Woblery z AliExpress - zkušenosti

Chtěl bych založit novou otázku pouze pro nákupy woblerů z AliExpress. Případně z podobných obchodů. Chtěl bych poprosit o sdílení konkrétních woblerů, které jste již měli šanci otestovat a můžete je tedy doporučit dále.

Za mě pro začátek:
https://www.aliexpress.com/item/Sealurer-Brand-Lifelike-VIB-Fishing-Lure-5-5CM-9G-Pesca-Hooks-Fish-Wobbler-Tackle-Crankbait-Artificial/32459704085.html
Menší wobler, ale chytám na něj i štiky 60cm. Při chodu prudce klepe ocáskem(hlava drží) a při trochu rychlejším chodu opravdu razantně.

https://www.aliexpress.com/item/1Pcs-Crankbait-fishing-Wobblers-14g-10cm-artificial-Crank-Bait-Bass-Fishing-Lure-pike-trolling-pesca-carp/32846921153.html
Dobrý chod a dost potápivý.

https://www.aliexpress.com/item/HAODIAOZHE-4-5cm-4-2g-Crankbait-Fishing-Lure-Artificial-Crank-Hard-Bait-Topwater-Minnow-Fishing-Wobblers/32976954610.html
Pruhovaná verze ideální na okouny a na tlouště

https://www.aliexpress.com/item/WALK-FISH-1PCS-Minnow-Fishing-Lure-Laser-Hard-Artificial-Bait-3D-Eyes-11cm-13-1g-Fishing/32803093258.html
Testováno zatím v menší nádrži a chod vypadá dobře.Plovoucí. Tento model počítám že bude moje častá nástraha na štiky. Poměr cena/chod-kvalita je výborný.
Autor diskuse: Deawon - Profil , 16.5.2019 dravci - nástrahy, návnady

NKappa - Profil | Út 2.7.2019 21:11:04

Deawon >> na rapalu nachytá každej...to není umění...ale na Číňana to je kumšt :-))))

    NDeawon - Profil | Út 2.7.2019 7:45:12

    rybomil >> Testováno na několika revírech a chytá, takže v něm problém zřejmě nebude a poměr toho jak chytá a ceny je opravdu luxusní. Rapala-Illex bude chytat lépe, ale za min 10-14x vyšší cenu. Balzer-Spro se mi zdá pracují lépe, ale už za 4-5x vyšší cenu.

      Nrybomil - Profil | Po 1.7.2019 23:48:28

      Deawon >> zkoušel jsem mnohokrát, absolutní propadák a nechodič. luxusní si představuju fakt úplně jinak ...
      musíte tam mít hodně naivní a hladový fišle :o)

        Ntragy - Profil | Po 1.7.2019 21:09:45

        kura11 >> netreba to vôbec ani kupovať a toho sa držím

          Nkura11 - Profil | Po 1.7.2019 16:56:52

          tragy >> netreba to hádzať do pilierov a kameňov na brehu, či orať dno..

            NDeawon - Profil | Po 1.7.2019 12:00:58

            https://www.aliexpress.com/item/32803093258.html

            Testováno a poměr kvalita/cena je luxusní. Štiky bez problému. Hloubku bych tipoval na cca 1,5m. Včera mi na něj dokonce zabral sumec, ale uřízl mi 8kg šňůru o překážku na dně.

              Ntragy - Profil | So 8.6.2019 21:07:30

              Palusko >> ale ani ten illex nevydrží nič, zlomené lopatky za tie peniaze nestoja

                NPalusko - Profil | Čt 6.6.2019 21:24:13

                Svojho casu som mal asi tak 50 wobov z ali a bolo to peklo, fakt vyhodene peniaze. Radsej za to kupit 4 illexy co chytia 10x viac ryb ako 50 tych cinskych, o tom ze haciky su zabrusena spinka ani nehovorim.
                Z ali je vsetko lacne bieda ktora by sa casto u nas ani nemohla predavat,ale zase pri niektorych veciach kvalita az tak nevadi. No a potom su tam aj pouzitelne drahsie veci ale to sa uz blizime k cene ako u nas pripadne inde v europe.

