Woblery z AliExpress - zkušenosti

Chtěl bych založit novou otázku pouze pro nákupy woblerů z AliExpress. Případně z podobných obchodů. Chtěl bych poprosit o sdílení konkrétních woblerů, které jste již měli šanci otestovat a můžete je tedy doporučit dále.

Za mě pro začátek:
https://www.aliexpress.com/item/Sealurer-Brand-Lifelike-VIB-Fishing-Lure-5-5CM-9G-Pesca-Hooks-Fish-Wobbler-Tackle-Crankbait-Artificial/32459704085.html
Menší wobler, ale chytám na něj i štiky 60cm. Při chodu prudce klepe ocáskem(hlava drží) a při trochu rychlejším chodu opravdu razantně.

https://www.aliexpress.com/item/1Pcs-Crankbait-fishing-Wobblers-14g-10cm-artificial-Crank-Bait-Bass-Fishing-Lure-pike-trolling-pesca-carp/32846921153.html
Dobrý chod a dost potápivý.

https://www.aliexpress.com/item/HAODIAOZHE-4-5cm-4-2g-Crankbait-Fishing-Lure-Artificial-Crank-Hard-Bait-Topwater-Minnow-Fishing-Wobblers/32976954610.html
Pruhovaná verze ideální na okouny a na tlouště

https://www.aliexpress.com/item/WALK-FISH-1PCS-Minnow-Fishing-Lure-Laser-Hard-Artificial-Bait-3D-Eyes-11cm-13-1g-Fishing/32803093258.html
Testováno zatím v menší nádrži a chod vypadá dobře.Plovoucí. Tento model počítám že bude moje častá nástraha na štiky. Poměr cena/chod-kvalita je výborný.
Autor diskuse: Deawon - Profil , 16.5.2019 dravci - nástrahy, návnady

NPredy - Profil | Po 10.2.2020 8:48:21

Kdyby někdo chtěl ty Rapaly :-)
Zatím nemám, na letošek ale nějakou zkusím.

https://www.aliexpress.com/item/32968263299.html?

    Nrybopet - Profil | Po 10.2.2020 8:09:24

    Robur >> Ale ked lozíš za susedkou za chvilu je celý barák v karantene

      NRobur - Profil | Po 10.2.2020 7:59:54

      poštu z Číny snad může přebrat soused, ne?

        NDeawon - Profil | Po 10.2.2020 7:57:00

        rybopet >> Také jsem hledal info a prý virus bez hostitele do týdne zahyne.

          NDeawon - Profil | Po 10.2.2020 7:55:46

          Horák >> Bavíme se o poměru cena/výkon. Chytám štiky 40-65cm na woby za dolar. A bohužel to mnoho zdejších nějak nemůže překousnout. Zároveň nepopírám kvalitu Rapala Illex atd., ale je dobré mít u sebe i něco levnějšího na prochytávání. Pro ty co na Rapaly nemají peníze a třeba mládež je Ali výborné.

            Nrybopet - Profil | Po 10.2.2020 6:55:57

            Z Činy si teraz nič neobjednávajte, bo obchytkané nástrahy budú od koronavírusu !

              Nmarw_84 - Profil | Po 10.2.2020 5:46:12

              Deawon >> za mě nej nástraha co jsem z Ali objednal a že jsem jich vyzkoušel už hodně. CZK 83.45 20% Off | 1PCS 3.4g/60mm 15.6g/105cm Floating Mini Pencil Fishing Lure Crankbait Minnow Popper Stick Top Water Hard Lure Fishing Bait
              https://a.aliexpress.com/_Txbki Mám jenom ten malej, letos budu zkoušet i ten větší.

                Nmzxy - Profil | Ne 9.2.2020 12:56:46

                Trol11 >> ten prvni mam take a funguje, ten treti je dle meho nazoru lepsi poutivat z lode

                  NTrol11 - Profil | Ne 9.2.2020 11:21:24

                  Po pročtení diskuze jsem se docela zasmál a přidám své zkušenosti :-)

                  https://www.aliexpress.com/item/32601746104.html? Tenhle chodí dobře a pěkně vibruje... Sumec 90 nebyl pro původní háčky žádný problém
                  https://www.aliexpress.com/item/32862930103.html?
                  Tenhle není už takovej agresivní, hačky stejné jako na tom prvním ale bez ryby ( nedal jsem mu ani moc šancí)
                  https://www.aliexpress.com/item/32906895537.html?
                  Nakonec jsem vyzkoušel ještě tohle, ale to neumím vodit... tomu jsem nedal šanci vůbec

