Woblery z AliExpress - zkušenosti

Chtěl bych založit novou otázku pouze pro nákupy woblerů z AliExpress. Případně z podobných obchodů. Chtěl bych poprosit o sdílení konkrétních woblerů, které jste již měli šanci otestovat a můžete je tedy doporučit dále.

Za mě pro začátek:
https://www.aliexpress.com/item/Sealurer-Brand-Lifelike-VIB-Fishing-Lure-5-5CM-9G-Pesca-Hooks-Fish-Wobbler-Tackle-Crankbait-Artificial/32459704085.html
Menší wobler, ale chytám na něj i štiky 60cm. Při chodu prudce klepe ocáskem(hlava drží) a při trochu rychlejším chodu opravdu razantně.

https://www.aliexpress.com/item/1Pcs-Crankbait-fishing-Wobblers-14g-10cm-artificial-Crank-Bait-Bass-Fishing-Lure-pike-trolling-pesca-carp/32846921153.html
Dobrý chod a dost potápivý.

https://www.aliexpress.com/item/HAODIAOZHE-4-5cm-4-2g-Crankbait-Fishing-Lure-Artificial-Crank-Hard-Bait-Topwater-Minnow-Fishing-Wobblers/32976954610.html
Pruhovaná verze ideální na okouny a na tlouště

https://www.aliexpress.com/item/WALK-FISH-1PCS-Minnow-Fishing-Lure-Laser-Hard-Artificial-Bait-3D-Eyes-11cm-13-1g-Fishing/32803093258.html
Testováno zatím v menší nádrži a chod vypadá dobře.Plovoucí. Tento model počítám že bude moje častá nástraha na štiky. Poměr cena/chod-kvalita je výborný.
Autor diskuse: Deawon - Profil , 16.5.2019 dravci - nástrahy, návnady

NZelený - Profil | Ne 25.8.2019 22:20:19

Pobřežní candát >>
Ty FTK mám chodí super i ty háky jsou kvalitní.
Zatím jen jedna šťuka

    NZelený - Profil | Ne 25.8.2019 22:07:44

    jurasoft >>
    Mám Kuying Teton spin verze 1,98m 2-10g super proutek.
    Tvrdý rychlý citlivý. Časně z jara jsem na něj vypáčil štiku 80. Mám ho přes půl roku.
    Nebýt mého zavinění má pořád 1,98 a né 1,96 :D.

      Nrybomil - Profil | Ne 25.8.2019 3:49:14

      Vybliz >> do takový tý kulatý karabinky, jiný jsou naprd a dát 1. nebo 2. dírku

      pak ještě případně zkusit vyměnit ty humpolácký kroužky a háčky za daleko menší ( mikroplandy mi taky nechodily, po vytunění OK )

      kroužky jsem musel jít z 6mm na 3,5mm, háčky z vel. 8 na 11

        Nnofish - Profil | Ne 25.8.2019 0:20:16

        Vybliz >> cikady jsou z ali na nic, objesnaval jsem vzdycky jen za dolar a tak. Proste vzorek, ze bych pak vzal vic. Nikdy to nebyl zadny zazrak. Moje teorie je, ze na rozdil od plandavek, asi neni tak jednoduche to vyrobit. Co pamaruju, tak co mel deda, tak byly z plechu a olovo zatez, asu ti musi byt dobre vyvazene a ten spravny tvar.

          NVybliz - Profil | So 24.8.2019 23:46:50

          rybomil >> Normálně jsem to cvaknul do karabinky za jednu z těch dírek ve hřbetě te cikády(zkoušel jsem všechny se stejným výsledkem). Při tahání se to přetočilo na kolmo, takže jsem jí tahnul bokem k sobě bez nějakého chodu. Jako bych si tam přivázel pokličku od hrnce, dalo by se říct. Udělal jsem to blbě?

            NBachy - Profil | Pá 23.8.2019 14:34:43

            Vybliz >> mi to chodí pěkně

              Nrybomil - Profil | Pá 23.8.2019 14:17:25

              Vybliz >> jak přiděláš ?

                NVybliz - Profil | Čt 22.8.2019 15:54:33

                Kdyby chtěl někdo koupit na Aliexpressu tyhle "třpytky", tak nedoporučuju. Absolutně nechodí. Ještě je možnost, že to neumím správně uvázat, případně vodit. Ať to přidělam za jakoukoliv dírku, tak se to nechá tahnout vodou stejně napříč. Vyvážení evidentně nula.

                https://www.aliexpress.com/item/32955437724.html?

