Woblery z AliExpress - zkušenosti

Chtěl bych založit novou otázku pouze pro nákupy woblerů z AliExpress. Případně z podobných obchodů. Chtěl bych poprosit o sdílení konkrétních woblerů, které jste již měli šanci otestovat a můžete je tedy doporučit dále.

Za mě pro začátek:
https://www.aliexpress.com/item/Sealurer-Brand-Lifelike-VIB-Fishing-Lure-5-5CM-9G-Pesca-Hooks-Fish-Wobbler-Tackle-Crankbait-Artificial/32459704085.html
Menší wobler, ale chytám na něj i štiky 60cm. Při chodu prudce klepe ocáskem(hlava drží) a při trochu rychlejším chodu opravdu razantně.

https://www.aliexpress.com/item/1Pcs-Crankbait-fishing-Wobblers-14g-10cm-artificial-Crank-Bait-Bass-Fishing-Lure-pike-trolling-pesca-carp/32846921153.html
Dobrý chod a dost potápivý.

https://www.aliexpress.com/item/HAODIAOZHE-4-5cm-4-2g-Crankbait-Fishing-Lure-Artificial-Crank-Hard-Bait-Topwater-Minnow-Fishing-Wobblers/32976954610.html
Pruhovaná verze ideální na okouny a na tlouště

https://www.aliexpress.com/item/WALK-FISH-1PCS-Minnow-Fishing-Lure-Laser-Hard-Artificial-Bait-3D-Eyes-11cm-13-1g-Fishing/32803093258.html
Testováno zatím v menší nádrži a chod vypadá dobře.Plovoucí. Tento model počítám že bude moje častá nástraha na štiky. Poměr cena/chod-kvalita je výborný.
Autor diskuse: Deawon - Profil , 16.5.2019 dravci - nástrahy, návnady

NDeawon - Profil | Út 21.5.2019 8:26:50

ariane >> Tak naposledy. Kdo se nebude držet tématu, tak budu blokovat. Zacpete tady celou diskusi něčím co tady stejně nevyřešíte a akorát se tady budou hádat dva tábory. 63 komentářů a použitelné jsou tak 3. Pokud máte potřebu pouze "značkových" woblerů, tak tuto diskusi nečtěte.

    NDědek - Profil | Út 21.5.2019 8:24:57

    ariane >> tak,tak. Každá mince má dvě strany...

      Nminn - Profil | Út 21.5.2019 7:29:46

      Qutar >> Přesně tyhle od bearkingu objednávám taky. Velmi zdařilé kopie megabassu. Stojí ale trochu víc, ale chytají. Hodně lidí si koupí jebky za jedno éčko a pak se diví že nešlapou.

        NQutar - Profil | Po 20.5.2019 23:05:01 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

        Odtud beru cca 5let. Fungovaly mi všechny co sem bral krom jedněch 40g, ty byl takové mrtvé. Ryby mám od okounů po sumíky. I háky nejsou špatné.
        https://bearking-tackle.aliexpress.com/store/109119​2?
        Můj nejoblíběnější. Na sumíky pro jistotu překovám.
        https://www.aliexpress.com/item/1961185360.html?sto​reId=1091192&

          NDeawon - Profil | Po 20.5.2019 20:36:06

          Nereste ceny atd. Proste davejte tipy na vyzkousene woby z Ali i s linkem

            Nnofish - Profil | Po 20.5.2019 20:28:15

            otoš >> ale možná to uběhne stejně rychleji jak ten s najkama :-D realita z fotbalu z mládí. Někdo měl novesty gumáky, někdo značkové kopačky a stejně mu to bylo prd platné :-)

              Nskwor - Profil | Po 20.5.2019 20:19:18

              otoš >> Ámen.

                NBobo - Profil | Po 20.5.2019 20:05:45

                Trosku drahsie woby ale chodia dobre. Mam 4 druhy
                https://countbass.aliexpress.com/store/1954201?

                  Notoš - Profil | Po 20.5.2019 19:48:56

                  Deawon >> Tak já si dovolím to vyřešit jednou a provždy...:
                  jsme svobodná země...každý se může rozhodnout jak jen chce...z toho plyne, že každý z nás si koupí umělou nástrahu dle svého uvážení a finančních možností...
                  Pravda a realita:
                  nelze srovnávat značkové a neznačkové zboží...Je to stejné jako kdyby jsme neviděli rozdíl mezi sandály z rýžové slámy a běžeckými boty zn. NIKE v limitované sérii ...S oběma se dá zaběhnout maraton...jen s tím rozdílem, že běžec v sandálech z rýžové slámy bude mít do krve sedrané nohy...

