Woblery z AliExpress - zkušenosti

Chtěl bych založit novou otázku pouze pro nákupy woblerů z AliExpress. Případně z podobných obchodů. Chtěl bych poprosit o sdílení konkrétních woblerů, které jste již měli šanci otestovat a můžete je tedy doporučit dále.

Za mě pro začátek:
https://www.aliexpress.com/item/Sealurer-Brand-Lifelike-VIB-Fishing-Lure-5-5CM-9G-Pesca-Hooks-Fish-Wobbler-Tackle-Crankbait-Artificial/32459704085.html
Menší wobler, ale chytám na něj i štiky 60cm. Při chodu prudce klepe ocáskem(hlava drží) a při trochu rychlejším chodu opravdu razantně.

https://www.aliexpress.com/item/1Pcs-Crankbait-fishing-Wobblers-14g-10cm-artificial-Crank-Bait-Bass-Fishing-Lure-pike-trolling-pesca-carp/32846921153.html
Dobrý chod a dost potápivý.

https://www.aliexpress.com/item/HAODIAOZHE-4-5cm-4-2g-Crankbait-Fishing-Lure-Artificial-Crank-Hard-Bait-Topwater-Minnow-Fishing-Wobblers/32976954610.html
Pruhovaná verze ideální na okouny a na tlouště

https://www.aliexpress.com/item/WALK-FISH-1PCS-Minnow-Fishing-Lure-Laser-Hard-Artificial-Bait-3D-Eyes-11cm-13-1g-Fishing/32803093258.html
Testováno zatím v menší nádrži a chod vypadá dobře.Plovoucí. Tento model počítám že bude moje častá nástraha na štiky. Poměr cena/chod-kvalita je výborný.
Autor diskuse: Deawon - Profil , 16.5.2019 dravci - nástrahy, návnady

Nnofish - Profil | Ne 8.9.2019 13:43:18

kaprus >> reklamovat :-) osobně by mě zajímalo, jestli je vůbec rozdíl mezi čínou z ali a třeba rapalou v plastu. Zatím nemám nikoho, kdo testuje plasty, ale někdo se najde. Koupil jsem nejlevnější, co se dá sehnat, pod dolar. Dal na to dost těžké závaží a zkoušel vyrvat ty zalisované očka. Ono to drží, světě div se. Teď ještě ať někdo řekne, jaký je rozdíl mezi použitým plastem.

    Nkaprus - Profil | Ne 8.9.2019 13:37:33

    Řízek 5,125 >> Rezeň 5,125 - 8.9.2019 13:36:10 >> nic nezkousej. Plavat nebude!!!😀

      Nkaprus - Profil | Ne 8.9.2019 13:36:51

      nofish >> sak jo.
      Mel sem woba ktery mel byt zvukovy a nebyl. Tak sem snim klepl o stul a solich. Kulicky se peilepily ve vyrobe a to byl celkem mastnej.

        NRezeň 5,125 - Profil | Ne 8.9.2019 13:36:10

        kaprus >> chce to vyzkoušet:-) jinak mi to je jasný:-))

          Nnofish - Profil | Ne 8.9.2019 13:33:24

          kaprus >> jj, nebo epoxid. Hlavní je trefit, v které poloze mají být. S pěnou tu začal jiný.

            Nkaprus - Profil | Ne 8.9.2019 13:31:28

            cunik.cz >> uz kdyz sem to poprve cetl sem si rekl zes to doopravdy niidy nezkousel.
            Tak jak?😀

              Nkaprus - Profil | Ne 8.9.2019 13:29:59

              nofish >> kapnul bych tam sekundak. Klasicka pena je nehomogeni a muze kulicky vytlacit na bok. Navic kulicky maji solo dutinu vetsinou. Musel by ses trefit. A udelat diry 2. Jednou dirou to tam urcite nedostanes

                Nkaprus - Profil | Ne 8.9.2019 13:29:08

                Řízek 5,125 >> Rezeň 5,125 - 5.9.2019 17:48:47 >> Ze se do toho sejru. Neprehanej. Vetsi vztlak nez vzduch ma z dostupneho jenom vodik, helium a pak uz jenom vakum.🤣

                  Nnofish - Profil | So 7.9.2019 22:22:01

                  cunik.cz >> kuličky jsou v každém zasazeny jinak, každý to má v nějaké komoře a ta je jinak tvarovaná. Pak taky jsou o to že často při hodu jsou jinde než při tahu. Něco jsem se s tím u levných nablbnul, není to taková sranda, když chceš chrasícího odhlučnit a aby šlapal a lítal jak má. Některé v pohodě, jiné mají tu komoru nečekaně nahoře a kdo ví co dalšího.

                    Ncunik.cz - Profil | So 7.9.2019 22:13:32

                    Borek-kerob >> nejde o ten vzduch, jde o ty kuličky

                      NRezeň 5,125 - Profil | Čt 5.9.2019 17:48:47

                      Borek-kerob >> jako stejnej princip, kdybys tam místo vzduchu napral balzu...
                      Já nevím, jakej má pěna vztlak, ale řekl bych, že velkej...zde je to na typický pokus omyl:-)

                        NBorek-kerob - Profil | Čt 5.9.2019 17:46:09

                        Řízek 5,125 >> Rezeň 5,125 - 5.9.2019 17:29:22 >> Salmo sice je z PU pěny, ale když vezmu potápivýho plastovýho woblera a vyplnim ho PU pěnou (vzduch uvnitř nahradim PU pěnou), tak se z něj prostě plovoucí nestane...

                          NRezeň 5,125 - Profil | Čt 5.9.2019 17:29:22

                          Borek-kerob >> nedělám, jako fakt ne, Salmo je normálně odlejvany z Pú pěny. Někde to bylo vidět na obrazkach...

                            Nrybomil - Profil | Čt 5.9.2019 16:32:57

                            Řízek 5,125 >> Rezeň 5,125 - 4.9.2019 22:03:17 >>Jo takový to " pěnový " salmo mi zrovna včera rozebrala zubatka + - 65 na 2 kusy, předek vyplivla a poslala mi z5.

                            ty polsko deutschlandský šmejdi do toho nedali ani pořádnej drát. hlavně že to Fox zdražil

                            jebu na tyhle předražený mrdky, dochytám ty co mám zalevno a víc to nesmí do baráku

                              NBorek-kerob - Profil | Čt 5.9.2019 15:56:16

                              Řízek 5,125 >> Rezeň 5,125 - 4.9.2019 22:03:17 >> teď jako fakt nevim, jestli si vědátore ze mě děláš prdel nebo ne...

                                NWidl_CZ - Profil | Čt 5.9.2019 15:48:03

                                rybomil >> Chytám je taky a spokojenost. Stačí je trošku dovážit a pracujou všechny úplně v pohodě.

                                  NRezeň 5,125 - Profil | St 4.9.2019 22:03:17

                                  Borek-kerob >> takový salma sou z PU pěny, a jak plavou:-))
                                  ta pena obsahuje vzduchové bublinky a je prostě plovoucí...
                                  nicméně, musí se to vyzkoušet:-)

                                    Nboriak - Profil | Út 3.9.2019 20:55:07

                                    Deawon >> preto treba vacsinou ocka na uchyt hakov v mieste v ktorom vychadzaju z tela voblera prelepit /zaliat lepidlom