Woblery z AliExpress - zkušenosti

Chtěl bych založit novou otázku pouze pro nákupy woblerů z AliExpress. Případně z podobných obchodů. Chtěl bych poprosit o sdílení konkrétních woblerů, které jste již měli šanci otestovat a můžete je tedy doporučit dále.

Za mě pro začátek:
https://www.aliexpress.com/item/Sealurer-Brand-Lifelike-VIB-Fishing-Lure-5-5CM-9G-Pesca-Hooks-Fish-Wobbler-Tackle-Crankbait-Artificial/32459704085.html
Menší wobler, ale chytám na něj i štiky 60cm. Při chodu prudce klepe ocáskem(hlava drží) a při trochu rychlejším chodu opravdu razantně.

https://www.aliexpress.com/item/1Pcs-Crankbait-fishing-Wobblers-14g-10cm-artificial-Crank-Bait-Bass-Fishing-Lure-pike-trolling-pesca-carp/32846921153.html
Dobrý chod a dost potápivý.

https://www.aliexpress.com/item/HAODIAOZHE-4-5cm-4-2g-Crankbait-Fishing-Lure-Artificial-Crank-Hard-Bait-Topwater-Minnow-Fishing-Wobblers/32976954610.html
Pruhovaná verze ideální na okouny a na tlouště

https://www.aliexpress.com/item/WALK-FISH-1PCS-Minnow-Fishing-Lure-Laser-Hard-Artificial-Bait-3D-Eyes-11cm-13-1g-Fishing/32803093258.html
Testováno zatím v menší nádrži a chod vypadá dobře.Plovoucí. Tento model počítám že bude moje častá nástraha na štiky. Poměr cena/chod-kvalita je výborný.
Autor diskuse: Deawon - Profil , 16.5.2019 dravci - nástrahy, návnady

NKachna - Profil | Ne 28.6.2020 14:48:43

kura11 - 28.6.2020 14:36:31 >> myslíš ty v tvém odkazu níže?

    Nkura11 - Profil | Ne 28.6.2020 14:36:31

    Kachna >> toto sa oplati, chodi to pekne a cuduj sa svete drzi to aj v prude, nekruti sa,som bol milo prekvapeny, na rieke ideal na tlouste, dobre to leti, pekne pracuje a cena nic, mam uz 20ks :-))

      Nkura11 - Profil | Ne 28.6.2020 14:34:49

      myslel som nieco take, tie od lthug vyzeraju zaujimavo,je tam viac typov take na pstruhy, len som chcel vediet ci to chodi alebo nie... https://www.aliexpress.com/item/32971936004.html?al​go_pvid=f3bb9f7d-5949-44c1-9510-4ec9bbe685cf&btsid=​0be3743b15933476018916600ed1ab&

        NKachna - Profil | Ne 28.6.2020 13:53:26

        Chtěl jsem něco na rybník na okouny.

          Nnofish - Profil | Ne 28.6.2020 13:40:05

          Kachna >> chodit to chodí slušně, ale nenahodíš to, jedině na řeku a pouštět po vodě :-) Je to strašně lehké. Má je víc prodejců, u nějakého jsem viděl i video.
          https://www.aliexpress.com/item/32894397880.html?mp​=1

            NKachna - Profil | Ne 28.6.2020 13:25:04

            Palusko >> myslím jak chodí ve vodě 😝

              NPalusko - Profil | Ne 28.6.2020 13:23:13

              Kachna >> Mam ich, jedny z toho mala co sa oplatia, 2-3 tyzdne.

                NPalusko - Profil | Ne 28.6.2020 13:22:19

                Pjóťa >> To ze viac predajcov predava rovnaky wobler je snad normalne, aj u nas rapaly predava milionov obchodov :) Kazdopadne len jedna fabrika na ne urcite nebude, su tam diametralne rozdiely uz aj medzi tymi cinskymi, tie drahsie sa robia urcite v inych fabrikach.... na druhej strane, ked si vezmes napriklad aj ten posledny co si dal skoro za 4 dolary, dovolim si tvrdit ze za pdobnu cenu kupim u nas lepsi.

                  NPjóťa - Profil | Ne 28.6.2020 13:17:03

                  nofish >> No je fakt, že já sem nikdy nestudoval, jak rychle mi balíček chodí, hlavně že vždycky došel. Teď s tou koronou jsem měl rekord. Objednával jsem 15.3. a woblery přišli až tuto středu. 😃 Ale přišli.
                  Kdyby si kápl na nějaký woby, jak si psal do toho půl metru ponory, hoď odkaz. Taky rád vyzkouším.

