Woblery z AliExpress - zkušenosti

Chtěl bych založit novou otázku pouze pro nákupy woblerů z AliExpress. Případně z podobných obchodů. Chtěl bych poprosit o sdílení konkrétních woblerů, které jste již měli šanci otestovat a můžete je tedy doporučit dále.

Za mě pro začátek:
https://www.aliexpress.com/item/Sealurer-Brand-Lifelike-VIB-Fishing-Lure-5-5CM-9G-Pesca-Hooks-Fish-Wobbler-Tackle-Crankbait-Artificial/32459704085.html
Menší wobler, ale chytám na něj i štiky 60cm. Při chodu prudce klepe ocáskem(hlava drží) a při trochu rychlejším chodu opravdu razantně.

https://www.aliexpress.com/item/1Pcs-Crankbait-fishing-Wobblers-14g-10cm-artificial-Crank-Bait-Bass-Fishing-Lure-pike-trolling-pesca-carp/32846921153.html
Dobrý chod a dost potápivý.

https://www.aliexpress.com/item/HAODIAOZHE-4-5cm-4-2g-Crankbait-Fishing-Lure-Artificial-Crank-Hard-Bait-Topwater-Minnow-Fishing-Wobblers/32976954610.html
Pruhovaná verze ideální na okouny a na tlouště

https://www.aliexpress.com/item/WALK-FISH-1PCS-Minnow-Fishing-Lure-Laser-Hard-Artificial-Bait-3D-Eyes-11cm-13-1g-Fishing/32803093258.html
Testováno zatím v menší nádrži a chod vypadá dobře.Plovoucí. Tento model počítám že bude moje častá nástraha na štiky. Poměr cena/chod-kvalita je výborný.
Autor diskuse: Deawon - Profil , 16.5.2019 dravci - nástrahy, návnady

nofish - Profil | Út 23.7.2019 15:00:02

jurasoft >> když těm reklamacím u nás věříš, proč ne. Já tam nakupuju věci, co se u nás nedají sehnat, nebo jsou fakt předražené a stejně nakoupené od stejného číňana. Viz některé e-shopy, co si asni nedají práci s fotkami a nastkají ke zboží ty stažené z aliexpresu.
Pruty kupuju taky doma. U těch navijáků ale už fakt váhám...

    Vybliz - Profil | Út 23.7.2019 14:24:49

    nofish >> Kamošovi jsem bral tenhle prut na vyvěšenou. https://www.aliexpress.com/item/32826136217.html? Ten 10M stal 128 eček. Přijelo to Fedexem za týden(což mě pekelně překvapilo) a neplatil jsem nic navíc. Přišel v trubce od koberce, ale asi celnici do něj lezli a ulomili koncové očko(zabaleny byl dobře, spiš blba náhoda). Opravil jsem to za 2 minuty, zlomenina hned pod očkem. A byla k tomu jako nahradní i celá koncová čast. Jen krytku špice poslali standarně, takže přišla do měsíce. Ale nelibil se mi, bylo to takové tuhé rahno a divný povrch blanku. Ale kámoš je spokojený.

      nofish - Profil | Út 23.7.2019 13:22:27

      jurasoft >> já se v tom nevyznám. Jen počítej s tím že to máš za nějakých 120USD a tak bych si nastudoval i clo a dph https://czechebay.cz/centrum_napovedy.php?c=clo_dph​
      něco projde, něco ne, ale tohle je moc velké na to, aby to prošlo bez DPH. Případně hledat v EU. Některé značky posílají třeba ze španělska, itálie atd.

        nofish - Profil | Út 23.7.2019 12:43:51

        jurasoft >> zlomit se může jakýkoli prut. stačí s ním blbě klepnout.
        U každého prodejce máš hodnocení, recenze, fotky vůrobku od uživatelů. Pak se spousta těch věcí dá najít na youtube.

          rybomil - Profil | Út 23.7.2019 12:32:40

          jurasoft >> Na lehčí L vláčku jsem vzal 2 ks Lie Yu Wang HC 3000 po 11,8 ojro. Nebylo to přímo z Ali, ale jiný čínský eshop.
          Šlapou přes 2 roky na občasné vláčce a na pickerech. Brzda by mohla být na můj vkus delší, někdo to má tak rád ? Zatím nej kudla 77, kapř cca 60.
          Má to 13 ložisek, víc bearing = víc adidas :§))) Za ty prachy, no nekup to, kdyby se podělaly, už svou roli splnily.

