Woblery z AliExpress - zkušenosti

Chtěl bych založit novou otázku pouze pro nákupy woblerů z AliExpress. Případně z podobných obchodů. Chtěl bych poprosit o sdílení konkrétních woblerů, které jste již měli šanci otestovat a můžete je tedy doporučit dále.

Za mě pro začátek:
https://www.aliexpress.com/item/Sealurer-Brand-Lifelike-VIB-Fishing-Lure-5-5CM-9G-Pesca-Hooks-Fish-Wobbler-Tackle-Crankbait-Artificial/32459704085.html
Menší wobler, ale chytám na něj i štiky 60cm. Při chodu prudce klepe ocáskem(hlava drží) a při trochu rychlejším chodu opravdu razantně.

https://www.aliexpress.com/item/1Pcs-Crankbait-fishing-Wobblers-14g-10cm-artificial-Crank-Bait-Bass-Fishing-Lure-pike-trolling-pesca-carp/32846921153.html
Dobrý chod a dost potápivý.

https://www.aliexpress.com/item/HAODIAOZHE-4-5cm-4-2g-Crankbait-Fishing-Lure-Artificial-Crank-Hard-Bait-Topwater-Minnow-Fishing-Wobblers/32976954610.html
Pruhovaná verze ideální na okouny a na tlouště

https://www.aliexpress.com/item/WALK-FISH-1PCS-Minnow-Fishing-Lure-Laser-Hard-Artificial-Bait-3D-Eyes-11cm-13-1g-Fishing/32803093258.html
Testováno zatím v menší nádrži a chod vypadá dobře.Plovoucí. Tento model počítám že bude moje častá nástraha na štiky. Poměr cena/chod-kvalita je výborný.
Autor diskuse: Deawon - Profil , 16.5.2019 dravci - nástrahy, návnady

NPedro1 - Profil | Čt 15.10.2020 17:47:22

Eruve >> Ty plotice mám taky, hrajou si s tím děti ve vaně. Bez háčků teda.

    NRadunak - Profil | Čt 15.10.2020 17:34:14

    Zdary všem. Mám na vás dotaz, prosbu o radu. Kamarád začíná zkoušet vláčku. Zatím ani neví,co a kde a jak chytat. Ale chce jemnější, takže proutek bude do max 10g. Poradíte mi, jaký set (pokud prodávají) mu sehnat? Pokud tedy prodávají sety. Cca +-30ks. Všehochuť. Děkuji za případnou radu. Radunak

      Ntucnak11 - Profil | Čt 15.10.2020 17:16:04

      Nadhera na pstruha,chod dobrý

        NEruve - Profil | St 14.10.2020 15:01:11

        Ahoj, chci se podělit o dva kousky, za mě precizní vzhled, chod ještě oveřím ale první dojem super 👍 Vypadají dost kvalitně. Přišlo do 14 dnů.

        CZK 67.01 39%OFF | TREHOOK Sinking Wobblers Fishing Lures 10cm 17.5g 6 Multi Jointed Swimbait Hard Artificial Bait Pike/Bass Fishing Lure Crankbait
        https://a.aliexpress.com/_mt4ujzV

        CZK 82.51 28%OFF | TREHOOK 12.5cm 18g Pike Wobblers for Fishing Artificial Bait Hard Multi Jointed Swimbait Crankbait Lifelike Fishing Lure Tackle
        https://a.aliexpress.com/_mKCPQf5

          Nmilans14 - Profil | Út 13.10.2020 9:43:49

          okounek997 >> Zdravím, také mi dnes přišlo pár kousků, vzal jsem i ty malinké na pstruhy. No ale nemohu najít nikde ty dvoudílné od té firmy.

            Nmarw_84 - Profil | Út 29.9.2020 13:22:31

            Paul van Drax >> Díky zkusím

              Nhadalicek - Profil | Út 29.9.2020 10:39:20

              Nemáte někdo tip na whopper plopper 6 a 7,5 cm ?
              Díky.

                NPaul van Drax - Profil | Út 29.9.2020 10:14:05

                Když je řeč o kopiích hladinovek Illexu, tak můžu doporučit tenhle kousek:
                https://www.aliexpress.com/item/4000521002798.html?​
                Kopie Illex Riser bait, v 7 cm funguje výborně na okouny i štiky. Provedení velmi slušné.

                  NDiamond - Profil | So 26.9.2020 9:39:37

                  Palusko >> jasné, ked mas ine podmienky tak nie je o com ...

                    NPalusko - Profil | So 26.9.2020 9:17:01

                    Diamond >> Mne skor ide o to ze v sucte na ne nachytam menej ryb, predsa len hladinovky su na specialne prilezitosti, pouzivam tak maximalne v 5 percentach a hlavne ani moc nechodim na take reviry kde su pouzitelne. Celkovo ich ucinnost je nizsia, ale su reviry kde sa da len s nimi. A dalsia dovod moze byt ze s nimi len neviem chytat :)

                      NRezeň 5,125 - Profil | Pá 25.9.2020 19:33:56

                      rybomil >> i z cabelasu měly háky na prd:-)

                        Nšrot - Profil | Pá 25.9.2020 16:38:54

                        Palusko >> když chytáš s lankem a nejseš lovec veverek tak by ti ty hledinovky měly vydržet tisíce náhozů..

                          Nrybomil - Profil | Pá 25.9.2020 13:58:18

                          Diamond >> ahoj. tyhle hladinovkyse brávaly z cabelasu. ale dnes dostat něco z kabeláže nebo gardnermountainu je porod.

                            NDiamond - Profil | Pá 25.9.2020 13:46:32

                            Palusko >> ja práve za hladinovku som ochotný zaplatiť, lebo hladinovky maju u mna najdlhsiu životnosť...

                              NPalusko - Profil | Pá 25.9.2020 10:56:57

                              marw_84 >> Ako illexy su super, ale ja osobne take peniaze nie som ochotny davat na hladinovky :) stacia tieto kopie

                                Nmarw_84 - Profil | Pá 25.9.2020 10:47:28

                                Palusko >> Ze to je kopie Illexu vím. Už dlouho se přemlouvám koupit ten originál na porovnání.

                                  NPalusko - Profil | Pá 25.9.2020 10:13:06

                                  marw_84 >> Je to kopia illexa Chubby Pencil, na cinu velmi slusne prevedenie ale aj vyssia cena, chod za originalom zaostava, ale je to zaujimava hladinovka. Aj ked ryby si na to rychlo privyknu. Original illex 4x drahsi.

                                    Nmarw_84 - Profil | St 23.9.2020 22:07:12

                                    okounek997 >>
                                    https://a.aliexpress.com/_BTFlvr
                                    Za mě TOP ta barva E. Mám na ten wobler spoustu ryb a několikrát mě zachránil od nuly. Jenom se to musíš naučit vodit aby se to na hladině krásně rozvlnělo

                                      Nokounek997 - Profil | St 23.9.2020 22:00:41

                                      marw_84 >>

                                      Máš odkaz na ty woby bez lopatky co jsou na foto ? Zkusil bych je

                                        Nmarktomark - Profil | St 23.9.2020 20:14:22

                                        Mam jof8, pouzitelna. Len sa zda hrubsia ako ma udavane.