                    Nnofish - Profil | Po 20.5.2019 19:15:21

                    ariane >> to byla ironie :-)

                      Nnofish - Profil | Po 20.5.2019 19:14:50

                      rybomil >> nechci ti oponovat, protož na to nemám čas. Ty staré časy ti věřím. Ale na ali ae-bay nakupuji roky a ne vše jsou šmejdy. fakt to chce myslet, ne jen kupovat podle ceny.
                      ŠUNA byla to co jsem psal původně. Šlapanice u brna. Jednoho tu ještě mám, chceš ho? Nemá lopatku a nepodařilo se ho opravit. Lopatka v háji. Ale on chytal. debilní chod, ale za mě v r 97 kdy jsem začal vláčet s laminátem a MK-čkem všichni chytali na rybku, tak na umělotině asi ryby nenašly chybu, prostě po tom skočily. Dneska přijde zahájení a vláčí každý, rybám před rypákem lítá jedna guma za druhou, wobleři to samé.... zlatá plandavka, na to už snad nikdo nechytá - obecně, co vidím u vody, vím že jinak jsou pořád oblíbené.

                        Nwhitehunter - Profil | Po 20.5.2019 15:15:56

                          Npetrikveprik - Profil | Po 20.5.2019 14:33:30

                          jurasoft >> ..tak na jídlo je chytá aj 90% svazáků črs/mrs :-)

                            Nariane - Profil | Po 20.5.2019 14:29:26

                            nofish >> Tohle JE téměř jistě vyrobené v Číně. Téměř stejné jsou i na ALI. Podívejte se, kde sídlí Megabass a kde mají pobočky. Ta čínská tam nebude proto, aby tam tohle prodávali.

                              Nrybomil - Profil | Po 20.5.2019 14:09:02

                              nofish >> No za mýho mládí nebylo skoro nic takovýho, byly jsme rádi když do sportovních potřeb dostali ( dali na pult ) aspoń zvukový rotajdy. pak přišla éra těch polosamodomo, taky jsem si strouhal a následovala družstevní výroba, tedy spíš pokusy. když taková maličká m.r.ka z OPS Příbram stála 40,- a na burze byly krásný zkopčeniny rapal či nilsů za 50 - 60,-, chodilo se pro ně přímo do bytu. jedna taková márka byl třebas p. Ondroušek, vytahoval ty skvosty z krabic pod postelí.
                              joo to byla doba ... a těch ryb natahaných na ně! před Vánoci se rozkřiklo, že budou rapaly v tůzu, jel jsem ve 4 ráno do Prahy na ně stát do Bělohorský frontu, za 5 bonů, 4 kousky a šťastnej jak blecha v psím kožichu.. To byl jinej adrenalin, než objednávat tyhle napolovic nechodící jebky z Ali.
                              Ale taky se našli vyjebávači, prodávali šmejdy z moduritu za neskutečný prachy, např. ŠUNA

                                NDeawon - Profil | Po 20.5.2019 13:51:19

                                Tak ještě jedno upřesnění. Vyzkoušené woblery s odkazem a hlavně na chytání v ČR. Nic proti moři, ale přeci jen Berounka je dostupnější.

                                  NRastafarianec - Profil | Po 20.5.2019 13:07:20

                                  jurasoft >> tak nevím, mě to na řece celkem zajímavé přijde. Že se chytá víc na moři a to ne jen pro zábavu jsem si myslel, hlavně tedy z důvodu, že u nás na Odře jsem ještě rybářské lodě neviděl. Ale někteří tu taky chytají pro maso, tak nevím. Taky by mě zajímalo, kolik Česko stojí, když si ho Čína může koupit 10x. Tipuji ale, že cena bude bez Moravy, ta pode mě na prodej není. A odkaz je super :-) tohle je nástraha, nebo erotická pomůcka? https://www.aliexpress.com/item/Fishing-lure-Red-34​cm-44g-Soft-Plastic-Octopus-Lures-Hoochie-Squid-Ski​rt-Lures-Trolling-Bait-fishing/32815705247.html?alg​o_pvid=b83d77b3-dc58-45d7-a24a-f762f825d07c&transAb​Test=ae803_3

                                    NRastafarianec - Profil | Po 20.5.2019 8:48:08

                                    Deawon >> tak jo, podělím se i o ty úspěšnější, třeba tento pracuje fakt dobře

                                      NDeawon - Profil | Po 20.5.2019 7:36:36

                                      Pánové 41 příspěvků a jediný použitelný je stále ten můj úvodní. Neřeště ceny. Prosím pouze ověřené woblery z Ali a odkazy na ně.Porovnávání Ali z Rapalou atd. je na delší diskusi a těch už je tady několik a stále nevyřešených :)