                  Nradjanys - Profil | St 24.7.2019 11:56:16

                  marw_84 >> No uvidím.

                    NGarys - Profil | St 24.7.2019 11:19:13

                    Karasík >> není potahované, dobře se váže osmičkou...ale samozřejmě lesklé, což u někoho může budit nedůvěru...ale když ho cvaknu ostrými kleštěmi, ani se netřepí.
                    https://www.aliexpress.com/item/32899872036.html?

                      NPobřežní candát - Profil | St 24.7.2019 11:09:45

                      https://www.aliexpress.com/item/32875433956.html?
                      Včera metrovka sumík
                      https://www.aliexpress.com/item/32968122580.html?
                      Na tohle Tloušť a bolen, taky včera.
                      Jinak všechny woblery co jsem objednal přišli a choděj.
                      Trochu mám tedy strach z uchycení trojháčků a celkového uchycení do těla wobleru. Většinou je to zalisované na malém kousku drátu do plastového těla, ale uvidíme..

                        Nrybomil - Profil | St 24.7.2019 10:08:58

                        marw_84 >> Jj, kopie zaltů jsou zalevno, ale napikaču. ani sum to nežere.
                        jako bych nic neřek...
                        ¨
                        Btw: v polandu to švihaji levně na tržnicích, proč asi ?

                          Nmarw_84 - Profil | St 24.7.2019 9:20:57

                          radjanys >> ty vlevo kopie Zalt nefungujou vůbec. Mám dva

                            Nnofish - Profil | St 24.7.2019 3:53:10

                            Karasík >> jaxon microvire

                              Nrybomil - Profil | St 24.7.2019 2:12:39

                              Karasík >> Canelle - za 3,85 ojro v 5kg/15m balení nebudu riskovat nějaký z Ali ani náhodou :)
                              krimpovací trubičky 0,8mm a v zimních večerech je co dělat. loňskou zimu jsem dělal z 5 špulek po 15m.

                              Btw: kdo je línej ať si za ty hotový šmejdy zaplatí.

                                NKarasík - Profil | Út 23.7.2019 22:48:27

                                Nemáte někdo tip na jemné ocelové lanko? Nosnost kolem 5-7kg cca 20 cm. Projel jsem Alik a přijde mi to všechno na žraloky. Díky.

                                  Nnofish - Profil | Út 23.7.2019 16:46:27

                                  Vybliz >> schválně dávám odkaz na anglii a e-bay, aby šlo vidět za kolik ta a za kolik je to u nás, aby někdo neoperoval cly, dph a kdo ví čím. A to jsme je někde u nás viděl skoro za 7, ale už nevím kde
                                  http://jdem.cz/fctwm8 vs. http://jdem.cz/fctwp5

                                    Nnofish - Profil | Út 23.7.2019 16:42:15

                                    jurasoft >> kontaktovat prodejce, nemá zadáno zaslání do ČR. Ale jak znám ceny, tak doprava bude dražší jak to zboží. Jinak pak https://www.usa-balik.cz takových služeb je víc.

                                      NVybliz - Profil | Út 23.7.2019 15:40:35

                                      nofish >> Jo, to brouzdani na aliexpressu u kafe znam dobře. :) Člověk začne u obratlíků a nějak zahadně se mu podaří proklikat až na čůrací trychtýře pro ženy. :) Nakupuju tam už dlouho a často(od rybařiny přes oblečeni až k hračkám), věšinou právě věci předražené u nás. Někdy mi žena pošle odkaz z Poštovnezdarma.cz a já se jdu ze sportu mrknout, kolikánásobek ceny si za to přeposlaní(respektive jen zadáni adresy zákaznika) naúčtovali. K prutům jsem byl opatrný, ty potřebuju vidět,ale ten feeder do batůžku jsem si uložil do záložek na později. Extra krátké univerzaly teleskopy jsem koupil v Decathlonu, zatim testuju. Cena cca 150 kc, délka 1,8m a 2,4m. Transportní délky 46 a 55 cm.

                                        Nnofish - Profil | Út 23.7.2019 15:03:59

                                        Vybliz >> kolega měl myslím tohle https://www.aliexpress.com/item/2019987908.html? na jezdění autobusem super, chytat se s tím dalo normálně.
                                        chceš feeeder do batůžku za 400? https://www.aliexpress.com/item/33018134141.html? nebude to žádné dělo, ale kdo by za ty peníze taky čekal prut na úrovni prutu za 3000, že :-)
                                        Je tam toho spousta, stačí uvařit kafe a hledat,