                    Nnofish - Profil | Ne 28.6.2020 13:07:19

                    Pjóťa >> To se nemůže prodávat. Nabízet možná, ale prodávat? By mě zajímalo, který blázen by za to dal 400.
                    K tomu doručování. Teď máme koronu, tak to neberu jako loni. Ale od jistých prodejců mi prostě baíčky chodily za 14dní, s přehledem. Často i třeba z holandska a podobně, že to ani nešlo z číny.

                      NPjóťa - Profil | Ne 28.6.2020 12:38:08

                      Tak ta cikáda, co se v Čechách prodává se jmenuje ILLEX Deracoup.

                        NPjóťa - Profil | Ne 28.6.2020 12:27:20

                        nofish >> S tou rychlostí dodání to myslím pravda nebude. Myslím si, že celá doba doručení závisí na to, kdy zboží zakoupíš a kdy odchází kontejner. Pokud koupíš např. 2dny před odplutím kontejneru, budeš mít zboží doma třeba do dvou týdnů, ale pokud koupíš zboží např. 2dny po odplutí kontejneru, bude ti měsíc ležet v Číně než odpluje a tím se prodlouží doba doručení. Takhle si myslím, že to funguje, ale nevím.
                        S těma plandama ti dávám za pravdu. Stejně tak je to s těma "cikádama" s plechem co jsem dával v odkazu níže. V číně 1,5 dolaru a tady to prodávjí (teď si nevzpomenu výrobce) za čtyři kila. Nevím teda co na troše olova a plíšku stojí tolik peněz
                        Woblery do půl metru jsem nekupoval, takže neporadím. Mě teď chytli hladinovky a to je paráda!

                          NPjóťa - Profil | Ne 28.6.2020 12:15:18

                            Nnofish - Profil | Ne 28.6.2020 11:29:20

                            Pjóťa >> Mezi námi, souhlasím. Ale určité značky mají díky třeba vyšší ceně i rychlejší dodání a možná tam nebude ani těch 10% šmejdů. Koupíš levnější wob, se šmejdy háčky, koupíš o dolar dražší a už tam jsou slušnější háčky.
                            Máš tip na nějaké "trhací" co chodí do půl metru až metru pod hladinu? Tak 10cm+
                            Jen tak na okraj, mě včera fakt zarazilo, kolik u nás stojí třeba malinké plandavky od gunki, oproti číně. Chtěl jsem to porovnat, ale přes stovku za 3cm kus plechu nedám a ať mi někdo napíše, že gunki používá kvalitnější plech :-)

                              NPjóťa - Profil | Ne 28.6.2020 11:21:30

                              kura11 >> Značka v Číně? Neblázni. Je úplně jedno od koho na Alíku koupíš, je to všechno z jedné fabriky, jen to prodává někdo dráž, protože ti to dá do krabičky, na kterou si dá svoji firmu. Jinej prodejce ti to pošle pouze v sáčku, koupíš to třeba levněji a půjde o ten sám wobler. Píšu to z vlastních zkušeností, z Alíku mám kopu woblerů od nejrůznějších prodejců a nakupuju tam woblery celkem pravidelně.
                              Co se týče kvality a chodu, tak bych řekl, že se v Číně začali víc snažit. Už pozoruju vyšší kvalitu háčků (ale pořád žádná hitparáda) a dříve to bylo s chodem tak 50:50. Polovina chodila tak jak má a polovina šla do koše. Teď bych řekl, že cca 90% woblerů chodí dobře, ale občas se nějaký mrzáček taky objeví.
                              Možná se mnou někdo nebude souhlasit, a možná mám jenom štěstí na funkční kusy. 😉

                                Nkura11 - Profil | So 27.6.2020 10:22:32

                                Nema niekto skusenost s voblermi od LTHTUG??? Ci to chodi alebo sunt..

                                  N*Harvy* - Profil | Čt 21.5.2020 11:03:47

                                  Vybliz >> Tie kobylky som zobral aj ja na skusku, som zvedavy ci sa s tym bude dat chytat...

                                    N€mo - Profil | Čt 21.5.2020 6:10:26

                                    Ten posledný mám na šťuky vyskúšaný a je funkčný. Je to taký vykradnutý X Rap, ale šťukám to zas až tak nevadí.

                                      NVybliz - Profil | Čt 21.5.2020 0:17:58

                                      nofish >> jako esteticky jsou hodně krásní, to uznávám. Jen doufám, že to ocení tloušti v Odře. :)