Woblery z AliExpress - zkušenosti

Chtěl bych založit novou otázku pouze pro nákupy woblerů z AliExpress. Případně z podobných obchodů. Chtěl bych poprosit o sdílení konkrétních woblerů, které jste již měli šanci otestovat a můžete je tedy doporučit dále.

Za mě pro začátek:
https://www.aliexpress.com/item/Sealurer-Brand-Lifelike-VIB-Fishing-Lure-5-5CM-9G-Pesca-Hooks-Fish-Wobbler-Tackle-Crankbait-Artificial/32459704085.html
Menší wobler, ale chytám na něj i štiky 60cm. Při chodu prudce klepe ocáskem(hlava drží) a při trochu rychlejším chodu opravdu razantně.

https://www.aliexpress.com/item/1Pcs-Crankbait-fishing-Wobblers-14g-10cm-artificial-Crank-Bait-Bass-Fishing-Lure-pike-trolling-pesca-carp/32846921153.html
Dobrý chod a dost potápivý.

https://www.aliexpress.com/item/HAODIAOZHE-4-5cm-4-2g-Crankbait-Fishing-Lure-Artificial-Crank-Hard-Bait-Topwater-Minnow-Fishing-Wobblers/32976954610.html
Pruhovaná verze ideální na okouny a na tlouště

https://www.aliexpress.com/item/WALK-FISH-1PCS-Minnow-Fishing-Lure-Laser-Hard-Artificial-Bait-3D-Eyes-11cm-13-1g-Fishing/32803093258.html
Testováno zatím v menší nádrži a chod vypadá dobře.Plovoucí. Tento model počítám že bude moje častá nástraha na štiky. Poměr cena/chod-kvalita je výborný.
Autor diskuse: Deawon - Profil , 16.5.2019 dravci - nástrahy, návnady

Naartu - Profil | Ne 21.3.2021 7:03:17

nofish >> Bez ohledu na to,kdo ten článek napsal, jedna věc je jistá, nakupováním na Ali si se.eme do vlastního hnízda. Pokud se někomu nechce dávat čtyři stovky za wobler od Illexu,může si koupit levnější od některého z polských výrobců. Nemusí hned podporovat bandu zlodějů a myslet si,jak je chytrý.

    Nnofish - Profil | Ne 21.3.2021 6:21:17

    rybomil >> škodovka si nechává dělat kabeláž v číně. I dost elektrosoučástek. Když koupím ovládání stahovačky oken tady, je to za x, když v polsku, je to tipuju x-20%, když z aliexpressu tak to bude tak 1/4-1/3 toho x. Ktery vyrobek je original? :-)

      Nnofish - Profil | Ne 21.3.2021 6:16:05

      aartu >> ke každému odstavci z článku by se dal napsat přesně opačný pohled na věc, z pohledu toho kdo nakupuje tady i tam a může srovnávat, nebojí se že nevydá.

        Nrybomil - Profil | Čt 18.3.2021 18:19:47

        Robur >> matice na AL kolo s nalisovanou protáčecí podložkou originál, servis Ford za 330,- 1 ks.
        Ty samé neoriginální z polské tržnice 20 ks + 2 ks náhradní za 350,-

          NPalusko - Profil | Čt 18.3.2021 18:11:40

          Robur >> Tak samozrejme ze je aj vela zlodejov :)

            NRobur - Profil | Čt 18.3.2021 17:59:33

            Palusko >> jako rozumím i nerozumím. Ten rozdíl mně přišel strašně veliký.

