Woblery z AliExpress - zkušenosti

Chtěl bych založit novou otázku pouze pro nákupy woblerů z AliExpress. Případně z podobných obchodů. Chtěl bych poprosit o sdílení konkrétních woblerů, které jste již měli šanci otestovat a můžete je tedy doporučit dále.

Za mě pro začátek:
https://www.aliexpress.com/item/Sealurer-Brand-Lifelike-VIB-Fishing-Lure-5-5CM-9G-Pesca-Hooks-Fish-Wobbler-Tackle-Crankbait-Artificial/32459704085.html
Menší wobler, ale chytám na něj i štiky 60cm. Při chodu prudce klepe ocáskem(hlava drží) a při trochu rychlejším chodu opravdu razantně.

https://www.aliexpress.com/item/1Pcs-Crankbait-fishing-Wobblers-14g-10cm-artificial-Crank-Bait-Bass-Fishing-Lure-pike-trolling-pesca-carp/32846921153.html
Dobrý chod a dost potápivý.

https://www.aliexpress.com/item/HAODIAOZHE-4-5cm-4-2g-Crankbait-Fishing-Lure-Artificial-Crank-Hard-Bait-Topwater-Minnow-Fishing-Wobblers/32976954610.html
Pruhovaná verze ideální na okouny a na tlouště

https://www.aliexpress.com/item/WALK-FISH-1PCS-Minnow-Fishing-Lure-Laser-Hard-Artificial-Bait-3D-Eyes-11cm-13-1g-Fishing/32803093258.html
Testováno zatím v menší nádrži a chod vypadá dobře.Plovoucí. Tento model počítám že bude moje častá nástraha na štiky. Poměr cena/chod-kvalita je výborný.
Autor diskuse: Deawon - Profil , 16.5.2019 dravci - nástrahy, návnady

NZmyjak - Profil | Pá 27.9.2019 17:20:01

Zdar,já objednal tyto,chodí pěkně ale vybrujou natolik že mi to lomcuje se špičkou prutu a kravál dělají taky slušný až jsi říkám jestli to je dobře. odskoušeno jen jednu vycházku bez úspěchu,máte úspěchy na tyto voby?

    Nhank - Profil | Čt 26.9.2019 13:42:59

    nofish >> dik

      Nnofish - Profil | Čt 26.9.2019 13:18:58

      hank >> z ciny? Tomu never. Atypy delala jenom novesta. Prazske rybarstvi umi zajistit az do velikosti 50, nebo nejak tak.

        Nhank - Profil | Čt 26.9.2019 13:02:29

        Ahoj nemáte prosím někdo odkaz na broďaky velký velikosti - postava menší hroch?

          NDeawon - Profil | Út 24.9.2019 8:09:12

          Menší woby. 4cm 3.4g
          https://www.aliexpress.com/item/32884512003.html?
          Za ty peníze výborné zpracování.

            Ncunik.cz - Profil | So 14.9.2019 10:24:53

            kaprus >> no, vždy v sezóně tam toho moc nemají a je to drahý. V zimě je to lepší

              Ncunik.cz - Profil | So 14.9.2019 10:24:10

              Polčis >> zkus úplně normální co doma máš

                Nkaprus - Profil | Čt 12.9.2019 15:54:07

                Deawon >> no právě

                  Nkaprus - Profil | Čt 12.9.2019 15:53:42

                  cunik.cz >> zdražily všechno. Skoro u každého zboží si pripoctes 20% a si na ceně v předraženém Česku.
                  Myslíš že v Číně začíná sezóna též 16.6.??

                    NPolčis - Profil | Čt 12.9.2019 13:14:09

                    cunik.cz >> Jakou montážní pěnu si mám koupit a jaký postup zvolit?

                      Ncunik.cz - Profil | Čt 12.9.2019 12:58:58

                      kaprus >> je sezóna

                        NDeawon - Profil | Čt 12.9.2019 7:43:22

                        kaprus >> Na Ali woby do cca 2$ se vyplatí. Mám některé otestované a vzhledem k ceně se vyplatí. Woby za cca 90-120Kč už je risk protože za tuhle cenu už seženu woby od Balzeru a Spro v ČR. Woby 170-220Kč už v ČR seženu Rapaly, takže to už nemá cenu.

                          NStar-b - Profil | Čt 12.9.2019 7:34:42

                          Segmentové štiky cca.12 cm.od Lindaksu vůbec nechodí.Nekupovat!!!

                            Nkaprus - Profil | Čt 12.9.2019 7:13:01

                            Zajímalo by mě jestli ty dražší woby chodí líp než ty levné. Páč oni to tak zdražily že už bych se bál to koupit.

                              NDeawon - Profil | St 11.9.2019 20:55:58

                              Panove naposledy k tematu. Jinak budu blokovat. Resite zaklady fyziky a zahlcujete to tu. Najdete si neco o vztlaku materialu na googlu.

                                NGarys - Profil | St 11.9.2019 20:12:37

                                cunik.cz >> ty máš svůj názor...ale pravdu, tak tu fakt nemáš ;) ale na názor máš právo samozřejmě, když ti nevadí, že je mimo realitu...

                                  Ncunik.cz - Profil | St 11.9.2019 19:50:44

                                  Borek-kerob >> a ty pořád nechápeš, že já mám svoji pravdu

                                    NBorek-kerob - Profil | St 11.9.2019 19:21:45

                                    cunik.cz >> pořád nechápeš, že já vím, že plavat nebude. Ale mysli si třeba, že se kolem toho woblera zakřiví časoprostor a přestanou platit základní fyzikální zákony. Pak se může klidně stát, že se bude i vznášet, rotovat a u toho bude ještě svítit...

                                      Ncunik.cz - Profil | St 11.9.2019 18:07:53

                                      Borek-kerob >> mysli si že plavat nebude, ale já si myslím něco jiného