Woblery z AliExpress - zkušenosti

Chtěl bych založit novou otázku pouze pro nákupy woblerů z AliExpress. Případně z podobných obchodů. Chtěl bych poprosit o sdílení konkrétních woblerů, které jste již měli šanci otestovat a můžete je tedy doporučit dále.

Za mě pro začátek:
https://www.aliexpress.com/item/Sealurer-Brand-Lifelike-VIB-Fishing-Lure-5-5CM-9G-Pesca-Hooks-Fish-Wobbler-Tackle-Crankbait-Artificial/32459704085.html
Menší wobler, ale chytám na něj i štiky 60cm. Při chodu prudce klepe ocáskem(hlava drží) a při trochu rychlejším chodu opravdu razantně.

https://www.aliexpress.com/item/1Pcs-Crankbait-fishing-Wobblers-14g-10cm-artificial-Crank-Bait-Bass-Fishing-Lure-pike-trolling-pesca-carp/32846921153.html
Dobrý chod a dost potápivý.

https://www.aliexpress.com/item/HAODIAOZHE-4-5cm-4-2g-Crankbait-Fishing-Lure-Artificial-Crank-Hard-Bait-Topwater-Minnow-Fishing-Wobblers/32976954610.html
Pruhovaná verze ideální na okouny a na tlouště

https://www.aliexpress.com/item/WALK-FISH-1PCS-Minnow-Fishing-Lure-Laser-Hard-Artificial-Bait-3D-Eyes-11cm-13-1g-Fishing/32803093258.html
Testováno zatím v menší nádrži a chod vypadá dobře.Plovoucí. Tento model počítám že bude moje častá nástraha na štiky. Poměr cena/chod-kvalita je výborný.
Autor diskuse: Deawon - Profil , 16.5.2019 dravci - nástrahy, návnady

filip1992 - Profil | Út 18.2.2020 18:35:56 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

    Vojta78 - Profil | Út 18.2.2020 18:32:57

    Pjóťa >> děkuju

      Vojta78 - Profil | Út 18.2.2020 16:25:42

      Pjóťa >> pošleš mi odkaz prosím? Děkuji.

        Pjóťa - Profil | Po 17.2.2020 21:52:03

        Trol11 >> před cca 2 týdny jsem zrovna tyhle objednával z Aliku, teď čekám až přijdou. Na ty menší prý jdou dobře tloušti a kudly. Já sem objednával velký na sumce.

          Trol11 - Profil | Po 17.2.2020 21:31:39

          Zkoušeli ste někdo nějaké hladinovky které mají vrtulku ? Viz foto

            Stewik - Profil | St 12.2.2020 14:28:27

            Ahoj vie mi niekto poradiť a ALI malé wobleriky na pstruhy do rýchlo tečúcich vôd ?

            pokukujem po týchto: https://www.aliexpress.com/item/4000102697450.html?​s=p&algo_pvid=a24c009a-e73b-4499-97f4-780efb68f320&​btsid=0ab6fb8315815139073121757e739c&

              Robur - Profil | St 12.2.2020 14:02:59

              Pjóťa >> jj, vím. By mne zajímalo, zda to je o Číňana záměr nebo chyba v nastavení webu.

                Robur - Profil | St 12.2.2020 11:08:18

                ten link je nějaký šméčko, 1 vobler za 1,5 a další za 9. nedáš si pozor a máš to za ranec

                  vobluda - Profil | St 12.2.2020 11:00:55

                  4Hubert >> repsol - 12.2.2020 10:37:56 >> z toho linku mam farby 1 a 3 a bielu... isli na vsetky...

                    repsol - Profil | St 12.2.2020 10:37:56

                    vobluda >> ahoj... asi je tento rok vyzkousim.... mas prosimte nejakou osvedcenou barvu, ktera ti funguje?

                      vobluda - Profil | St 12.2.2020 10:02:42

                      Jašu >> mozem potvrdit ze za tymito https://www.aliexpress.com/item/32950000609.html?
                      sa jalce naozaj idu zosaliet.... lieteju mi za nimi az do plytciny rovno pod nohy, ako keby kvoli nim stratili plachost...

                        Pjóťa - Profil | Út 11.2.2020 22:00:34

                        Jašu >> A co háky? Ty si nechal původní? Netupý se rychle?

                          Jašu - Profil | Út 11.2.2020 19:10:56

                          tyhle mi na potoku parádně chytají tlouště
                          https://www.aliexpress.com/item/32950000609.html?
                          https://www.aliexpress.com/item/32869182926.html?

                          tyhle tahám podél břehu a zajímají se o ně štičky
                          https://www.aliexpress.com/item/32813929613.html?

                          tyhle jsou klasika snad na vše a asi je mám nejraději
                          https://www.aliexpress.com/item/1000008512096.html?​gps-id=detail404&scm_id=1007.16891.96945.0&scm-url=​1007.16891.96945.0&
                          Všechny z odkazů mám vyzkoušený a šlapou bez závad. Nutno dodat, že jsem je kupoval mnohem levněji, než jsou v nabídce teď. Docela čumím, jak číňan zdražil

                            kaprus - Profil | Út 11.2.2020 8:26:28

                            rybomil >> Šíření. Rozsévání nee. Moje sousedky nestojí za mnoho, ale mají dcery🧐🤣

                              Pjóťa - Profil | Po 10.2.2020 18:00:30

                              Já jsem kupoval tyhle "Ilexy", ale nic jsem na ně nepolapal :-(
                              Ty z posledního odkazu jediné vypadají trošku kvalitněji. Jsou více propracované, v krabičkách a i háčky vypadají líp. Ty ostatní jsem hned vyřadil. Asi má smysl kupovat woblery až od 2-3 dolarů výš, aby za něco stály.

                              https://www.aliexpress.com/item/32828884364.html?
                              https://www.aliexpress.com/item/32693340196.html?
                              https://www.aliexpress.com/item/32831505998.html?

                                rybomil - Profil | Po 10.2.2020 13:59:37

                                kaprus >> šíření poplašné zprávy, nebo dělání dětí sousedům ? :o)

                                  Deawon - Profil | Po 10.2.2020 11:38:34

                                  Predy >> No já právě chci zkusit teď obejdnat pár kousků. Zkusit někde ve vaně a podle chodu pak objednat na zahájení. Tedy měsíc dodání > test > další měsíc dodání, takže ono toho času zase tolik nebude.

                                    kaprus - Profil | Po 10.2.2020 10:20:45

                                    rybopet >> víš že je to trestné???😂