              NPalusko - Profil | Čt 18.3.2021 17:38:20

              Robur >> K tomu by som mal tiez poznamku, hornbach je uplne ukazkovy priklad. Vdaka takymto molochom krachuju mensie prevadzky, ktore si nemozu dovolit predavat za take ceny ako retazce. Oni ta nechcu zdierat, oni si to jednoducho nemozu dovolit, pretoze nemaju taky objem predaja, taku automatizaciu, logistiku a efektivnost a tiez vyjednavaci potencial voci dodavatelom. Treba sa vzit do koze toho predajcu ktory preda par srobikov z ktorych musi vyzit, voci hornbachu ktory ich preda desiatky ton za mesiac, su to len obycajne pocty. Ci je to takto dobre alebo zle je druha vec, to aby sme mali vyssiu zivotnu uroven a lacnejsi tovar dosiahneme len lepsou automatizaciou a efektivitou, na druhej strane sa likviduju ti mensi predajcovia, vznikaju monopoly a znizuje sa diverzita vo vyrobkoch.

                NRobur - Profil | Čt 18.3.2021 14:34:31

                já kdysi potřeboval na chalupu plastovou vanu. Najednou jsem zajásal, protože výrobce jsem objevil kousek od chalupy (15km). Říkám si, paráda. Ve fabrice mně ji nabídli za 5000, ale hodná paní řekla, že si mám zajet tuším do Hornbachu, že tam je mají za 2500. Takže bych to shrnul, každá věc má svého kupce. Každý kupec se může rozhodnout, kde to koupí a každý prodejce se má snažit, aby prodal. Ale u velké části prodejců mám pocit, že nás trošku tahají za nos.

                  NGarys - Profil | Čt 18.3.2021 12:41:51

                  Palusko >> však v pohodě, ale ty náklady má i výrobce přeci. Navíc má náklady na materiál, nástroje,...a výrobci fakt nemají zisk(%)jako obchodníci.
                  Ale o to nejde, mě se prostě nelíbil ten jednostranný pohled a jak obchodník zachraňuje svět.

                    NPalusko - Profil | Čt 18.3.2021 10:37:27

                    Garys >> s tou trojnasobou cenou to nie je take jednoduche, len petina ceny je DPH, dalej su tam naklady na pracu ludom,, odvody do zdravotnych a socialnych poistovni, naklady na prevadzku a priestory, az potom su naklady na suroviny a niekde tam je aj marza pre vyrobcu/obchodnika.... tym nechcem popierat ze NIEKEDY je to naozaj neumerne

                      Nrybomil - Profil | Čt 18.3.2021 9:32:31

                      invader >> joo, ty jsou OK, jen by to chtělo ještě velikosti 1 a 1/0

                        NGarys - Profil | Čt 18.3.2021 9:11:54

                        aartu >> určo na shopu nemají žádnou věc vyrobenou v číně...ale pobavily mě jiné věci, jak obchodník dává práci lidem ve výrobě, hlavně pak "cenu určuje výrobce". To je vidět i na obyčejném rohlíku, který obchodník prodává za trojnásobek nákupní ceny(kterou jistě stanovil pekař).

                        Ale jo, má právo si poplakat bez ohledu na fakta nebo nějakou objektivitu.

                          NKajšmentke - Profil | Út 9.3.2021 10:14:56

                          Něco přes zimu přišlo...

                            NStrudla - Profil | Ne 7.3.2021 19:01:18

                            Palusko >> haha tomu ver ale su kurna funkcne a to velmi mam toho hrozne vela asi 20kg 😂

                              Nkura11 - Profil | Ne 7.3.2021 12:07:51

                              Palusko >> napis potom aspon sz..

                                NPalusko - Profil | Ne 7.3.2021 10:11:27

                                kura11 >> Dosli ale este neboli vo vode :)

                                  Nkura11 - Profil | Ne 7.3.2021 10:03:41

                                  Palusko >> dosli ti tie counbassy?? zaujimala by ma kopia chubby ci to ide

                                    NHrabě75 - Profil | Ne 7.3.2021 8:32:07

                                    Davep >> Tyto jsou super. Používáme je už dlouho.
                                    CZK 249.18 45%OFF | Hot 50pcs/lot Saltwater Fishing Hook Matte Tin High-Carbon Steel 3X Treble Hooks 2/0#-1/0#-1#-2#-4#-6#-8# High Strength Hooks
                                    https://a.aliexpress.com/_mtkzzNh