Woblery z AliExpress - zkušenosti

Chtěl bych založit novou otázku pouze pro nákupy woblerů z AliExpress. Případně z podobných obchodů. Chtěl bych poprosit o sdílení konkrétních woblerů, které jste již měli šanci otestovat a můžete je tedy doporučit dále.

Za mě pro začátek:
https://www.aliexpress.com/item/Sealurer-Brand-Lifelike-VIB-Fishing-Lure-5-5CM-9G-Pesca-Hooks-Fish-Wobbler-Tackle-Crankbait-Artificial/32459704085.html
Menší wobler, ale chytám na něj i štiky 60cm. Při chodu prudce klepe ocáskem(hlava drží) a při trochu rychlejším chodu opravdu razantně.

https://www.aliexpress.com/item/1Pcs-Crankbait-fishing-Wobblers-14g-10cm-artificial-Crank-Bait-Bass-Fishing-Lure-pike-trolling-pesca-carp/32846921153.html
Dobrý chod a dost potápivý.

https://www.aliexpress.com/item/HAODIAOZHE-4-5cm-4-2g-Crankbait-Fishing-Lure-Artificial-Crank-Hard-Bait-Topwater-Minnow-Fishing-Wobblers/32976954610.html
Pruhovaná verze ideální na okouny a na tlouště

https://www.aliexpress.com/item/WALK-FISH-1PCS-Minnow-Fishing-Lure-Laser-Hard-Artificial-Bait-3D-Eyes-11cm-13-1g-Fishing/32803093258.html
Testováno zatím v menší nádrži a chod vypadá dobře.Plovoucí. Tento model počítám že bude moje častá nástraha na štiky. Poměr cena/chod-kvalita je výborný.
Autor diskuse: Deawon - Profil , 16.5.2019 dravci - nástrahy, návnady

NDiamond - Profil | St 23.9.2020 19:19:11

Eruve >> bral som.tu 0,16 v 500m a spokojnost na bezny feeder. Paradoxne nosnost u tych cinskych snur byva presnejsia ako u značkových na nasom trhu! S udavanym priemerom to uz zase taka sláva nebude, bude asi nieco väčší. Na privlac beriem Monster W8 ..

    NEruve - Profil | St 23.9.2020 19:09:34

    Diamond >> A bral jsi raději s vyšší zátěži a nebo věříš té udávané, mám strach že ikdyž je psáno např 6,8kg realně to bude 4kg 😁 asi vezmu tu 0,16 JOF8, pro tu jsem byl rozhodutý dokuď jsem neviděl x9 a začal zase uvažovat, no P!F to rozhodl 😁 Vezmu na přívlač aj feeder a bude vystarano. díky !

      NDiamond - Profil | St 23.9.2020 18:59:34

      Eruve >> JOF 8cku pouzivam na feeder a spokojnosť...

        NWidl_CZ - Profil | St 23.9.2020 17:50:03

        Kachna >> Taky mám, chodí, ale jsou fakt lehoučký, takže jen na malý jemný proutek, který je vystřelí :) Některý potřeboval sem tam přivážit, aby běhal opravdu hezky, ale nic hroznýho.

          NWidl_CZ - Profil | St 23.9.2020 17:43:55

          okounek997 >> Stříbrný s černou tečkou mám taky. Solidní tloušťobijec to je :) Povedené woblery, kvalita opravdu dobrá. Háčky jsem vyházel a dal jen jednoháček na prdelku, ale to je jen o vkusu.

            NP!F - Profil | St 23.9.2020 17:32:56

            Eruve >> tá jof9 je absolútne nepouzitelná. To som nikdy nevidel, tá šnúra sa rozplieta.

              Nmarw_84 - Profil | St 23.9.2020 15:40:01

              okounek997 >> tohle je za mě na okouny, tlouště a boleny lepší než všechny popy dohromady. Už druhou sezónu na ně chytám funguje to luxusně.

