Signalizatory 2+1 (Flajzar, Jrc, Zfish...)

Dobry vecer, rad bych si poridil sadu 2+1 (pripadne vic). Puvodne jsem byl rozhodnut pro Flajzar Q9 RGB, ale po precteni zdejsich diskuzi, ze kvalita Flajzar je ta tam a konkretne je zde jeste pry problem se sroubem, nejak tapam. Dale jsem nalezl jeste trosku levnejsi verzi NEON T3X, ale nevim. Hodne se mluvi i o JRC Radar CX pripadne Zfish Helios, kterou jsou vsak mnohem levnejsi. Takze nyni nevim, jake signalizatory poridit. Pres 10 K CZK za sadu Delkim ci Fox je pro me zbytecne. Takze ocenim veskere rady a doporuceni. Dekuji Vam
Autor diskuse: Wyatt - Profil , 14.8.2019 kaprařina - náčiní, doplňky

Nclarence - Profil | Čt 15.8.2019 13:15:15

dukin >> Nazdar Lukáši kolega teď koupil MXR+ tak to měřil fungovali cca 150m a dál nešel byl línej.J

    NTomas Krlin - Profil | Čt 15.8.2019 13:13:48

    Falkec >> Trebas tohle... https://youtu.be/-MTyuCrE4FU

      NFalkec - Profil | Čt 15.8.2019 12:56:49

      Je někde nějaký video, jak ta rychlospojka na tom hlasiči funguje? Docela mě to zaujalo :)

        NHeineken2 - Profil | Čt 15.8.2019 10:37:36

        Mam třeti sezonu Q9RGB s rychlospojkama spokojenost připoslech se výbije rychleji je tam 1 aaa

          NTymCat - Profil | Čt 15.8.2019 9:49:32

          Tomas Krlin >> jo mas pravdu sorry :-)

            NTomas Krlin - Profil | Čt 15.8.2019 9:17:32

            Marcel B. >> TymCat - 15.8.2019 8:10:05 >> RX jsou ty stare s jednou diodou, pises o RX+, ktere vyjdou v 2+1 na 400liber nejmin a to je uz poradna raketa...

              NTymCat - Profil | Čt 15.8.2019 8:10:05

              Wyatt >> Ja rozhodne RX ne kvuli tomu ze je mam ale ze slapou jak hodinky i kdyz padaji hovna s hakama a baterky vydrzi fakt hooodne dlouho.....a jedou na 2AA to koupis dneska uplne vsude.

              https://www.mrk.cz/diskuse.php?id=750995

                Ndukin - Profil | Čt 15.8.2019 7:41:09

                clarence >> Ahoj. Jaký má ten Fox dosah příposlechu?

                  Nclarence - Profil | Čt 15.8.2019 7:30:43

                  Wyatt >> Za mne Fox,Flajzary jsem měl a ta výměna baterek je hrozná proti tomu zlatý JRC DS3 stejný jako Flajzar RBG.Po dlouhém zvažování jsem si nakonec pořídil už potřetí Atts a už měnit nebudu a když tak za Atts TLB plus.J

                    NWyatt - Profil | St 14.8.2019 19:26:04

                    Děkuji za info k těm rychlospojkám. Takže tedy Q9 vs RX, prosím?

                      Nhaas - Profil | St 14.8.2019 17:56:05

                      Tomas Krlin >> ok díky nějak to poresim dík za info

                        NTomas Krlin - Profil | St 14.8.2019 17:55:21

                        haas >> Nema, prestehoval se do Orlove... ale kousek vys, jak ji mel, je Arizonacarp, ma tam vicemene to same, ale tam nakupovat nechodim...

                          Nhaas - Profil | St 14.8.2019 17:54:09

                          Tomas Krlin >> má cvachta ještě tu prodejnu v OV ?

                            NTomas Krlin - Profil | St 14.8.2019 17:50:50

                            haas >> Vsak se muzes na ne stavit podivat, jak ma tom jsou po urcite dobe pouzivani, nektere po letech, pofarat...jestli nemas Porubu daleko... :-)

                              Nhaas - Profil | St 14.8.2019 17:43:52

                              Tomas Krlin >> dík 👍

                                NTomas Krlin - Profil | St 14.8.2019 17:27:43

                                haas >> Mel jsem asi 3ks z celkem 20ks, ktere nebyly 100% uz od vyr9by, jinak jsou v klidu. Oproti NGT a GF teda urcite uplne jiny level. Ty velke pouzivam na lopatky a hlavy podberaku a ty se ani nehnou. Pokud budes mit moznost koupil bych bud stredni nebo ty velke.
                                Jinak tyhle jsou taky jeste v klidu, uplne jiny mechanizmus:
                                https://www.cvachta.cz/zfish-rychlospojka-quick-rel​ease-adapter/

                                PS, mobil posrany, musel jsem ten vzkaz psat 2x, snad tam je vse... :-D

                                  Nhaas - Profil | St 14.8.2019 17:17:32

                                  Tomas Krlin >> nemá ta spojka nějaké větší vůle do boku pár jsem jich vyzkoušel a stály za hovno nemám rád kdyz hlásič planda sem a tam ..... Ty shity co já koupil zase dobře slouží na brolly na vidlich 😁

                                    NTomas Krlin - Profil | St 14.8.2019 17:02:01

                                    Wyatt >> Rychlospojka je treba tohle:
                                    http://www.carpfanatics.cz/prologic/prologic-rychlo​spojka-quick-release-connector-small-black-6546#.XV​QiIa2LuDY

                                    Jednim pohybem sundas cokoliv na ni bez nutnosti to vysroubovavat ze zavitu, jsem se spojkama od Prologicu dlouhodobe spokojeny, coz se o jinych spojkach od jinych vyrobcu rict rozhodnr neda...
                                    Mozna nekdo poradi jeste jine overene...

                                      NWyatt - Profil | St 14.8.2019 16:58:54

                                      Panove moc dekuji za cenne rady. Mam dve otazky, prosim. Jakou rychlo spojku na pipak/stojan? Q9 nebo RX, to uz je cenovy rozdil, ne tak veliky, takze ktery byste volili?