Nejvýkonější spodový prut

Snažím se dobrat ke spodovému prutu, jde mi o co nejdelší odhoz. Krmení ve vzdálenostech 130m i dál.

Rady typu "nejvíce ryb se nachytá pod břehem" prosím vynechat.
Autor diskuse: xDanielS - Profil , 30.12.2018 kaprařina - náčiní, doplňky

NSlavíček - Profil | St 2.1.2019 19:02:04

haas >> No prave chce to prohlednou v realu pletenku mam ale hazet s tim nechci .Pokud to nepujde z vlascem nemam zajem

    Nhaas - Profil | St 2.1.2019 18:58:59

    Slavíček >> hodně štěstí ta raketa je vopruz sice dobrý video ale s vládcem ji zastavovat naplněnou nevím bez šňůry budeš ztracenej ty i ta raketa

      NSlavíček - Profil | St 2.1.2019 18:57:12

      sindeji3 >> Osobne ji nemam tohle jsem tu pouze cetl Mam spomb a chci si koupit prologic aby se otevrela pred dopadem a nesypalo se zradlo na hromadu.

        NBambi.SpP - Profil | St 2.1.2019 18:55:31

        sindeji3 >> To by právě měla

          Nsindeji3 - Profil | St 2.1.2019 18:51:01

          Slavíček >> Takže když dorazíš na klip moc brzo a zbrzdíš ji takže ta raketa jenom lehce dopadne na bok, tak se stane, že se neotevře? Přesně tohle mi vadí na spombu.

            Njarda85 - Profil | St 2.1.2019 18:41:23

            tomik1 >> tento rok si ji chci koupit, tak jsem taky zvědavej na ten zázrak.

              NSlavíček - Profil | St 2.1.2019 18:32:35

              tomik1 >> uz se to tady nekde resilo lita dobre a prej neni na krmeni na blizsi vzdalenost obcas se neotevre

                Ntomik1 - Profil | St 2.1.2019 18:26:25

                Chlapci a co ta nová raketa od nikla? Máte někdo zkušenost vypadá hodně slušně a levnější než originální spomb.

                  NJ.i.r.k.a.. - Profil | St 2.1.2019 18:10:21

                  deni 79 >> Drží, ale stahování je opruz. Kámoš ho párkrát použil a již jen raketu. Ta oproti tomu krásně ,,cupitá" po hladině.

                    Ndeni 79 - Profil | St 2.1.2019 18:02:39

                    Chlapi,zeptám se,má někdo zkušenost s tímto produktem?
                    Chtěl bych s tím krmit na střední vzdálenost. Drží ty magnety?

                      Nfheavy - Profil | St 2.1.2019 15:57:30

                      xDanielS >> jo uz jsem neco objevil nejlepsi bude asi Mi...di )))uz to nemuzu ani napsat)))no a Pelzer /to mne nevadi/)

                        Nfheavy - Profil | St 2.1.2019 15:36:28

                        xDanielS >> aha no ja se v tehle kategorii az tolik neorientuju,ale 10let zaruku na blank ti da asi malokdo a u tvyho hazeni by ta zaruka nemusela byt marna)))

                          NxDanielS - Profil | St 2.1.2019 15:27:24

                          fheavy >> Ale jo, jsou i 8lb, ale musel bych si ho vyzkoušet

                            Nfheavy - Profil | St 2.1.2019 15:25:26

                            xDanielS >> ja vim ze nechces sportaka ,ale v 8lb spodak nikdo bezne nedela tak jen takovej napad,))4500 je dost to mas pravdu.
                            co se tyka trojdilu tak je mne to jedno,akorat uz jsem toho Hutchinsona objednal ,hlavne kvuli tomu ze ma zkracenou rukojet coz je pro mne lepsi,nejsu zadnej dlouhan a 12ft dvojdil je pro mne akorat,prp tebe bude lepsi 13ft ,ale co se tyka toho sportaku tak odhodit cihla nejde s kazdym prutem cooo??))
                            jinak mne prijde ten prut v ravenu po sleve na nejakejch 18stovek +drobny ,za tyhle love a pro moje pouziti nic lepsiho nekoupim /si myslim ja/

                              NxDanielS - Profil | St 2.1.2019 14:51:00

                              fheavy >> Za ten Sportex v bazu chce borec 4500. Dává k němu jednokomorový obal. Obal nepotřebuji a za tu cenu můžu mít nový. Chtěl jsem ti udělat radost 😀

                                NxDanielS - Profil | St 2.1.2019 14:46:47

                                fheavy >> Nechceš radši trojdílný?

                                  Narnošt - Profil | St 2.1.2019 13:47:40

                                  Century SM mám už několik let a můžu jen doporučit...

                                    Nfheavy - Profil | St 2.1.2019 13:39:10

                                    xDanielS - >> tak ja jsem nakonec neodolal slevam v Ravenu a objednal jsem tohle

                                    ROD HUTCHINSON ENDURO | SPODOVÝ PRUT
                                    na moje hazeci shopnosti by to mohlo stacit jelikoz nemam ambice na 130+)))

                                      NGordon713 - Profil | St 2.1.2019 4:56:37

                                      Ked uz je situacia že musim krmit na 120 m použivam sportex catapult 3,6m,3,25 lib 50očko,stredny spomb .Na 120 m sa dostaneme mame to odmerane na ihrisku .O presnosti a nehovorim lieta to rozne .Sice to nieje spodovy prut ale da sa zakrmit .

                                        Nfheavy - Profil | Út 1.1.2019 23:59:14

                                        Bambi.SpP >> jjj )mels pravdu,neumim to objednavat z englišu tak neznam ty praktiky )