                  NDeawon - Profil | St 5.6.2019 7:24:30

                  Ještě pro představu těch SPRO. Ceny mám o 5% levnější. Oproti Ali za dolar je kvalita jinde. Uvidím jaká bude kvalita za těch 3,5dolaru z Ali.

                    NDeawon - Profil | Út 4.6.2019 21:51:52

                    minn >> Dekuji ty uz tady nekdo radil a objednal jsem dve barvy na test. Dle vzhledu jsou hodne podobne tem SPRO ktere stoji cca 130Kc. Pokud budou chodit dobre za cca 90Kc tak to bude ok.

                      Nminn - Profil | Út 4.6.2019 18:41:48 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                      Deawon >> Jak píšeš že jsou u nás SPRO a Balzer na 90-130Kč, tak levnější alternativu u Aliexpresu ani nehledej, nemá to cenu ,levnější woby jsou fakt od Číňanů k ničemu, škoda peněz, sám se si s tím prošel, všechno to šlo do koše. Tady je odkaz na ty které opravdu fungují
                      https://bearking.aliexpress.com/store/group/Minnow/​718203_260407842.html?

                        NRobur - Profil | Út 4.6.2019 18:31:28

                        v dnešní době je ve vodě víc gum než dravců.

                          Nskwor - Profil | Út 4.6.2019 12:49:45

                          milanpindryc >> Chytám samozřejmě i další gumy, ale pochybuju, že na ně nám dohromady tolik ryb jako právě na Relax. A jak píšeš - ve Švédsku bych jiné víceméně ani nepotřeboval. Ale lidi podléhají reklamě, no :)

                            NDeawon - Profil | Út 4.6.2019 12:47:10

                            skwor >> Chytám je pořád, ale co se týká výdrže materiálu i barvy tak jsou lepší značky.

                              Nmilanpindryc - Profil | Út 4.6.2019 12:46:02

                              skwor >> jak rikas, treba v norsku chytam jen relax

                                Nskwor - Profil | Út 4.6.2019 12:38:15

                                Deawon >> Lepší značka gum než Relax není. A to je myšleno naprosto bez ironie.

                                  NDeawon - Profil | Út 4.6.2019 11:27:24

                                  Radši bych dostal tip a funkční woblery, ale i tak děkuji. V obchodě začínají SPRO a Balzer na 90-130Kč, tak hledám i levnější alternativy. Až naberu zkušenosti, tak si také musím koupit něco lepšího. ještě loni jsem šel na zahájení s gumama od Relaxu a letos si vezmu tak max. jednu ověřenou jinak už lepší značky.

                                    NMrSuperLuda - Profil | Út 4.6.2019 2:24:28

                                    klik22 >> S tema Wobama mám uplně stejnou zkušenost.....

                                      Nklik22 - Profil | Po 3.6.2019 15:13:41

                                      tak loni jsem vyzkousel
                                      https://www.aliexpress.com/item/32978920255.html?al​go_pvid=04d75051-12d5-49a1-986f-ca86a240508b

                                      jedna mala kudla, woblery jsou z tvrdeho plastu a krehke, po zdolani kudly do neho natekla voda a prestal chodit, uz bych nekoupil, puvodni prodejce uz nefunguje tohle je jen odkaz na typ wobleru

                                      na tohle taky jednu malou stiku https://www.aliexpress.com/item/32994584146.html?s=​p&algo_pvid=53965122-f7b9-49c7-8031-42729036c228 , ve vode ma pekny chod, ale jen pri hodne rychlem pritahovani nebo silnem proudu, jinak je to takova mrtvola

                                      gumy z ciny znacka meredith - spokojenost

                                      levne trpytky at uz z ciny nebo z mistnich obchodu - zklamani, spatny chod pri pomale rychlosti

                                      woblery a gumove rybky z Lidlu - bida, stejne jak vyse, chod v male rychlosti nulovy

                                      pro letosek uz jsem z ciny objednal jen ty plovouci zaby, ale moc si od nich neslibuji

                                        NP!F - Profil | Čt 30.5.2019 19:18:30

                                        ariane >> je to platena recenzia. MT by vychvalil hovno z nutrie, keby ho za to platili, je to jeho job.