Woblery z AliExpress - zkušenosti

Chtěl bych založit novou otázku pouze pro nákupy woblerů z AliExpress. Případně z podobných obchodů. Chtěl bych poprosit o sdílení konkrétních woblerů, které jste již měli šanci otestovat a můžete je tedy doporučit dále.

Za mě pro začátek:
https://www.aliexpress.com/item/Sealurer-Brand-Lifelike-VIB-Fishing-Lure-5-5CM-9G-Pesca-Hooks-Fish-Wobbler-Tackle-Crankbait-Artificial/32459704085.html
Menší wobler, ale chytám na něj i štiky 60cm. Při chodu prudce klepe ocáskem(hlava drží) a při trochu rychlejším chodu opravdu razantně.

https://www.aliexpress.com/item/1Pcs-Crankbait-fishing-Wobblers-14g-10cm-artificial-Crank-Bait-Bass-Fishing-Lure-pike-trolling-pesca-carp/32846921153.html
Dobrý chod a dost potápivý.

https://www.aliexpress.com/item/HAODIAOZHE-4-5cm-4-2g-Crankbait-Fishing-Lure-Artificial-Crank-Hard-Bait-Topwater-Minnow-Fishing-Wobblers/32976954610.html
Pruhovaná verze ideální na okouny a na tlouště

https://www.aliexpress.com/item/WALK-FISH-1PCS-Minnow-Fishing-Lure-Laser-Hard-Artificial-Bait-3D-Eyes-11cm-13-1g-Fishing/32803093258.html
Testováno zatím v menší nádrži a chod vypadá dobře.Plovoucí. Tento model počítám že bude moje častá nástraha na štiky. Poměr cena/chod-kvalita je výborný.
Autor diskuse: Deawon - Profil , 16.5.2019 dravci - nástrahy, návnady

Nariane - Profil | Čt 30.5.2019 15:18:09

P!F >> Doporučuji přečíst recenzi woblerů Izumi zde na Mrku, všechny jsou nějak zvukové.

    Nxr125l - Profil | Čt 30.5.2019 8:54:54

    Ebri >> Díky.

      NDeawon - Profil | Út 28.5.2019 13:08:37

      ariane >> Ty první vypadají dobře. Sám jsem si jich letos pár nakoupil, tak uvidím zda budou chytat. Chod vypadal při testu dobře.

        Nrybomil - Profil | So 25.5.2019 16:36:46

        ariane >> naše vody jsou speciální! jsou v nich totiž cca 3 nástrahy na 1 dravce :§)

          NPstruh27 - Profil | So 25.5.2019 16:22:36

          Ja mám skúsenosti jedine s asi 5 cm "crankbaitmi" z WLures. 10 kúskov stálo aj s dopravou nejakých 11 dolárov. Boli to len plastové telíčka, ktoré som si podľa svojej chuti namaloval, bolo potrebné nasadiť krúžky a háčiky, nalepiť oči..... bolo to v zime a tak ma tá procedúra okolo toho aj vcelku bavila. Čo bolo k podivu že všetky tie woby chodili, niektoré síce "vyhadzovalo" na bok, ale to sa dalo ľahko opraviť prihnutím očka. Chytal som s nimi na miestach kde by som Illex, Duo alebo Daiwu nehodil ale nejaké Ostrieže a Šťuky to pochytalo, za tie prachy celkom fajn ale bolo s tým strašne veľa srania a už by som to nerobil :-)

            NP!F - Profil | So 25.5.2019 13:26:37

            ariane >> Na to dojde rýchlo každý čo s tým chytá.

              Nariane - Profil | So 25.5.2019 12:39:46

              Igor >> Jak jsi přišel na to, že je to plaší? Že by naše vody byly speciální? Prodávají se do celého světa a nikdo si na to nestěžuje.

                Nscjsci - Profil | So 25.5.2019 10:33:44

                Igor >> klid část jejich hrkáčů je udělaná mizerně a tak jsou vlastně nehlučné

                  NEbri - Profil | So 25.5.2019 7:40:39

                  Igor >> tie jerky co som dal nizsie hrkaly nemaju

                    NIgor - Profil | Pá 24.5.2019 21:03:33

                    Muzete mi nekdo vyvetlit, proc proboha skoro vsechy cinske woby maji uvnitr kulicky a hrkaji? Na nasich vodach to dravce vylozene plasi :-) Jsou i nejake tiche?

                      Nariane - Profil | St 22.5.2019 20:11:05

                      Deawon - 22.5.2019 14:24:41 > S odkazy je to těžké, protože polovina po roce už neexistuje. Letos jsem nic neobjednával. Nechci psát zkušenosti chodí/nechodí, pokud jsem to sám neotestoval. Z posledních nákupů vloni třeba tohle: https://www.aliexpress.com/item/32779636442.html? nebo tohle https://www.aliexpress.com/item/32839441797.html?
                      Ovšem poslední štiku jsem chytil na wobler z vietnamskýho ochodu za 24 kč a poslední větší štiku na wobler domácí výroby z roku 1985! Zeť ale chytil pěknou štiku i na tohle: https://www.aliexpress.com/item/32550706415.html?

                        NDeawon - Profil | St 22.5.2019 14:24:41

                        ariane >> V pohodě ale kde jsou odkazy? Chodí i woblery za 24Kč. Včera jsem objednal za cca 85Kč a je pravda že na fotce vypadají propracovaněji.

                          Nariane - Profil | St 22.5.2019 13:14:51

                          Deawon >> Klidně mně zablokuj, je mi to úplně jedno. Je v loňském roce jsem z Ali koupil přes 40 woblerů a 50 kusů dalších vláčecích nástrah (sobě a kamarádům), které chodí skoro všechny velmi dobře a dá se na ně nachytat úplně stejně, jako na jiné, tzv. značkové. A právě proto se bráním proti tvrzení, že tzv. značkové věci jsou lepší.

                            NTomikaCZ - Profil | St 22.5.2019 11:43:57

                            Akorát dorazila první várka. Objednal jsem jich celkem desítky asi za 600 Kč. Až vyzkouším, můžu sem dát odkazy. Na první pohled nevidím rozdíl v kvalitě oproti značkovým / drahým.

                              NQutar - Profil | Út 21.5.2019 23:33:34

                              Deawon >> Objednávám vždy set 5ks. Je to za lepší cenu. Vybereš si jaké chceš barvy a když něco urvu hned zastoupí druhej.

                                Nmilanpindryc - Profil | Út 21.5.2019 17:39:45

                                Deawon >> ja sem ze srandy vzal ten cernej, po sleve za prvni nakup stal cca 40 korun :-)

                                  NPetr.J - Profil | Út 21.5.2019 10:21:45

                                  Deawon >> Tak to promaž, mě by to téma taky zajímalo, ale tyhle blafy mě nebaví číst. Když to promaž es, tak to ty rejpaly a vsevedy za chvilku přestane bavit.