Woblery z AliExpress - zkušenosti

Chtěl bych založit novou otázku pouze pro nákupy woblerů z AliExpress. Případně z podobných obchodů. Chtěl bych poprosit o sdílení konkrétních woblerů, které jste již měli šanci otestovat a můžete je tedy doporučit dále.

Za mě pro začátek:
https://www.aliexpress.com/item/Sealurer-Brand-Lifelike-VIB-Fishing-Lure-5-5CM-9G-Pesca-Hooks-Fish-Wobbler-Tackle-Crankbait-Artificial/32459704085.html
Menší wobler, ale chytám na něj i štiky 60cm. Při chodu prudce klepe ocáskem(hlava drží) a při trochu rychlejším chodu opravdu razantně.

https://www.aliexpress.com/item/1Pcs-Crankbait-fishing-Wobblers-14g-10cm-artificial-Crank-Bait-Bass-Fishing-Lure-pike-trolling-pesca-carp/32846921153.html
Dobrý chod a dost potápivý.

https://www.aliexpress.com/item/HAODIAOZHE-4-5cm-4-2g-Crankbait-Fishing-Lure-Artificial-Crank-Hard-Bait-Topwater-Minnow-Fishing-Wobblers/32976954610.html
Pruhovaná verze ideální na okouny a na tlouště

https://www.aliexpress.com/item/WALK-FISH-1PCS-Minnow-Fishing-Lure-Laser-Hard-Artificial-Bait-3D-Eyes-11cm-13-1g-Fishing/32803093258.html
Testováno zatím v menší nádrži a chod vypadá dobře.Plovoucí. Tento model počítám že bude moje častá nástraha na štiky. Poměr cena/chod-kvalita je výborný.
Autor diskuse: Deawon - Profil , 16.5.2019 dravci - nástrahy, návnady

NDěda Lebeda - Profil | So 18.5.2019 20:30:35

Batuta >> to je sice mozny, ale hovno nevylestis...

    NBatuta - Profil | So 18.5.2019 19:47:50

    Děda Lebeda >> To bude rukama.

      NJoe Smoker - Profil | So 18.5.2019 19:25:10

      xsim >> Myslíš ty s dlouhou lopatkou? Na něj jsem obzvlášť zvědavý. Za 88 centů jeden... cena k smíchu 😁. Uvidíme. Ještě měsíc... ale cukání už mám solidní 😁😁😁.

        NDěda Lebeda - Profil | So 18.5.2019 19:12:20

        Joe Smoker >> vetsina tech co mas plavou minimalne ve vane ku spokojenosti...v provozu staly za lejno..

          Nxsim - Profil | So 18.5.2019 19:04:28

          Joe Smoker >> Sealurery nejsou špatný, zvlášť za ty prachy. Mám pár kousků toho typu vpravo dole na fotce a chytají.

            NJoe Smoker - Profil | So 18.5.2019 18:32:40

            Deawon - >> Diškus je v oblíbených. Počítej že ti hned po začátku sezony dám info - Sealurer. Až přijdu z práce, hodím sem odkaz. Vzal jsem od každýho něco. Popíky,minow i potápivé. Taky jsem zvědavý... test v sudu s dešťovkou proběhl,ale to je o ničem 😁. Mimo jiné, nevím jak ty,ale já už bych asi použil karty.🥊❌

              NRastafarianec - Profil | So 18.5.2019 18:27:32

              Koupil jsem jich loni asi 20 modelů a většina stojí za 💩

                Nrybomil - Profil | So 18.5.2019 17:30:20

                Darďas >> Přesně tyhle jsou příklad toho, že číńan skopčí kdeco a jak chce. Nechodiči, chodí tak 1 ze 4 a je potřeba si s tím pohrát, dotunit, pak je to cca 50 / 50 někdy i lépe.
                Osobně na ně chytám tam, kde hrozí ztráty ve vázkách, jinak si radši maličko připlatím za typy, kde chodí všechny.

                  NDěda Lebeda - Profil | So 18.5.2019 13:17:04

                  eskymak Mrakomor >> petrikveprik - 17.5.2019 15:59:48 >> dildo fishing...

                    Nrobbie - Profil | Pá 17.5.2019 23:17:04

                    Deawon - >> Aká je dlžka tela toho v poslednom odkaze, tých 11cm je myslím celková dlžka, či nie?

                      NDěda Lebeda - Profil | Pá 17.5.2019 21:09:28

                      Deawon >> nevlastnim jine woblery nez rucne delane po dedovi a dva nalezence, pouze jsem shrnul co me deti udelaly s woblery z aliexpressu...ne kazdy curak musi byt curak...

                        NLukasQooo - Profil | Pá 17.5.2019 18:11:30

                        Když mi některý nechodí tak sním poškubávám a něco přijde 😀 já osobně objednal teď 50 ks najednou tak uvidím jak budou šlapat ty 😊

                          NDarďas - Profil | Pá 17.5.2019 17:20:00

                          A ještě tento.

                            NDarďas - Profil | Pá 17.5.2019 17:18:22

                            Jediné co mi slušně chodí,tak jsou tyto malé z Wish.(4.5.cm)Nutno ale překovat.

                              NDave1989 - Profil | Pá 17.5.2019 17:18:14

                              eskymak Mrakomor >> petrikveprik - 17.5.2019 15:59:48 >> Ještě bych zamáčknul očko na ten spodní trojhák :D

                                Npetrikveprik - Profil | Pá 17.5.2019 15:59:48

                                Děda Lebeda >> toto je taky špičková hračka...stačí jen sundat trojháky....ale už to není pro děti :-)
                                https://www.sports.sk/obchod/salmo-rybarske-voblery​-maas-marauder-19mm/p-1970.xhtml

                                  NDeawon - Profil | Pá 17.5.2019 15:39:05

                                  Děda Lebeda >> Zase jeden co nesnese ze nekdo jiny chyta na nastrahu za 24Kc kdyz on potrebuje znackoveho turbo woblera za 300Kc?

                                    NDěda Lebeda - Profil | Pá 17.5.2019 14:57:43

                                    Vrele doporucuji woblery z aliexpressu. Ustipal jsem hacky a deti si s tim hrajou ve vane...jako hracka spickovy..

                                      NDeawon - Profil | Pá 17.5.2019 10:56:33

                                      Ano nejsou tak kvalitní jako Rapala atd., ale za 24Kč? Hlavně pokud cítím vázky, tak jsou výborné a chytají. Problém je, že koupíte deset typů a polovina chodí mizerně. Proto jsem založil tuto diskusi, kde dávejte pouze odzkoušené typy i s odkazem. Barva je už loterie.

                                        NDave1989 - Profil | Pá 17.5.2019 10:49:24

                                        Taky jsem zrovna nedávnou něco objednával. Hlavně tedy gumy, ale vzal jsem i pár wobů a jsem na to vážně zvědavej. Jediný co určitě hned udělám je to, že je překovám.