Woblery z AliExpress - zkušenosti

Chtěl bych založit novou otázku pouze pro nákupy woblerů z AliExpress. Případně z podobných obchodů. Chtěl bych poprosit o sdílení konkrétních woblerů, které jste již měli šanci otestovat a můžete je tedy doporučit dále.

Za mě pro začátek:
https://www.aliexpress.com/item/Sealurer-Brand-Lifelike-VIB-Fishing-Lure-5-5CM-9G-Pesca-Hooks-Fish-Wobbler-Tackle-Crankbait-Artificial/32459704085.html
Menší wobler, ale chytám na něj i štiky 60cm. Při chodu prudce klepe ocáskem(hlava drží) a při trochu rychlejším chodu opravdu razantně.

https://www.aliexpress.com/item/1Pcs-Crankbait-fishing-Wobblers-14g-10cm-artificial-Crank-Bait-Bass-Fishing-Lure-pike-trolling-pesca-carp/32846921153.html
Dobrý chod a dost potápivý.

https://www.aliexpress.com/item/HAODIAOZHE-4-5cm-4-2g-Crankbait-Fishing-Lure-Artificial-Crank-Hard-Bait-Topwater-Minnow-Fishing-Wobblers/32976954610.html
Pruhovaná verze ideální na okouny a na tlouště

https://www.aliexpress.com/item/WALK-FISH-1PCS-Minnow-Fishing-Lure-Laser-Hard-Artificial-Bait-3D-Eyes-11cm-13-1g-Fishing/32803093258.html
Testováno zatím v menší nádrži a chod vypadá dobře.Plovoucí. Tento model počítám že bude moje častá nástraha na štiky. Poměr cena/chod-kvalita je výborný.
Autor diskuse: Deawon - Profil , 16.5.2019 dravci - nástrahy, návnady

martas_cl - Profil | Po 6.4.2020 18:13:59

Nenašel někdo přesnou kopii jako je Fox Rage Zander pro? Jedná se mi hlavně o ten ocásek. Všechno co jsem viděl z Číny, tak má ocásek do tvaru T a přijde mi, že se klepe ze strany na stranu jen on a tělíčko zůstává rovně. Pak ještě kopie relax, ale na to nemám úspěchy, rád chytám jen úzký typy. Takže bych chtěl tvarem jako Zander Pro. https://www.parys.cz/fox-rage-gumova-nastraha-zande​r-pro-shad-uv-mixed-colour-packs-5-ks-p126516/

    RAJA - Profil | Ne 5.4.2020 19:40:23

    rybopet >> Akože máš pravdu, ale momentálne by to asi hneď nešlo. Najprv by mohli začať velké fabriky a koncerny, ktoré odtiaĺ berú tovar, resp uvaliť na Chinu brutálne sankcie alebo niečo.

      nofish - Profil | Ne 5.4.2020 12:38:50

      rybopet >> a kupovat to od zdejších "výrobců"? hlavně se odpoj od internetu, mobil, počítač, routr, všechno máš z číny.

        kaprus - Profil | Ne 5.4.2020 11:42:55

        rybopet >> jako že je lepší když to párkrát obleti svet, než se to k tobě dostane jo🤣

          rybopet - Profil | So 4.4.2020 21:20:02

          A co tak prestat cokolvek nakupovat z Činy ???

            Diamond - Profil | Pá 3.4.2020 11:55:17

            Obrfišlař >> vďaka chlape ;)

              RAJA - Profil | Čt 2.4.2020 20:14:55

              kura11 >> Mlady chalan si nevie nájsť, kua?
              https://www.youtube.com/watch?v=Fhr57qipcIs

                nofish - Profil | Čt 2.4.2020 19:51:28

                marktomark >> číňan víc smrdí, jak pláštěnka když mi bylo deset. Ale chytá to.

                  Diamond - Profil | Čt 2.4.2020 16:41:17

                  marktomark >> li k by sa našiel?

                    marktomark - Profil | St 1.4.2020 22:55:11

                    Relax z obchodu a z ciny. Najdi rozdiel okrem farby a ceny 🙂.

                      Trol11 - Profil | St 1.4.2020 21:57:10

                      Po několika letech nakupování gum v číně jsem se rozhodnul že využiji slevy v českém obchodě a porovnám materiál drahých výrobců... A světe div se... žádnej markantní rozdíl jsem nezaznamenal. Dokonce FOX a Savage Gear nají uplně stejnej smrad po vytáhnutí s obalu jako čína. A Savage Gear mně připadá celkově uplně stejný materiál. Dále jsem měl ještě výrobce BOMB! ( taky smrad, ale tužší guma) a Daiwa ( to jediné nesmrdělo) a materiál pocitově stejný jako čína. obr.2 čína

                        minoq - Profil | Po 30.3.2020 22:03:02

                        kura11 >> 30.3.2020 21:23:58 > rusi si chrústa chvália, dvaja skúšali vo vani, vraj má zaujímavý chod a klesá, jednemu je háčik priveľký, dvaja čakali, tiež francúz , že bude väčší /asi nemali bulharský meter :-))/ ďalší sa teší na lapené pstruhy, všetci dali 5 hviezd

                          Pjóťa - Profil | Po 30.3.2020 14:31:23

                          Potvrzuji, že pošta doručuje. Dneska mi přišli čtyři balíčky z Čajny. 👍

                            Špráchys - Profil | Pá 27.3.2020 19:38:09

                            Vybliz >> v pohode, tak hlavne ze to chodi, i kdyz na nejaky veci cekam uz od ledna, ale nevypada to, ze by byla chyba na CZ strane..

                              Vybliz - Profil | Pá 27.3.2020 18:49:29

                              Špráchys >> Taky mi to začlo zas chodit. Omlouvám se za mystifikaci. Během týdne mi přišlo 5 věcí, z toho 2 zásilky dnes. Byly to novější objednávky i starší věci z ledna. Dorazili drobnosti pro ženu i syna(za obojí jsem rád) a pro mě mini woblery. Ještě aby přišly ty el. hřbitovní svíčky a jsem vybaven pro nadcházející sezonu. :) Plandavky přišly už dřív.

                                Špráchys - Profil | Čt 26.3.2020 16:05:51

                                Vybliz >> hlasim, ze mi vcera dorazily 2 balicky z ciny do schranky.. Jeste je par veci na ceste, tak uvidime..

                                  rybomil - Profil | So 21.3.2020 14:54:56

                                  nofish >> to nejspíš

                                    nofish - Profil | So 21.3.2020 14:48:37

                                    rybomil >> myslím, že už jsem pár věcí na ali a e-bay nakoupil a můžu trošku soudit. A taky umím i číst recenze, než něco koupím.
                                    Zrovna tady ty mají 2924 hodnocení s celkovou známkou 4.9. Takže z toho lze ledacos usuzovat.