Woblery z AliExpress - zkušenosti

Chtěl bych založit novou otázku pouze pro nákupy woblerů z AliExpress. Případně z podobných obchodů. Chtěl bych poprosit o sdílení konkrétních woblerů, které jste již měli šanci otestovat a můžete je tedy doporučit dále.

Za mě pro začátek:
https://www.aliexpress.com/item/Sealurer-Brand-Lifelike-VIB-Fishing-Lure-5-5CM-9G-Pesca-Hooks-Fish-Wobbler-Tackle-Crankbait-Artificial/32459704085.html
Menší wobler, ale chytám na něj i štiky 60cm. Při chodu prudce klepe ocáskem(hlava drží) a při trochu rychlejším chodu opravdu razantně.

https://www.aliexpress.com/item/1Pcs-Crankbait-fishing-Wobblers-14g-10cm-artificial-Crank-Bait-Bass-Fishing-Lure-pike-trolling-pesca-carp/32846921153.html
Dobrý chod a dost potápivý.

https://www.aliexpress.com/item/HAODIAOZHE-4-5cm-4-2g-Crankbait-Fishing-Lure-Artificial-Crank-Hard-Bait-Topwater-Minnow-Fishing-Wobblers/32976954610.html
Pruhovaná verze ideální na okouny a na tlouště

https://www.aliexpress.com/item/WALK-FISH-1PCS-Minnow-Fishing-Lure-Laser-Hard-Artificial-Bait-3D-Eyes-11cm-13-1g-Fishing/32803093258.html
Testováno zatím v menší nádrži a chod vypadá dobře.Plovoucí. Tento model počítám že bude moje častá nástraha na štiky. Poměr cena/chod-kvalita je výborný.
Autor diskuse: Deawon - Profil , 16.5.2019 dravci - nástrahy, návnady

Palusko - Profil | So 6.3.2021 10:23:25

Davep >> Na sumce su fajn https://www.aliexpress.com/item/4001276834805.html?algo_pvid=4d5eda27-db59-44e6-8bf9-f5edeb141609&btsid=2100bddf16150223684432965e3b40&
Znackove, takze aj drahsie, stale ale lacnejsie ako u nas, no uz podrazeli aj na ali, ja som ich kupoval cca o dolar lacnejsie tak 1-2 roky dozadu.

    Davep - Profil | So 6.3.2021 1:29:06

    Zdravím , spousta z Vás tu uvádí , že woby z Ali překovává . Muzete hodit odkaz na dobré trojháky které se neohnou při větší rybě ( štika 80-90, sumec 120 - 150 cm )? Předem díky . Pripadně jednoháčky a s hlavičkou na gumy .

      Palusko - Profil | Pá 5.3.2021 0:26:29

      Strudla >> Niektore tusim pametaju este bolsevika, to odkial mas? :) tu nalavo striebornu som lestil este ako decko v 80tych rokoch...

        Strudla - Profil | Čt 4.3.2021 22:34:09

        Trol11 >> ahoj 30/40g ak chces su na predaj mam ich kolko len chces a lacnejsie ako z ally

          Trol11 - Profil | Čt 4.3.2021 20:18:35

          Mate někdo tip na nějaké větší plandavky na sumce ?

            kura11 - Profil | Čt 18.2.2021 16:44:13

            Palusko >> ten treti odkaz pojde pekne tiez, to iste ma lthtug, sirsi ale chod pekny..ani nijako extra nechrastia

              kura11 - Profil | Čt 18.2.2021 16:41:47

              Palusko >> tie trikolor som dnes skusal vo vode a super..aj mensi aj vecsi chod velmi pekny..

                Palusko - Profil | Čt 18.2.2021 15:42:57

                kura11 >> Daj linky. Mne akurat dosli tieto kopie tricorollov, 6,5 5,5 aj 4,5cm. Su to fejky, ale velmi vydarene, no este som neskusal vo vode a skoda ze su vybrakovane tie farby https://www.aliexpress.com/item/32824092888.html?
                Este nevyskusane mam tieto fejkove chubby floatant a minnow
                https://www.aliexpress.com/item/32831505998.html?
                https://www.aliexpress.com/item/32908984904.html?

                  kura11 - Profil | Čt 18.2.2021 13:56:15

                  dnes testnute boblery , smart kopia trikoloru perfekt, vyborny chod, bearking squad minnow perfetny chod, lthtug taky crank 3,8 cm s hranatou lopatkou perfetny chod, lthtug kopia smith d incite perfektny chod, kopia d contact chod dobry ale nie pstruhova topka..este dva lthtug pstruhove okolo 5-5,5 cm chod vyborny..vsetky mozem odporucit..uz som doobjednal az na smart lebo teraz ma cinak vysoku cenu..

                    tucnak11 - Profil | Pá 12.2.2021 15:33:28

                    ZdenekTDM >> to ogar mi koupil s www.wish .com,jen tam musíš mít conto,spousta nástrah na ryby, někdy za pár kaček,oči až bolom,no i riziko že některé půjdou špatně,zatím okej.

                      ZdenekTDM - Profil | Pá 12.2.2021 10:28:39

                      tucnak11 >> mohu poprosit o odkaz? Díky

                        Pikess - Profil | Pá 12.2.2021 4:12:08

                          bart.bm - Profil | Čt 11.2.2021 18:19:22

                          sice to není na vláčku ale neví někdo odkaz na klipy na olova Gemini? Díky moc a omluva

                            tucnak11 - Profil | Čt 11.2.2021 16:26:15

                            20 kousků 350 Kč vyzkoušené v vaně,ogar mi koupil s Wish

                              Robur - Profil | So 6.2.2021 14:41:57

                              Carper_Andrew >> kup ten s vrtulí. Máš ho na svém odkazu o chlup níže