Woblery z AliExpress - zkušenosti

Chtěl bych založit novou otázku pouze pro nákupy woblerů z AliExpress. Případně z podobných obchodů. Chtěl bych poprosit o sdílení konkrétních woblerů, které jste již měli šanci otestovat a můžete je tedy doporučit dále.

Za mě pro začátek:
https://www.aliexpress.com/item/Sealurer-Brand-Lifelike-VIB-Fishing-Lure-5-5CM-9G-Pesca-Hooks-Fish-Wobbler-Tackle-Crankbait-Artificial/32459704085.html
Menší wobler, ale chytám na něj i štiky 60cm. Při chodu prudce klepe ocáskem(hlava drží) a při trochu rychlejším chodu opravdu razantně.

https://www.aliexpress.com/item/1Pcs-Crankbait-fishing-Wobblers-14g-10cm-artificial-Crank-Bait-Bass-Fishing-Lure-pike-trolling-pesca-carp/32846921153.html
Dobrý chod a dost potápivý.

https://www.aliexpress.com/item/HAODIAOZHE-4-5cm-4-2g-Crankbait-Fishing-Lure-Artificial-Crank-Hard-Bait-Topwater-Minnow-Fishing-Wobblers/32976954610.html
Pruhovaná verze ideální na okouny a na tlouště

https://www.aliexpress.com/item/WALK-FISH-1PCS-Minnow-Fishing-Lure-Laser-Hard-Artificial-Bait-3D-Eyes-11cm-13-1g-Fishing/32803093258.html
Testováno zatím v menší nádrži a chod vypadá dobře.Plovoucí. Tento model počítám že bude moje častá nástraha na štiky. Poměr cena/chod-kvalita je výborný.
Autor diskuse: Deawon - Profil , 16.5.2019 dravci - nástrahy, návnady

Vybliz - Profil | Čt 19.3.2020 20:03:43

Pjóťa >> Hmm, máš pravdu. Četl jsem to v rychlosti, protože mi to hlásila žena, že to říkali v radiu. Takže taky blbě četli.

Takže se všem omlouvám za šíření paniky.

    Pjóťa - Profil | Čt 19.3.2020 19:17:07

    Vybliz >> no pokud tomu dobře rozumím, tak nelze posílat z ČR do těchto zemí, ale o přijímání se nepíše. 🤔

      Vybliz - Profil | Čt 19.3.2020 17:45:51

      A máme po "žižalkách":
      Z důvodu nedostatku přepravních kapacit a omezení mezinárodní přepravy není možné realizovat poštovní styk resp. předávání zásilek mezi ČR a následujícími zeměmi: Čína, Izrael, Írán, Jižní Korea, Arménie, Azerbajdžán, Uzbekistán, Kypr, Gruzie. Z tohoto důvodu je Česká pošta nucena dočasně omezit resp. zastavit příjem zásilek do těchto zemí.

        rybomil - Profil | Čt 12.3.2020 14:35:26

        marw_84 >> jo kde sou ty časy co byly na kabeláži za 1,9 dolce :§)

          marw_84 - Profil | St 11.3.2020 23:54:25

          skwor >> 60 a 105mm. Ten menší bude kopie Illex Chubby Pencil. Loni ten malej fakt šlapal. Guma nic, rotačka nic, wobler normální nic a po tomhle se mohli okouni utlouct.

            marw_84 - Profil | St 11.3.2020 23:50:45

            Jiryyy >> je to ten odkaz jak sem dával Garys
            https://a.aliexpress.com/_BST1kb

              tucnak11 - Profil | St 11.3.2020 18:41:29

              Kamarád bere ot Wish ,přibral mi na pstruha ,15 vobu do 3-05 cm,jen háčky třeba vyměnit.stali 400 Kč 15 kusů

                marios89 - Profil | So 7.3.2020 22:40:26

                Ahojte, nahodou nie je na aliexpress kopia Rapala Rippin Rap ?

                  nofish - Profil | So 7.3.2020 14:57:32

                  Vybliz >> to už jsem viděl taky. Nevím, co jsme objednával, ale vyšlo mě levněji si to nechat poslat ze španělska.

                    Vybliz - Profil | So 7.3.2020 14:13:04

                    nofish >> Viděl jsem už i odesláni z České republiky,ale vyšlo to dráž než česká pošta.

                      skwor - Profil | So 7.3.2020 11:58:04

                      marw_84 >> Jak je to velký?

                        Jiryyy - Profil | So 7.3.2020 11:46:41

                        marw_84 >> Byl by prosim odkaz? :-)

                          marw_84 - Profil | So 7.3.2020 9:33:30

                          Loni byl ten menší totální pecka. Letos budu zkoušet i toho většího.

                            nofish - Profil | So 7.3.2020 9:14:03

                            Deawon >> Zrovna včera jsem hledal nějaké věci a díval jsem se zase na možnosti zaslání i z evropy. Ale celkem drahé poštovné. U rybařiny si v klidu vyberu víc věcí. Ale třeba sklo na mobil asi nebudu kupovat dvacet kusů. No uvidíme.
                            Hlavně, by mě zajímalo, zda si budu v tomhle absurdistánu moci elektronicky vyřídit doplatek toho dph a nebo mě bude okrádat pošta, využitím jejich "služeb".

                              milanpindryc - Profil | Pá 6.3.2020 14:57:01

                              Deawon >> no snad jim to poradne zdani hned pri dovozu.

                                Deawon - Profil | Čt 5.3.2020 14:44:57

                                jirisyky >> Tohle snad budou řešit mezisklady v EU.

                                  Deawon - Profil | Út 25.2.2020 12:45:57

                                  Já jsem o víkendu objednal malé woby kolem 3-6g na lehčí prut asi za 400Kč(20-40Kč), tak až je otestuju tak dám odkazy.

                                  Jinak mimo Ali dorazily na jeden můj krámek woby SPRO, kde 10cm 14g vyjde na 130Kč a to už je dobrá cena. A chodí docela dobře.