                Nokounek997 - Profil | St 23.9.2020 15:21:39

                poradí někdo menší popper z ali který funguje dobře ? na okouny , tlouště ?

                díky

                  Nokounek997 - Profil | St 23.9.2020 15:19:10

                  Robur >> tak jsem zkoušel malé popery a moc nefungují ale asi to bude tím že to neumím a že jsem to zkoušel na velkém produ na řece , zkusím ještě na stojaté vodě , vetší poper na fotce chodí dobře.

                  Všechny mají kuličky štěrchají :D

                    Nokounek997 - Profil | St 23.9.2020 15:18:48

                      NEruve - Profil | Po 21.9.2020 20:15:00

                      okounek997 >> Taky jsem objednal nějaké gumy a woblery, háčky, lanka atd., cena úplně někde jinde, vybírál jsem podle kladných recenzí a počtu "orders" například Meredith,Biwvo,Kingdom apd. Ještě uvažuji o pletence JOF mají x4,x8,x9, každopádně mrknu, už teď mi to bude chodit minimálně do prosince 🤣

                        NRobur - Profil | Po 21.9.2020 10:32:54

                        okounek997 >> mají uvnitř kuličku? Štěrchají?

                          Nokounek997 - Profil | So 19.9.2020 11:21:14

                          Zdravím Vás, rád se s vami podělím o zkušenosti s jednou značkou z alli a to Banshee.

                          První kus jsem objednal na zkoušku , protože nebyly za "aliexpresovou cenu " pár korun , ale na poměry číny celkem drahý ( 80 kč ) , no hned co dorazil jeden kousek tak jsem pochopil proč..
                          Překvapila mě kvalita zpracování , barvy , kroužky i háčky , nakonec mám doma snad všechy co vyrábí a musím říct že kvalitou se dají přirovnat k nejdražším značkám woblerů co najdete v obchodech , ne li lepší.

                          Chodí suprově , ikdyž jsem začátečník , tak snad na každý už se povedla nějaká ryba, většinou štiky a okouni , ale i sumec , chod ve vodě je taky super.

                          Nakonec jsem koupil od nich i kroužky a předělávám je na ty "levné ali woblery "
                          Pokusil jsem se udělat pár foto pro představu , cena je vetsinou kolem 80 korun , nekdy v akci i kolem 50,-

                          Jestli máte nekdo zkusenosti tak pište.

                            NŠlapeto - Profil | So 19.9.2020 11:11:24

                            Top wobler z ali - mam vyzkousene veci asi za 3000 kc a to skoro nevlacim.

                            Jde o to, ze tam nema cenu kupovat ejlevnejsi woblery. Cena musi byt alespon 2,5 dolaru. Jinak je to celkem bida.

                            Rotacky mi moc nechodi, chce to kupovat pouze “kopie” Meppsek klidne bez loga Mepps - hledejte Aglia, long distance atp.

                              Nkura11 - Profil | Po 29.6.2020 15:46:57

                              nofish >> sa nerozumieme ty myslis tie trehooky, tie mam 20ks cize viem ze je to istota, ja som chcel vediet tie lthtug co su 5-7cm take pstruhace...

                                Nnofish - Profil | Ne 28.6.2020 18:27:55

                                kura11 >> ti prckové chodí v pohodě, podívej se na můj odkaz. Ale špatně se to nahazuje, je to strašně lehké, na řece to pouštím po vodě. Ale je pravda, že já na malé nástrahy nemám vercajk, nesnáším tenké vlasce a neumím na to chytat :-)

                                  Nkura11 - Profil | Ne 28.6.2020 18:10:58

                                  Kachna >> myslim tych prckov,, tie z mojho odkazu praveze neviem ako su na tom, vyzeraju dobre len ci aj chodia tak ako vyzeraju.. Tu sa mi nechce davat tolko penazi za podobne plasty

                                    NJašu - Profil | Ne 28.6.2020 17:38:46

                                    Kachna >> za ty prachy není o čem přemýšlet

                                      NKachna - Profil | Ne 28.6.2020 17:24:52

                                      Jašu >> koukal jsem na ty sady...

                                        NJašu - Profil | Ne 28.6.2020 16:55:52

                                        Kachna >> tihle prckové chodí slušně. Na potoky a řeky na tlouště paráda. Kupoval jsem je v sadě v krabičce a chytám na ně hrozně rád.