Chata přímo u vody

Ahoj, shanim chatu přímo u vody, ale fakt přímo. Pro 6 lidi... může být kdekoliv v republice... hlavně ať se tam dá chytat a není tam mrtě rekreantů. Už jsem toho obvolal fakt hodně za poslední roky a nějaké už navštívil. Pokud máte nějaké odkazy tam sem snimi, třeba tam bude něco co jsem ještě nenašel. Pokud možno, tqk i vlastní zkušenosti můžete přidat. Díííky
Autor diskuse: georgit - Profil , 29.7.2019 všeobecné - revíry, cestování

NTarn - Profil | Út 5.5.2020 23:02:34

valcha186 >> :))))))) až pojedu kolem tak se stavím :)) Předloni jsme na sídlišti v jablonném zateplovali panelák a ted zase něco mám v Lípě, ale času málo :)))))

    Nvalcha186 - Profil | Út 5.5.2020 23:01:25

    sven >> Skokan ze Zámecké je dávno po smrti. Nebyl v politice. Myslí z CL.

      Nvalcha186 - Profil | Út 5.5.2020 23:00:02

      Tarn >> Máme brány, hokejisty, ale není led. Mladá hraje za BT, ale mají pauzu. Když se dařilo bylo nás na ledě i 50 a hrálo se po celé ploše.

        NTarn - Profil | Út 5.5.2020 22:50:45

        sven >> Hejtmana. Ten byl Lipskej. Koupil zbořeninu tenkrát na Špičáku nad Lípou a postavili tam vysílač pro rádio Crystal.

          Nsven - Profil | Út 5.5.2020 22:46:51

          Tarn >> :-))) Myslíš Skokana z Jablonného ze Zámecky nebo hejtmana ? :-)
          Procházků z těch končin znám asi deset :-))

            NTarn - Profil | Út 5.5.2020 22:43:42

            sven >> tak já se s nim znám osobně dobře. Kdysi jsme na sebe řvali na kontrolních dnech na stavbě a dneska na to má svoje lidi :)) Ono v tom Liberci a potažmo až do České lípy bys jich našel víc. Taky tam patří starej Procházka, jak jeho brtranec zmizel s půlmiliardou a jeho mladej myslím ještě sedí za nějakou stílečku. Starej byl obkladač u byťáku na správě bytů od uranu :))) nebo Skokan, pamatuju když po revoluci otevřel krámek s elektronikou z Polska :)))

              Nsven - Profil | Út 5.5.2020 22:38:15

              Tarn >>
              Dneska ? Dneska je to zeťák mýho kamaráda, také rybáře :-)) Liberecký mafiozo ... :-)

                NTarn - Profil | Út 5.5.2020 22:38:11

                valcha186 >> njn jak jsi to zařídili, tak to mají. Arénu postavili, a pak si jí pronajali a město syp, jinak si jí vezmi. Ale nevim kde by potom trénovali ? :)) Leda bys jim na zimu pronajal rybník :)))))))

                  Nvalcha186 - Profil | Út 5.5.2020 22:35:51

                  Tarn >> Nechtějí dát Rygrům peníze. Mají je v hrsti.

                    NTarn - Profil | Út 5.5.2020 22:32:32

                    valcha186 >> No jo, znal jsem je dobře :) Já jsem dělal u montáží, strojařinu a vodu topení. Takže s těma co jsi jmenoval jsem byl vlastně na kordy pořád :)) Syrovátka ze Syneru byl mistr na stavebním a dneska .............. :)))))

                      Nvalcha186 - Profil | Út 5.5.2020 21:55:47

                      Tarn >> Jandejsek, Jelínek, Baťka, Hanus atd. Jak Zrupákům chtěli ukrást výplaty a vrátný Ryšica si je vzal domů a po vypáčení byl prázdný trezor. Z kanceláří chtěli udělat ubytovnu, ale to neprošlo a tak tam zkoušeli ryby, ale nevím jak to dopadlo. Byl jsem zván, ale nejel jsem tam. Pak byly kancly nabízeny k prodeji. Teď nevím jak to dopadlo. Přijedeš li , stav se.

                        NTarn - Profil | Út 5.5.2020 21:38:24

                        valcha186 >> ZRUP :)

                          Nvalcha186 - Profil | Út 5.5.2020 19:25:04

                          valcha186 >> To jsem měl lepší fotky, 1 m zavátá silnice nahoře, teď je 2 roky klid. Mám na to Wariňáka a tahám to na křižovatku k Zámecké a pak dolů a těch chytačů co jim nevadí zákaz a couvačka, nebo otočka až dole. Má to úzkou radlici

                            Nvalcha186 - Profil | Út 5.5.2020 19:20:50

                            Tarn >> Na Luhově kde ? ZRUP, vlečka, mlýnice ,PP atd. ?

                              Nsven - Profil | Út 5.5.2020 19:16:40

                              valcha186 >> V zimě ta silnice vypadá docela pěkně :-)))

                                NTarn - Profil | Út 5.5.2020 19:08:07

                                valcha186 >> jj super :))) Bydlel jsem v Lípě a dělal na Luhově 25 let :)))

                                  Nvalcha186 - Profil | Út 5.5.2020 19:01:29

                                  Tarn >> To je příjezd, jinak takto.

                                    Nvalcha186 - Profil | Út 5.5.2020 18:59:06

                                    milans14 >> Dětské rybářské závody Velká Valcha a Malá Valcha. Tam to je.

                                      Nmilans14 - Profil | Út 5.5.2020 15:09:42

                                      valcha186 >> Zdravím, mohu prosím vědět kde to je?

                                        Nvalcha186 - Profil | Út 5.5.2020 14:15:56

                                        Tarn >> Zima je krásná, milujeme ji, máme hromadu lyží, i vlek doma na zahradě, jen není sníh. Letos jsme nedali ani Bedřichov a Německo.