Woblery z AliExpress - zkušenosti

Chtěl bych založit novou otázku pouze pro nákupy woblerů z AliExpress. Případně z podobných obchodů. Chtěl bych poprosit o sdílení konkrétních woblerů, které jste již měli šanci otestovat a můžete je tedy doporučit dále.

Za mě pro začátek:
https://www.aliexpress.com/item/Sealurer-Brand-Lifelike-VIB-Fishing-Lure-5-5CM-9G-Pesca-Hooks-Fish-Wobbler-Tackle-Crankbait-Artificial/32459704085.html
Menší wobler, ale chytám na něj i štiky 60cm. Při chodu prudce klepe ocáskem(hlava drží) a při trochu rychlejším chodu opravdu razantně.

https://www.aliexpress.com/item/1Pcs-Crankbait-fishing-Wobblers-14g-10cm-artificial-Crank-Bait-Bass-Fishing-Lure-pike-trolling-pesca-carp/32846921153.html
Dobrý chod a dost potápivý.

https://www.aliexpress.com/item/HAODIAOZHE-4-5cm-4-2g-Crankbait-Fishing-Lure-Artificial-Crank-Hard-Bait-Topwater-Minnow-Fishing-Wobblers/32976954610.html
Pruhovaná verze ideální na okouny a na tlouště

https://www.aliexpress.com/item/WALK-FISH-1PCS-Minnow-Fishing-Lure-Laser-Hard-Artificial-Bait-3D-Eyes-11cm-13-1g-Fishing/32803093258.html
Testováno zatím v menší nádrži a chod vypadá dobře.Plovoucí. Tento model počítám že bude moje častá nástraha na štiky. Poměr cena/chod-kvalita je výborný.
Autor diskuse: Deawon - Profil , 16.5.2019 dravci - nástrahy, návnady

Nvobluda - Profil | Út 16.7.2019 6:28:10

rybomil >> cca 2-3roky dozadu som jeden, neviem ci balzovy - ale z nejakeho dreva urcite, cuduj sa svete na ali nasiel... znacka proberos - teraz pod tou znacou len plastaky...

    NPalusko - Profil | Po 15.7.2019 23:59:44

    Standič >> puncher je celkom chytaci plastak, na illexa nema ale uplne ina dimenzia ako ali

      Nrybomil - Profil | Po 15.7.2019 21:26:15

      vobluda >> balzové z ali ??? dobrá sranda, fakt koukáš na jih a říkáš kde je sever :§)))

        Nrybomil - Profil | Po 15.7.2019 21:23:30

        xsim >> za cca 4 doláče je toho plastu plná ukrajina

          NStandič - Profil | Po 15.7.2019 21:02:00

            Notoš - Profil | Po 15.7.2019 18:13:58

            vobluda >> hrkavé jsou nejlepší...! Mám je v batohu a když jedu na kole kolem Kyjovky u Moravské Nové Vsi, tak mám jistotu, že mě nesežere medvěd....

              Nmarten7 - Profil | Po 15.7.2019 14:09:15

              kajman02 >> https://www.aliexpress.com/item/32807793795.html?

              Ovšem ne se všema jsem byl spokojen..některé pracují, řekl bych, opravdu skvěle..
              Měl jsem pár kusů na zkoušku..

                Nvobluda - Profil | Po 15.7.2019 12:40:16

                najeke vyskusane woby z ali bez guliciek nema niekto? Pripadne balzove? - proste nech to nehrka...

                  Nxsim - Profil | Po 15.7.2019 11:10:46

                  kajman02 >> Woby v podobném duchu jsem na Ali brával od Allblue. https://allblue.aliexpress.com/store/group/MINNOW/2​33979_254449769.html?

                  Koukal jsem, že teda už zdražili a jsou kolem 3-5$. Dřív jsem je kupoval cca za 2$. Pracují slušně a chytají. Zrovna včera jsem je použil a okouni a tloušti neprotestovali.;-)

                    NDeawon - Profil | Po 15.7.2019 10:01:50

                      Nkajman02 - Profil | Ne 14.7.2019 22:09:08

                      nemáte, prosím, někdo vyzkoušené dobré woblery co nejpodobnější illex tricollor?

                        Nvobluda - Profil | Pá 12.7.2019 13:15:02

                        vyzeraju pekne, chodia vraj pekne... hadam aj zachytaju...
                        https://www.aliexpress.com/item/32955541902.html

                          NFanda1 - Profil | Čt 11.7.2019 16:46:56

                          Deawon >> vetsi byly takove ty delene stiky. 20cm. Ted je beru od Jaxonu, Ta posledni se mi rozervala a mam pocit ze i ty trojhacky jsou oproti jaxonu horsi - minimalne se rychleji tupi..

                            Nrybomil - Profil | Út 9.7.2019 19:41:47

                            Garys >> NTW to jsou protihroty, to rovnou vykošťuje.

                              NDeawon - Profil | Út 9.7.2019 14:11:48

                              Fanda1 >> A tip na nějaký větší? A hlavně co je pro tebe větší?

                                NFanda1 - Profil | St 3.7.2019 18:07:07

                                woblery z ali docela pohoda ve vetsi velikosti. Male mi moc neslapaly. Nektere gumy, ktere jsem zkusil taky docela pohoda.. Jen me vzdycky strasi, ze mi to zustane nekde na celnici a cekam na to mesic :D

                                  NKappa - Profil | St 3.7.2019 17:00:59

                                  j.c. >> joooo tak na to už dobrých 15 let nemám čas...ale když byl tak chytaly dobře

                                    NGarys - Profil | St 3.7.2019 10:15:58

                                    jurasoft >> s těmi velkými je to loterie...tady málo objednávek zatím, ale obecně ty 4x bývají pevnější
                                    https://www.aliexpress.com/item/33000228892.html?st​oreId=211660&

                                      Nj.c. - Profil | St 3.7.2019 0:06:03

                                      Kappa >> nebo na svůj vlastní, vyřezaný z lipového dřeva