Woblery z AliExpress - zkušenosti

Chtěl bych založit novou otázku pouze pro nákupy woblerů z AliExpress. Případně z podobných obchodů. Chtěl bych poprosit o sdílení konkrétních woblerů, které jste již měli šanci otestovat a můžete je tedy doporučit dále.

Za mě pro začátek:
https://www.aliexpress.com/item/Sealurer-Brand-Lifelike-VIB-Fishing-Lure-5-5CM-9G-Pesca-Hooks-Fish-Wobbler-Tackle-Crankbait-Artificial/32459704085.html
Menší wobler, ale chytám na něj i štiky 60cm. Při chodu prudce klepe ocáskem(hlava drží) a při trochu rychlejším chodu opravdu razantně.

https://www.aliexpress.com/item/1Pcs-Crankbait-fishing-Wobblers-14g-10cm-artificial-Crank-Bait-Bass-Fishing-Lure-pike-trolling-pesca-carp/32846921153.html
Dobrý chod a dost potápivý.

https://www.aliexpress.com/item/HAODIAOZHE-4-5cm-4-2g-Crankbait-Fishing-Lure-Artificial-Crank-Hard-Bait-Topwater-Minnow-Fishing-Wobblers/32976954610.html
Pruhovaná verze ideální na okouny a na tlouště

https://www.aliexpress.com/item/WALK-FISH-1PCS-Minnow-Fishing-Lure-Laser-Hard-Artificial-Bait-3D-Eyes-11cm-13-1g-Fishing/32803093258.html
Testováno zatím v menší nádrži a chod vypadá dobře.Plovoucí. Tento model počítám že bude moje častá nástraha na štiky. Poměr cena/chod-kvalita je výborný.
Autor diskuse: Deawon - Profil , 16.5.2019 dravci - nástrahy, návnady

Deawon - Profil | Út 3.9.2019 14:39:20

Borek-kerob >> Pokud se ta původní vzduchová kapsa nezaplní po prvním náhozu vodou :)

    Borek-kerob - Profil | Út 3.9.2019 9:58:57

    cunik.cz >> Fakt dokážeš z potápivýho woblera udělat plovoucího tím, že do něj foukneš PU pěnu? Nechci moc rejpat, ale přijde mi to jako naprostá blbost... pokud vzduch ve wobleru vyměnim za pěnu, musí být ten wobler ještě víc potápivej, než byl. Ta pěna je těžší než ten vzduch...

      Deawon - Profil | Ne 1.9.2019 16:12:47

      Lukas H >> Co ma co s timhle spolecneho Kuna? A hlavne on chyta troling a sumce.

        Lukas H - Profil | Ne 1.9.2019 15:04:21

        Deawon - >> A nebylo by lepší, zeptat se Kuny, je ho plný youtube :-)

          rybomil - Profil | Út 27.8.2019 14:57:35

          cunik.cz >> JJ, do 5 cm vobíku! To už jsme viděli, jak borcovi vobík stál na vocase :/)

            cunik.cz - Profil | Út 27.8.2019 14:38:37

            hadalicek >> vrtačka a potom už klasika

              hadalicek - Profil | Út 27.8.2019 10:46:50

              cunik.cz >> A jak tam dostaneš montážku?nedokážu si představit to cpát do 5cm woba..

                cunik.cz - Profil | Út 27.8.2019 9:57:30

                nofish >> jasně, ale když se mi nějakej konkrétně líbí a je potápivý

                  rybomil - Profil | Po 26.8.2019 21:59:59

                  boriak >> Ok číhnu, díkes.

                    rybomil - Profil | Po 26.8.2019 21:58:35

                    Jiryyy >> já taky ... chodí tak 2 ks z 10ti, po tuningu tak 4 :-(

                      nofish - Profil | Po 26.8.2019 20:24:16

                      Garys >> spíš bych zkusil bait, nebo crankbait

                        Garys - Profil | Po 26.8.2019 20:00:37

                        rybomil >> vidíš, já zjistil, že i ty kolem 5cm jsou na mě noc malé takže v ještě menších fakt nemám přehled....zadej si "mini hard lure" a holt pokus omyl, respektive zkus recenze studovat, asi jediná cesta

                          boriak - Profil | Po 26.8.2019 19:24:40

                          rybomil >> mrkni na ali predajcu wlure

                            nofish - Profil | Po 26.8.2019 19:22:49

                            cunik.cz >> když si koupím plovoucího a přijde mi potápivý, otevřu spor a mám peníze zpět.

                              rybomil - Profil | Po 26.8.2019 17:59:10

                              Garys >> až na 1 všechno veliký, něco 2,5 - 4cm, ponor do 0,5 m by nebylo? ideal kopie repulu.

                                hadalicek - Profil | Po 26.8.2019 14:57:45

                                Garys >> Díky,mrknu..

                                  cunik.cz - Profil | Po 26.8.2019 13:35:22

                                  Zkušenosti nemám špatné, některé sice nechodí, ale jiní nejsou špatní. Chce to ale nakupovat mimo sezónu (větší výběr, nižší cena) a když chceš třeba plovoucí a ten co sis koupil je potápivý, tak ho vyplnit montážní pěnou, nebo z chrastícího udělat nechrastící lepidlem apod.

                                    hadalicek - Profil | Po 26.8.2019 9:55:46

                                    Chlapi, nemáte někdo odkaz na woby do 5cm plovoucí(štíhlé,podobné Illex a Duo alw můžo být i jné krom těch baculatých,ty mi nežerou..)
                                    Něco jsem objednal ale moc toho v nabídce nemají..Pokud možno tak už odzkoušené..