- Otázky a diskuse
- Seznam
- Diskuse
Člun boat007 vs. Raptor
Ahoj uvažuji o koupi člunu na kaprařinu a to zejména na Labe, pískovny apod.
Mám vyhlédnuté 2 čluny a to:
CW - 235KIB - nafukovací čluny boat007
https://www.boat007.cz/lode-cluny/delka-200-250cm/cw-235kib-nafukovaci-cluny-boat007.html
RAPTOR X 230 WIDE AIR/ALU GREEN
http://www.carphouse.cz/nafukovaci-cluny-raptor-boat/clun-raptor-x-230-wide-air-alu-green/
Který z těchto dvou bude lepší?
Jde mi o to, který vydrží déle, a něco vydrží abych nemusel 2 rokem kupovat zase nový.
Všem díky za rady :)
Mám vyhlédnuté 2 čluny a to:
CW - 235KIB - nafukovací čluny boat007
https://www.boat007.cz/lode-cluny/delka-200-250cm/cw-235kib-nafukovaci-cluny-boat007.html
RAPTOR X 230 WIDE AIR/ALU GREEN
http://www.carphouse.cz/nafukovaci-cluny-raptor-boat/clun-raptor-x-230-wide-air-alu-green/
Který z těchto dvou bude lepší?
Jde mi o to, který vydrží déle, a něco vydrží abych nemusel 2 rokem kupovat zase nový.
Všem díky za rady :)
Autor diskuse: filip1992 - Profil , 26.6.2019 kaprařina - náčiní, doplňky
- Zobrazit zápisy s fotkou.
- Zobrazit vybrané uživatele.
načítám... - Zobrazit jen s poděkováním.
- Zobrazit nejlépe hodnocené.
50x v oblíbených a 13x v ignorovaných.
NCronicle - Profil | Čt 27.2.2020 15:10:35
FRANK71 >> Ahoj, ak môžem ešte jednu otázku, tak odkiaľ si kupoval čln Raptor? Dík za info.
NHonzaO - Profil | Pá 21.2.2020 17:14:57
MíraP >> tak na plánku výstavy jsou, takže i letos být měli. Ale bohužel je místo nich zdravá výživa. Takže nic pro mě...
NLuDoPo - Profil | Pá 21.2.2020 15:57:35
kek >> Ahoj, taky mám člun od Stormu, perfektní komunikace, ochota, vše vysvětlí,taky jsem hodně hledal a vybíral a nelituji, příště bych vzal zase od Stormu.
NCronicle - Profil | Pá 21.2.2020 14:08:00
Ahojte, mám otázku ohľadom stability tej vysokotlakovej podlahy u člnov zn. Raptor..nie je to pitchovina? ceny za člny tejto značky nie sú zrovna z tých lacných, to sa už rovno dá aj porovnávať s Foxom a ich laminátovou podlahou, čo je podľa mňa smrť..uvažujem nad člnom, niečo menšie, ale tým pádom širšie, čo u Raptorov ako tak pozerám je to aj tak..nejaké postrehy ohľadom toho ako sa správa podlaha ak sa na ňu položí batéria?
NMíraP - Profil | Pá 21.2.2020 12:04:18
HonzaO >> Byl jsem na FF včera a nikde jsem je neviděl. Loni na FF byli, asi se jim to nevyplatilo.
NGreysmen - Profil | St 19.2.2020 17:20:06
filip1992 >> ochrana určitě lepší ale na balení to asi bude náročnější
Nfilip1992 - Profil | St 19.2.2020 17:06:15
kdyby někdo navštívil For Fishing tak můžete nafotit člun Aqua STORM PHANTOM a pak sem přidat fotky. :-)
prý PHANTOM má lepší ochranu dna než u člunu Raptor.
prý PHANTOM má lepší ochranu dna než u člunu Raptor.
