo nějaké info o veletrhu FF 2021? Bude to stejnou formou na stejném místě? Ještě jsem na FF nebyl, až letos jsem to začal více vnímat a podle fotek a videí bych rozhodně tuhle akci chtěl příští rok navštívit. Díky.

                  Nnerf - Profil | Po 24.2.2020 9:51:18

                  u x a >> Za hodinu.

                    NFigos - Profil | Po 24.2.2020 9:19:42

                    V sobotu docela masakr kolik tam bylo lidí

                      N1Mara - Profil | Po 24.2.2020 8:15:48

                      u x a >> si se spletl, bylo jich tam o jednoho více .-)))

                        NMirda69 - Profil | Po 24.2.2020 8:12:51

                        u x a -Děkuji,

                          Nu x a - Profil | Po 24.2.2020 8:10:39

                          Mirda69 >> 12567 lidí

                            NMirda69 - Profil | Po 24.2.2020 8:01:16

                            Už se ví jaka byla návštěvnost

                              NPiskořík - Profil | Ne 23.2.2020 23:40:46

                              Zkusím to ještě jednou bez Spamerů jako Otoš atd....:o)

                              Nenašel někdo, prosím, na FF tubusek s dvouma špičkama Mivardi?..:o)

                                Nu x a - Profil | Ne 23.2.2020 23:26:56

                                nutrigo zastínilo fšechno ostatní!!

                                  NMartin M. - Profil | Ne 23.2.2020 22:54:42

                                  ˘Ö˘ Krab >> kdyz vynecham znacky, se kterymi bych mohl byt spojovan :-), tak treba tubertini, cresta, flagman, trabucco, matrix, delphin, colmic a mivardi. Ale na mnoha stancich jsem ani nebyl nebo nezkousel nic potezkat a treba by se tam take neco naslo.

                                    NPiskořík - Profil | Ne 23.2.2020 22:45:35

                                    Kolis >> Spameři...:o)

                                      N˘Ö˘ Krab - Profil | Ne 23.2.2020 22:25:11

                                      Martin M. >> Spíš mě zajímalo co za značky tě zaujalo, jestli Preston, Spro, nebo nějací Italové, i když hodně lidí říká že je to jen o kaprařině za mě to není pravda.
                                      Své si tam najde každý.

                                        Noliš - Profil | Ne 23.2.2020 22:24:23

                                        Já se tak těšil a místo toho jsem se ocitl ve špitále.To že jsem neviděl Martinovu přednášku a stánek maveru a cresty mě štve nejvíc.CHytila mám za humnama tak na preston a korum to můžu vidět kdykoliv.