Chata přímo u vody

Ahoj, shanim chatu přímo u vody, ale fakt přímo. Pro 6 lidi... může být kdekoliv v republice... hlavně ať se tam dá chytat a není tam mrtě rekreantů. Už jsem toho obvolal fakt hodně za poslední roky a nějaké už navštívil. Pokud máte nějaké odkazy tam sem snimi, třeba tam bude něco co jsem ještě nenašel. Pokud možno, tqk i vlastní zkušenosti můžete přidat. Díííky
Autor diskuse: georgit - Profil , 29.7.2019 všeobecné - revíry, cestování

Nsindeji3 - Profil | St 31.7.2019 9:49:48

u x a >> to snad zdravýmu dospělýmu chlapovi nemusí nikdo vysvětlovat

    Nu x a - Profil | St 31.7.2019 9:12:48

    Marcel B. >> TymCat - 31.7.2019 8:15:47 >> co je 20+?

      NTymCat - Profil | St 31.7.2019 8:15:47

      u x a >> Luxus haha a 100% tam plavou 20+

        Ntoma74 - Profil | Út 30.7.2019 21:34:54

        Chata u vody Vranovská přehrada k pronájmu možnost rybaření + loď k dispozici
        toma74telc@seznam.cz

          NSerjoža - Profil | Út 30.7.2019 17:01:16

          ..

            NBeerkis - Profil | Út 30.7.2019 16:45:11

            doporučuji Vranov nad Dyjí, sice v chatce jsem tam nikdy nebyl, ale jako voda je to tam fakt paráda :D... Na internetu se toho dá hodně dočíst, chatek přímo u vody je mnoho, jen ta cena někdy :)

              NJirka1976 - Profil | Út 30.7.2019 16:44:16

              Calex >> jak je ten svet malej .

                NCalex - Profil | Út 30.7.2019 16:42:28

                Jirka1976 >> Byla to taková náhodička, blbci mně chtěli pozvat na ryby. :-)))))

                  NJirka1976 - Profil | Út 30.7.2019 16:18:56

                  Calex >> tak to jo , ja myslel zes je videl na zivo . Ale radost to je . Ja mel u hospody na zahradce ( bylo to ve dvornim traktu ) udirnu . Dojedu a borec si tam udi . Donesl si sekyru , nastipal moje drevo . Ale dobry , nechal mi tam 1 bucek a bylo to vyreseny .

                    NCalex - Profil | Út 30.7.2019 15:56:01

                    Jirka1976 >> Já tenkrát neměl moc času a jeden známej mi ukazoval fotky, kam že to jezděj na kapry......Jestli nechci jet s nima.....Tak jsem viděl stejky, piknik na mým zahradním sezení.....Pak už nepřijeli...

                      NJirka1976 - Profil | Út 30.7.2019 15:17:34

                      Calex >> a nabidli ti steak ? Tvl , ja bych je naboostroval kyblem zumpy a vykuchal pred nima kapre 20 + povesenyho na vazici trojnozce . A videl bys jak by prchali . I vybavu by tam nechali .

                        NPvl - Profil | Út 30.7.2019 8:30:31

                        Calex >> 7:58:26 - Tak to je dost .......

                          Nchatař 30 - Profil | Út 30.7.2019 8:29:42

                          Calex >> nekecej 😲

                            NCalex - Profil | Út 30.7.2019 7:58:26

                            chatař 30 >> U mně už si grilovali kaprasaři maso na mým grilu a ještě na mým dřevě......Kdyby nebyla loď na řetězu, tak by si dojeli ještě do hospody na pivo...

                              Nchatař 30 - Profil | Út 30.7.2019 7:51:56

                              Calex >> ja to mam takhle taky a nikdy me nikdo nesedel u mola 😊

                                Nchatař 30 - Profil | Út 30.7.2019 7:50:31

                                Calex >> cau, tak je to jen pres cestu ale nevim ze by tam nekdo vylozene jezdil na ryby 😊 a ono to je ruzny... Tam dal maj chatu // cesta// a dole to je taky jejich co vim 😊 tak nevim treba to tady maji taky kdyz operujou s labem i inzeratu 😊 no aspon se mu snazim poradit 😂 mohl jsem ho pozvat k tobe 😁 vcera jsem tam jel na kajaku u brizky 😆

                                  NCalex - Profil | Út 30.7.2019 6:49:40

                                  chatař 30 >> Zdarec, tam žádná chata u vody není, to jsou ty pozemky na břehu až hospodou........Chaty jsou až za cestou. Když si tam někdo sedne na ryby, tak tam může chytat celej den.....

                                    Nchatař 30 - Profil | Út 30.7.2019 6:16:57

                                    https://www.sreality.cz/detail/pronajem/dum/chata/k​unetice-kunetice-/3231186524#img=0&fullscreen=false​ budu si myslet ze na pronajem
                                    ... Ja mam chatu cca 400m proti proudu od tehle v inzeratu... A je to tam docela klidny 😊 jasny obcas prijedou pubertaci k nekomu ale neni to porad 😊

                                      Nchatař 30 - Profil | Út 30.7.2019 6:14:23

                                      Myslis k pronajmu nebo ke koupi?