                    NDeawon - Profil | Čt 6.2.2020 9:42:57

                    Dámy a pánové. Už se nám to blíží :)
                    Nějaké nové ověřené modely z roku 2019? Všechny velikosti. Chtěl bych pár modelů objednat na zkoušku a pak je když tak naskladnit do vesty přes zahájením. K wobům můžete klidně doporučit i třpytky.
                    Já jsem za rok 2019 přešel dost na značku SPRO (90-150Kč) a dokonce na pár Rapal(170-230Kč), ale pokud čekám vázky, tak nejdříve otetsuji wobem z Ali.

                      NGarys - Profil | So 26.10.2019 7:54:54

                      Vybliz >> já bych to neviděl tak černě hele, když pošleš doporůčo něco od nás, tak to máš sledované jen na hranice a tím to končí...takže to, že u nás se dají jakž takže trackovat i cizí doporůča, je vlastně celkem dobré :-)

                        NVybliz - Profil | Pá 25.10.2019 20:54:18

                        Garys >> Tak už se na sledování zásilky České pošty objevilo info, že zásilka opustila poštu v Praze a je na cestě do Ostravy. V poslední době jim to moc nefunguje, jsou líní to info aktualizovat. Posledně jsem měl balík už doma a tam měli napsano, že je to furt v Praze.

                          NVybliz - Profil | Pá 25.10.2019 20:51:32

                          stormandnature >> Já tu Zásilkovnu měl taky přes polského dopravce, vyzvedl jsem si to dnes, Abych řekl pravdu, tak ta česká pošta mi vyhovuje mnohem víc. Většina zásilek je tak malá, že se vlezou do schránky a ty větší mi poštačka donese do bytu. Takhle jsem musel přes ulici a řešit kdy se tam dostanu, když je víkend a pak svátek a další dva dny jsem v práci do večera.

                            Nstormandnature - Profil | Pá 25.10.2019 13:46:16

                            Vybliz >> čekám na baitkastovej naviják. 14. 10. mi psala zásilkovna, že přijali elektronické informace od přepravce z Polska a čekají na faktické převzetí zásilky. Od tý doby ani píp.

                              NVybliz - Profil | Pá 25.10.2019 13:07:10

                              Garys >> Jo, ohledně jiného balíku už mi napsali ze Zásilkovny, že ho přebírají do přepravy, protože jsou smluvní partner.Byl bych prostě klidnější, kdybych měl potvrzení, že ho opravdu nějaký tuzemský dopravce fyzicky přebral, pak se klidně 14 dní může toulat(což třeba u české pošty není problém, v květnu šel balík z pražského depa do Ostravy asi 11 dní). Je v tom vánoční dárek a podruhé už ho objednat nestihnu,aby došel v cas. No uvidíme, počkáme.

                                NGarys - Profil | Pá 25.10.2019 12:18:17

                                Vybliz >> to chce hlavně klid a výdrž hele...i po česku se to může toulat 2 týdny. V poslední době se mi už i 2x stalo, že to nakonec nešlo poštou, ale skončilo kdysi na uložence(podle dopravce, ale předem to nevíš)...takže dokud máš čas na doručení(customer protection na alíku), nech to být a čekej...případně ji prodloužit...až koupíš i něco bez tracking, zažiješ teprve čekání s neurčitým koncem :-)

                                  NVybliz - Profil | Pá 25.10.2019 12:14:22

                                  Zdravím. Mám dotaz na posílání zásilek z Alíka. Čekám balík a v pondělí mi přišel mail, že zásilka dorazila do ČR a od té doby visí někde. Podle sledování zásilky dorazila do Prahy,ale tam to končí. Pošta ji v systému nemá(furt je prý v přepravě z Číny). Tak netuším jestli to trčí na letišti a čeká už pátý den na proclení(tam by ovšem problém být neměl, stalo to 11 Euro).To se mi stalo poprvé, tak netusím kde je zakopaný pes. Ještě mě napadlo, že se v Praze zjistilo, že ta zasílka tam fyzicky neni. Napadá někoho něco?

                                    NStrudla - Profil | Pá 4.10.2019 17:17:37

                                    Zmyjak >> ak robia to co opisujes pouzi ich v lete a uvidis ake budu uspesne 😂