recenze spacáku Trakker Duotexx

Ahoj kluci,prosím kdo vlastníte spacák Trakker Duotexx,potřeboval bych nějaké foto,případně video a krátkou recenzi.Chtěl bych si ho pořídit,ale nemám kde se na něj podívat a na vebu toho také moc neni.Tak předem děkuji za ochotu.Fany.
Autor diskuse: Fany - Profil , 20.5.2019 kaprařina - náčiní, doplňky
15 nových příspěvků od Vaší poslední návštěvy.

NFany - Profil | St 22.5.2019 11:48:19

To opravdu tento spacák nikdo nevlastní? Nikdo ho neviděl?

    NFany - Profil | Út 21.5.2019 14:57:08

    Tomas Krlin >> Souhlasím s tebou,zadělali celou diskuzi o které jsem si dost sliboval.Vůbec to nebylo k tématu,jen se hádali,tak jsem jim dal červenou kartu i když mi to mrzí.Opravdu jsem potřeboval nějaké informace.

      NTomas Krlin - Profil | Út 21.5.2019 14:49:47

      Honza Veber >> Ja ti nevim, ale prijdes mi jako exot.
      Prve napises komentar s popisem, ktery si najde uplne kazdy sam, protoze je pod kazdou nabidkou na eshopu, pak tu napises neco o posteli s necim, co by jsi ve skutecnem rybarskem svete mozna mohl chtit snad jenom ty, protoze je to absolutni nesmysl, navic uplne od tematu...
      Celkove tu napises 5 vzkazu uplne o nicem a pak napises, ze mame jit na ryby, protoze tahle diskuze je o nicem - leda tak ty jsi ji udelal o nicem, jo a pisu z ryb...
      Mozna bys mel jit na ryby ty...

        NHonza Veber - Profil | Út 21.5.2019 14:19:16

        Děda Lebeda >> víno je to ve finále úplně jedno, dobrý zboží se prodává samo a špatný nezachrání ani ty keci, blb taky blbem zůstane i kdyby čelej svět vobesel... A v tyhle době, kdy je zboží absolutní nadbytek Bolt něco prodávat musí, tady holt ty marketingové kecy...
        Jdete radši na ryby a s***e na tyhle diskuse absolutně Vo ničem...

          NDěda Lebeda - Profil | Út 21.5.2019 8:55:35

          Honza Veber >> No marketingové kecy jsou marketingové kecy..toto konstatování...

            NHonza Veber - Profil | Út 21.5.2019 8:25:53

            Když už bych chtěl,, spacák na nožičkách,, volil bych tohle

              NFany - Profil | Út 21.5.2019 7:33:19

              Tomas Krlin >> Děkuji,důležitá informace pro mne,je,že nejde odepnout,jako deka.

                NTomas Krlin - Profil | Út 21.5.2019 7:16:54

                Fany >> Horni vrstva jako u vsech Trakker spacaku nema zip po cele strane a tudiz nejde odejmou a pouzit jako samostatna deka.
                Myslim a nemej mi to za zle, je chybou neco si prve vybrat/chtit, kdy vlastne o tom jeste nic nevis a pak se teprve ptat na detaily a zjistovat informace.
                Je lepsi rict co chces, za kolik a na co a podle toho se dostat k cili, od zacatku do konce, ne od konce k zacatku.
                Kazdopadne s Duotexem ja osobni zkusenost nemam, takze jenom komentar, uz jsem ho nekolikrat videl u vody a chlapi byli spokojeni.
                Me osobne by AS365 prisel jako lepsi volba, ale kdovi, navic stejne k takovemu spacaku urcite koupit prehoz pres spacak, diky kteremu posunes jeho vlastnosti co se tyce tepelneho komfortu zase o kus vys.
                Nehlede k tomu, ze ten prehoz muzes pouzivat prave jako samostatnou deku na letni chytani a mas na vyber klasicky, lehce plneny nebo potom thermo verzi, ktera je se silnejsi vyplni.

                  NFany - Profil | Út 21.5.2019 6:58:33

                  Díky za info,základní informace jsem četl,jde mi o to,zda třeba jde odepnout vrchní vrstva a použít jako deka.Prostě funkčnost spacáku.

                    NKesam - Profil | Po 20.5.2019 22:56:08

                    Tarkkery mám už 3tí a jsou to bomby měl jsem biga,ale ten prostě už dosloužil tak jsem nasál Versatexx Sleeping Bag a ten je hodně

                      NHonza Veber - Profil | Po 20.5.2019 21:56:06

                      Děda Lebeda >> konstatování na co?, resp. Čeho?

                        NDěda Lebeda - Profil | Po 20.5.2019 21:54:43

                        Honza Veber >> nikde. To nebyla stiznost, pouze konstatovani ;-)

                          NHonza Veber - Profil | Po 20.5.2019 21:52:09

                          Děda Lebeda >> hledal info, tak jsem pomohl, v čem je problém? Nejsem ani zaměstnanec toho krámu ani ten spacák (zatím) nemám..

                            NDěda Lebeda - Profil | Po 20.5.2019 21:45:45

                            Honza Veber >> Le marketing jede!

                              NHonza Veber - Profil | Po 20.5.2019 21:09:48

                              Ahoj,
                              co tohle info?
                              Spací pytel Trakker Duotexx Díky

                              vodě odpuzující vnější látce Aquatexx® v kombinaci s vynikajícími izolačními vlastnostmi výplně z dutého vlákna Q7 nabízí spací pytel Duotexx jednoduchý, celoroční režim spánku - v teplejších měsících mohou uživatelé spát pod horní vrstvou. Vyznačuje se super hladkou polyesterovou podšívkou. V chladnějších měsících těžíte z tepelných vlastností střední vrstvy. Je vybavena ultra měkkou fleecovou podšívkou. Takže máte v jedné sezóně třísezónní a 5sezónní spací pytel.
                              Vysoce výkonné 10mm patentky umožňují rychlý odchod v případě kousnutí. Spací pytel Duotexx má samozřejmě na svém křesle společné možnosti montáže.

                              Vnější materiál Aquatexx®
                              Q7 duté vlákno pro vynikající izolaci
                              Dvojvrstvý design kombinuje 3 a 5 sezón
                              Základní vrstva z fleece
                              hladká druhá polyesterová vrstva
                              Izolovaný držák na polštář
                              Vysoce výkonné rychloupínací zipy 10mm na dvou stranách
                              Dodáváno s kompresním vakem
                              Materiál: Aquatexx venku, 100% polyesterová podšívka
                              Rozměry: L 215 cm x Š 90 cm
                              Hmotnost: 5 kg
                              😉

                              Zdroj: https://www.carp-world.de/Trakker-Duotexx-Sleeping-​Bag

                                Červené karty: Honza Veber, Děda Lebeda