Woblery z AliExpress - zkušenosti

Chtěl bych založit novou otázku pouze pro nákupy woblerů z AliExpress. Případně z podobných obchodů. Chtěl bych poprosit o sdílení konkrétních woblerů, které jste již měli šanci otestovat a můžete je tedy doporučit dále.

Za mě pro začátek:
https://www.aliexpress.com/item/Sealurer-Brand-Lifelike-VIB-Fishing-Lure-5-5CM-9G-Pesca-Hooks-Fish-Wobbler-Tackle-Crankbait-Artificial/32459704085.html
Menší wobler, ale chytám na něj i štiky 60cm. Při chodu prudce klepe ocáskem(hlava drží) a při trochu rychlejším chodu opravdu razantně.

https://www.aliexpress.com/item/1Pcs-Crankbait-fishing-Wobblers-14g-10cm-artificial-Crank-Bait-Bass-Fishing-Lure-pike-trolling-pesca-carp/32846921153.html
Dobrý chod a dost potápivý.

https://www.aliexpress.com/item/HAODIAOZHE-4-5cm-4-2g-Crankbait-Fishing-Lure-Artificial-Crank-Hard-Bait-Topwater-Minnow-Fishing-Wobblers/32976954610.html
Pruhovaná verze ideální na okouny a na tlouště

https://www.aliexpress.com/item/WALK-FISH-1PCS-Minnow-Fishing-Lure-Laser-Hard-Artificial-Bait-3D-Eyes-11cm-13-1g-Fishing/32803093258.html
Testováno zatím v menší nádrži a chod vypadá dobře.Plovoucí. Tento model počítám že bude moje častá nástraha na štiky. Poměr cena/chod-kvalita je výborný.
Autor diskuse: Deawon - Profil , 16.5.2019 dravci - nástrahy, návnady

Nrybomil - Profil | So 21.3.2020 14:42:46

nofish >> z aliho jsem toho měl poměrně dost, poměr Ok a invalid tak 2:1 až 1:1.
nemusíš mě brát vážně, je mi to u vocasu. radši si pořídím 2 ks těch chytacích, než třeba 10 levných a pak dost času zkoušel co bude šlapat. dělej si co chceš. těch lidí co kupujou na alim a normál s tím chytaj jsou mraky, dokonce si libujou. taky nějaký takový mám, jsou to převážně ty, co se nejen tady nabízejí pod jiným názvem za podstatně vyšší love.

    Nnofish - Profil | So 21.3.2020 14:32:09

    rybomil >> tebe vážně neberu. Vždy víš co je nej, takže jsem v klidu.
    MI šlapaly všechny co jsem zkusil, podaroval jsem kolegu, tomu chodily všechny. Sad jsem koupil asi 6.

      Nrybomil - Profil | So 21.3.2020 14:28:28

      nofish >> tak 2 - 3 ks z 5ti invalid, nejen u mě. některé se dají dotunit, jiné snaha marná. samo můžeš trefit sadu kde bude invalidů 0, nebo taky 5, prostě výstupní kontrola napikaču.

      to co nechodí ok za téměř všech podmínek je tak nějak k hownu

        Nstormandnature - Profil | So 21.3.2020 11:33:50

        nofish >> mám stejný, akorát o něco větší, s dvouma hákama. Chodí parádně.

          NFuldík - Profil | So 21.3.2020 11:21:46

          nofish >> Díky za typ,za ty prachy vypadají dobře.👍

            Nnofish - Profil | So 21.3.2020 10:32:52

            Igor >> párkrát jsem to do vody hodil a vrtělo se to. Loni nebyl na tyhle malé prcky moc čas. Kup krabičku za 3USD a vyzkoušej.
            v tom odkazu je i video

              NIgor - Profil | So 21.3.2020 10:31:50

              nofish: A slapou - mas je vyzkousene?

                Nnofish - Profil | So 21.3.2020 10:06:53

                tucnak11 >> https://www.aliexpress.com/item/32894397880.html?mp​=1
                tři dolary, až budeš chtít další

                  NWsaW - Profil | So 21.3.2020 7:17:33

                  Vybliz >> Hold necháme se překvapit ;-). Ať se daří!

                    NVybliz - Profil | So 21.3.2020 4:50:41

                    WsaW >> Hmm,tak nevim. Možná se zas pletu.

                      NVybliz - Profil | So 21.3.2020 4:49:17

                      Špráchys >> V té zpravě píšou 16.3. s tím, že ještě bude chodit to, co je na cestě v ČR a nebo už v depu. Taky doufám,že něco ještě stihne dorazit. Uvidíme.

                        NPjóťa - Profil | Pá 20.3.2020 22:21:33

                        WsaW >> dneska mi taky došel jeden balíček z čajny

                          NŠpráchys - Profil | Pá 20.3.2020 21:22:31

                          Vybliz >> jak je to stara zprava? Mne v pondeli a v utery nejaky balicky dorazily.. Jeste toho mam par na ceste, tak uvidime..

                            NWsaW - Profil | Pá 20.3.2020 21:10:59

                            Vybliz >> Jsem z toho nějaký zmatený. V hlavičce u zmíněné kalitoly je uvedeno, že změna se týká: "pro doručování v oblastech uzavřených z rozhodnutí Krajské hygienické stanice". Takže pokud není v karanténě celá oblast (např. Litovel), tak by doručování fungovat mělo, nebo se pletu?? Celá ČR přeci uzavřená hygieniky není...

                              NJirk@123 - Profil | Pá 20.3.2020 13:28:03

                              Pjóťa >> Trojhaky jsem nechal původní, vypadají festovně a litá to cca i 35m, ale nikdy jsem to nezkoušel. Tahal jsem to jenom kolem břehů a potopenych keřů.

                                NVybliz - Profil | Pá 20.3.2020 13:08:47

                                Pjóťa >> Jsem na tom stejně.:( Dva z toho byly drobné dárky k narozeninám syna a ženy. Zvlášť ten pro syna mě mrzí. Tak nám to hromadně dojde na podzim.

                                  NPjóťa - Profil | Pá 20.3.2020 6:42:56

                                  Jirk@123 >> A jak se s těma kachnama háže? Lítá to aspoň trošku? A co trojháky, měnils, nebo si nechal původní?

                                    NPjóťa - Profil | Pá 20.3.2020 6:40:33

                                    Vybliz >> Hm, tak to je na prd ☹, zrovna mám na cestě pár balíčků, tak mám obavy, aby mi někdy vůbec přišli. 😪

                                      NVybliz - Profil | Čt 19.3.2020 22:47:28

                                      Pjóťa >> Hmm, tak asi měli pravdu v tom radiu. Protože jsem to nedoručovani zásilek nakonec našel pod kapitolou "Listovní zásilky ze třetích zemí".

                                      https://www.ceskaposta.cz/omezeni-vnitrostatnich-sl​uzeb

                                        NJirk@123 - Profil | Čt 19.3.2020 20:15:19

                                        Já jsem vloni koupil kačenku na sumce a přes léto jsem na ni asi 5 vytáhl, všechno kolem metru.
                                        Zde je odkaz: https://www.aliexpress.com/item/32993440337.html?al​go_pvid=78e1cae5-d201-4b1e-b4ff-d0d487386e1b&btsid=​0ab6f83a15846452783628793e200a&