Nesox.martin - Profil | Ne 2.2.2020 14:53:10
kek >> jak píše roxtidy. Na adrese Praha 9 je oficiální prodejce Stormu, je to pobočka. Ten samý prodejce bývá i na výstavě. Dříve byli na bazoši ceny o něco nižší, momentálně jsou ceny stejné jako na stránkách Stormu. Vloni jsem se tam byl podívat, má tam základní sortiment, prodejce ti ochotně poradí, čluny si osaháš a můžeš si člun nechat i vytunit.
Nkek - Profil | Ne 2.2.2020 10:32:14
pánové nemá někdo zkušenost s nákupem člunu na bazošu má tam jméno storm a lokalita Praha9.
Nstenlos - Profil | Ne 26.1.2020 22:20:07
Psal jsem pres Facebook do firmy.Toto odepsali.My ti čluny vyrábíme. Záruka je ode dne koupí 2 roky.
Modely 220 , 260 , 290. Cena od 14500 do 27000 kč. nic bliž.Na fishingu prej planuji byt.Na jejich strankach nic nenajdeš.dobrej pristup.
Modely 220 , 260 , 290. Cena od 14500 do 27000 kč. nic bliž.Na fishingu prej planuji byt.Na jejich strankach nic nenajdeš.dobrej pristup.
Čtenáři této diskuse také sledují
NLithiové baterie - srovnání1546
NKrátkodobá kaprařina x9959
NDyje 5, 6, 7 - Mušov a Nové Mlýny - diskuse54936
NFilmy o kaprech na dlouhé zimní večery1637
NDalešice ??8160
NFanclub značky Shimano16402
NCcMoore a vše kolem něj3769
NWaftersky - rady, typy, zkušenosti814
NHarrison - vše o této značce3722
NKaprařský top vercajk3167
Živě na MRK.cz
Kde to žije - kaprařina
ČtNLegenda s názvem Daiwa Tournament S5000-T, S5500-T či S6000-T 5337
ČtNKrátkodobá kaprařina x 9967
ČtNElektro tříkolka na ryby 40
ČtNZkušenosti s pruty Scorpion od Mivardi 4
ČtNFilmy o kaprech na dlouhé zimní večery 1637
ČtNFanclub značky Shimano 16402
ČtNDyje 5, 6, 7 - Mušov a Nové Mlýny - diskuse 54936
StNATTs hlásiče a ATTx příposlech 546
ÚtNDaiwa Whisker SS 2600 173
ÚtNÚN Žermanice 2009, (471 043, Lučina 2A)... 8060
ÚtNLabe fishing store 19
ÚtNOhře, úlovky, nástraha 1054
ÚtNKyjský rybník, Džbán 50905
PoNŽermanky a bivakovani 4
PoNHarrison - vše o této značce 3722
Co je nového - kaprařina + obecné
ČtNBleskovka: V Chrudimce hrozí račí mor: Ochranáři varují před vstupem do vody
StNBleskovka: Přehrada Nové Heřminovy má všechna razítka - co to znamená pro rybáře a kdy se reálně dočkáme revíru
PáNBleskovka: Candát má GPS v hlavě: vědci z AV ČR odhalili překvapivé navigační schopnosti
. . . NBleskovka: Povodí Moravy realizuje doporučení odborníků po loňském úhynu ryb na Nových Mlýnech
. . . NBleskovka: Invaze sumečka černého na Mělnicku: Rybáři a vědci zahájili velký odlov
. . . NBleskovka: Nová přečerpávací elektrárna na Orlíku: Jaký to bude mít vliv na vodu a rybáře?
Oznámení - kaprařina
Na toto místo můžete sami vložit své oznámení ostatním čtenářům MRKu.
Kalendář akcí - kaprařina
26.6.!!ct retro- poslední volné...
26.6.Lastiashop Fanatik Cup Maleňák...
26.6.Brčekolský Mistrák - uvolněné...
26.6.24h závod dvojic na Vojtově...
27.6.Dětské rybářské závody - U...
1.7.!ct-retro ,
2.7.ddk carp cup giants fishing 2026...
2.7.OBSAZENO! FUTRO Extra Cup...
3.7.Hájiště rodinná těžba
3.7.9. ročník Potštátské 50-tky