            nofish - Profil | Út 23.7.2019 12:15:38

            jurasoft >> Navijáky, jak co. Něco jsem ze zvědavosti pořídil. 50ka na feeder, dobrá, bez vůlí, ale šustí v něm :-) Seaknight windrunner - 40ka na okouny, zatím není co vytknout. Tsurinoya nano 4000, loni 3 měsíce chytání, na gumy, i větší, v hluboké vodě - naviják šlape jak má. Pak nějaká kopie šimana, vůle nějaké tam jsou, 2000ka na plavačku. Ale to jsou všechno navijáky třeba za 500-700, ne za sedm až deset dolarů, jak tam někteří berou. Takže by u nás stály řekněme 1500-2000?
            Kooega měl cestovní prut, vláčák, a byl použitelný, vzhledem k cenám u nás a nic moc výběru, tam něco časem vyberu. Muškařské navijáky OK, vždyť to tu prodává hanák. Prsačky, dýcháče - po roce prosakujou ponožky ve švech ale těch hodin to má za sebou hodně, vzlíná tam voda, zatím neteče - tady se prodávají mezi- cca 4-6tis, identické (tam 1400 loni).
            Jediné co se moc nevyplatí, tak třeba gumy, větší. I když zase je tam trošku výběr.
            JInak lidí okolo kolegů tam ve velkém nakupuje muškařinu. Od šňůry po brodící boty a všichni zatím spokojení co vím.

              vobluda - Profil | Út 23.7.2019 12:04:19

              jurasoft >> Kasting Sharky II - z ali za 22€ - super navijak, som s nim odchytal celu minulu sezonu - som s nim spokojnejsi ako napr. so shimano nexave - ale tak uvidme po par rokoch, simana vydrzali dost, ale zatial sa tento kastking tvari ako naozaj podareny navijak...

                Kappa - Profil | Pá 19.7.2019 15:49:37

                xsim >> počkám až mi to dojde všechno a pak dám vědět jak to chodí

                  Pobřežní candát - Profil | Pá 19.7.2019 14:05:18

                  Tak dneska dorazili další, ty v pytlíkách dohromady pod dva dolary, balený full time killer 5,38 za dva..
                  Test stále neproběhl, ale snad tedy o víkendu, když jsem si nadělil důvod.

                    xsim - Profil | Čt 18.7.2019 21:13:34

                    Kappa >>
                    Vypadají pěkně. Dal bys sem odkazy, prosím? A pak napiš, jak pracují.

                      Kappa - Profil | Čt 18.7.2019 15:50:35

                      Mě dnes dorazily tyto tak uvidím u vody jak šlapou...vizualně vypadaj pěkně

                        radjanys - Profil | Čt 18.7.2019 11:41:05

                        rybomil >> Sám jsem zvědav.

                          rybomil - Profil | Čt 18.7.2019 11:34:09

                          radjanys >> Ten menší zelenej je na 99.% zkopčenina australskýho Halco Sorcerer STD co se tady objevily tak 10 let z5. prodávalo se to za 70-80 czk. Docela chytací, mám ale jiný barvy. Hlavně to má jiný chod a není to okoukaný.

                          tady v hlouběji potávý versi SR +

                          https://fmagazin.ru/halco/snasti/primanki/voblery/m​innow/vobler_halco_sorcerer_90_sr_std.hal_00_000104​63.html

                            Pobřežní candát - Profil | Čt 18.7.2019 11:04:44

                            Tak tyhle kousky přišly dneska, snad se zdaří a já vyrazím k vodě testovat. Dohromady 1,36 dolaru.
                            https://www.aliexpress.com/item/32968122580.html?
                            Trojháčky vypadají o.k. akce dle lopatky nebude asi moc agresivní.

                              radjanys - Profil | St 17.7.2019 11:59:17

                              Já objednal tyto. Až dorazí dám vědět.

                                radjanys - Profil | St 17.7.2019 11:51:45

                                Má někdo zkušenosti s těmito?

                                  Pobřežní candát - Profil | St 17.7.2019 10:48:39

                                  Zdary, tak jsem taky udělal objednávku na Alíku, tyhle kousky byly dohromady pod dva dolary. U toho okouna jsou trojháky trošku fórový, tak je budu muset asi přezbrojit, jestli bude fungovat. Modrej má troháčky o.k. jen koukám, že v zadní části je kazovej. Tak uvidíme jak budou tancovat :-)
                                  Ještě má přijít pár kousků, něco i kolem 4 dolarů. Tak se pokusím vydržet a referovat.
                                  https://www.aliexpress.com/item/32625984708.html?
                                  https://www.aliexpress.com/item/32825573576.html?

                                    Standič - Profil | Út 16.7.2019 11:37:47

                                    Palusko >> na ilex asi ne, ale za 150 to je dobrej wob.

                                      rybomil - Profil | Út 16.7.2019 8:15:56

                                      vobluda >> to bude něco alá zkopčeniny rapala SR 14 od Behru??? ¨
                                      párkrát se to namočí, dřevo nabobtná, vylomí se lopatka??? vyzerá to jako když to strouhal někdo u kamen v jurtě... kupodivu bylo to i chytací, jenom ne to něco vydržet.