Woblery z AliExpress - zkušenosti

Chtěl bych založit novou otázku pouze pro nákupy woblerů z AliExpress. Případně z podobných obchodů. Chtěl bych poprosit o sdílení konkrétních woblerů, které jste již měli šanci otestovat a můžete je tedy doporučit dále.

Za mě pro začátek:
https://www.aliexpress.com/item/Sealurer-Brand-Lifelike-VIB-Fishing-Lure-5-5CM-9G-Pesca-Hooks-Fish-Wobbler-Tackle-Crankbait-Artificial/32459704085.html
Menší wobler, ale chytám na něj i štiky 60cm. Při chodu prudce klepe ocáskem(hlava drží) a při trochu rychlejším chodu opravdu razantně.

https://www.aliexpress.com/item/1Pcs-Crankbait-fishing-Wobblers-14g-10cm-artificial-Crank-Bait-Bass-Fishing-Lure-pike-trolling-pesca-carp/32846921153.html
Dobrý chod a dost potápivý.

https://www.aliexpress.com/item/HAODIAOZHE-4-5cm-4-2g-Crankbait-Fishing-Lure-Artificial-Crank-Hard-Bait-Topwater-Minnow-Fishing-Wobblers/32976954610.html
Pruhovaná verze ideální na okouny a na tlouště

https://www.aliexpress.com/item/WALK-FISH-1PCS-Minnow-Fishing-Lure-Laser-Hard-Artificial-Bait-3D-Eyes-11cm-13-1g-Fishing/32803093258.html
Testováno zatím v menší nádrži a chod vypadá dobře.Plovoucí. Tento model počítám že bude moje častá nástraha na štiky. Poměr cena/chod-kvalita je výborný.
Autor diskuse: Deawon - Profil , 16.5.2019 dravci - nástrahy, návnady

Nmannice - Profil | Čt 22.10.2020 22:00:09

Taky přispěju trošku do diskuze.. Loni jsem objednával tak nějak na zkoušku od pár prodejců ze zvědavosti, co kdo má za jakou kvalitu. Někde to pokulhávalo, někde to pracovalo dobře. Ale nakonec jsem zakotvil u pár prodejců.. Jednoho z těch, kterýho můžu doporučit, že má fungující kousky. Naprosto doporučuju.

https://wlure.aliexpress.com/store/812483?

    NBig Mike - Profil | Čt 22.10.2020 21:47:41

    @marek >> díky za info!

      N@marek - Profil | Čt 22.10.2020 20:15:21

      Pošlem link na ten obchod ,maju super recenzie , su tam všetky woby z mojich fotiek https://m.pl.aliexpress.com/store/v3/home.html?shop​Id=4202037&sellerId=233130323&pagePath=index.htm&

        NCarper_Andrew - Profil | Čt 22.10.2020 18:48:32

        @marek >> Ahoj, nehodil by si tu linky na tie woblere? Prípadne aj do správy nech nestrávim na ali zase pol dňa hľadaním :D

          N@marek - Profil | Čt 22.10.2020 17:55:59

          Big Mike >> chrastia všetky ... vybehol som na pol hoďku k vode aby som ich otestoval a chodia parádne ...nevybiehajú ani v silnom prúde ...popper a slider chrastia brutálne , ostatné su tichšie , uvidím , možno do budúcna skúsim navŕtať dierku a zalepiť ..na druhej strane vďaka guľkám super lietajú a hlavne sa nebojím hádzať na miesta kde by som 10 eurovú rapalu nehodil ...v priemere ma vyšiel kus na 1,4€ , za to nekúpim ani meppsku nie to ešte woblera takže zatiaľ som maximálne spokojný, uvidíme akobudú chytať ale chodia krásne ..určite ešte niečo objednám

            NBig Mike - Profil | Čt 22.10.2020 16:36:47

            @marek >> chrastí to všechno nebo je nějaký i tichý?

              NDiamond - Profil | Čt 22.10.2020 14:16:04

              @marek >> tie malicke mam vyskusane, makaju super, dokonca aj v silnom prúde, len haciky su poslabšie ...

                N@marek - Profil | Čt 22.10.2020 13:20:41

                Nazdar. Presne pred mesiacom som objednal na skúšku z Ali z obchodu Trehook woblery asi za 35 eur. Dnes dorazili a vyzerajú perfektne! Som zvedavý na skúšku vo vode. Spracovanie super , háčiky vyzerajú solídne,zatiaľ ich meniť nebudem. Najviac sa teším z tých malých na jalce a pstruhy, stáli cca 2,5€ za 5 kusov aj a krabičkou takže môžem smelo trhať :D Dám vedieť ako pracujú vo vode.

                  Nmilans14 - Profil | Pá 16.10.2020 15:07:32

                  okounek997 >> Díky moc.

                    NEruve - Profil | Čt 15.10.2020 23:23:02

                    Pedro1 >> Uvidíme, já mám takovou zkušenost, že co jiný prodejce to i jiný výrobek, těch woblerů tam jsou mraky, takže budu mít naději .. tak různě mám nakoupené gumy, woblery, karabiny, háčky a zatím si nemohu na gumy a bižu stěžovat, některé ty gumy jsou lepší jiné horší ale za ty prachy je to asi fuk 😁 ...woblery budu teprve zkoušet tak jsem zvědav či to bude fungovat

                      Nokounek997 - Profil | Čt 15.10.2020 22:03:34

                      milans14 >> odkaz na dvoudílné :
                      https://www.aliexpress.com/item/32852619955.html?

                        NTrol11 - Profil | Čt 15.10.2020 20:48:40

                        Radunak >> prut a navi ať tam raději nebere, nemusí mu to vyhovovat a tím zanevre na celou privlac... raději něco na bazaru, je tam toho dost

                          NRybkin - Profil | Čt 15.10.2020 20:00:55

                          Radunak >> Já z Ali beru jen bižu na běžnej rybolov. Pruty či navi bych si netroufl

                            NRadunak - Profil | Čt 15.10.2020 19:49:51

                            Rybkin >> tak mi pro něj poraď prut,navi woby,atd, klidně mu to přetlumočím...

                              NRybkin - Profil | Čt 15.10.2020 19:38:56

                              Radunak >> Přijde mi to škoda

                                NRadunak - Profil | Čt 15.10.2020 19:38:22

                                Rybkin >> těžko říct,opravdu nevím. Do hlavy mu nevidím. Jen jsem se zde zeptal na to o co mě poprosil.

                                  NRybkin - Profil | Čt 15.10.2020 19:36:10

                                  Radunak >> A proč nechce začít chytat normální ryby jako je štika, candát, okoun, bolen?

                                    NRadunak - Profil | Čt 15.10.2020 19:27:41

                                    Milan 66 >> to mu říkat nebudu. Každý nějak začínal

                                      NMilan 66 - Profil | Čt 15.10.2020 19:14:01

                                      Radunak >> začíná s vláčkou a prut do 10g.? Řekni mu, ať se na to vy.. re.

                                        Nxsim - Profil | Čt 15.10.2020 18:47:27

                                        Eruve >> Tu plotici taky mám a něco jsem na to pochytal, když jsem jí párkrát zkoušel. Mám i podobnou štiku, ale ta byla jak prkno a vůbec se nehýbala. Skončila přesně, jak píše Pedro. ;-)