- Otázky a diskuse
- Seznam
- Diskuse
Skrátenie brzdy u Shimano Ultegra 14000 XTD
- Zobrazit zápisy s fotkou.
- Zobrazit vybrané uživatele.
načítám... - Zobrazit jen s poděkováním.
- Zobrazit nejlépe hodnocené.
14x v oblíbených a 1x v ignorovaných.
Ntrestatel - Profil | Ne 20.2.2022 11:36:13
NTomas Krlin - Profil | Út 4.12.2018 8:15:13
Njova12 - Profil | Po 3.12.2018 22:12:44
https://www.bocabearings.com/fishing-reel-bearing-tips-advice/shimano-fishing-reel-bearing-cross-reference
Ndrvoštěp - Profil | Ne 2.12.2018 19:59:01
Nvundu - Profil | Ne 2.12.2018 16:32:56
Nlibuna17 - Profil | Ne 2.12.2018 10:35:08
Nmurphyy - Profil | So 1.12.2018 1:28:32
potom ako riesies prevody navi?
Nmurphyy - Profil | So 1.12.2018 1:19:01
tak ti poviem, ze to nie su loziska, len umele puzdra ok
Nmurphyy - Profil | So 1.12.2018 0:54:50
otazka je, na co to potrebujes? chces presne rozmery? alebo schemu?
inak, loziska v madle ultegry CI4 ani nie su, tak co riesis?.....
si z nas PRCU delas alebo co?
INAK jo, asi viem co myslis
Nmurphyy - Profil | Pá 30.11.2018 23:14:23
presne tak som to aj bral, len ten treti rozmer som si nevedel dat ze to je sirka-tloustka>ma hlava derava uz teraz vecer..:DD
Ndrvoštěp - Profil | Pá 30.11.2018 23:14:22
NNAVI73 - Profil | Pá 30.11.2018 23:07:28
Nmurphyy - Profil | Pá 30.11.2018 23:03:11
co je 17, potom 9, potom 5
dik
Ndrvoštěp - Profil | Pá 30.11.2018 23:00:27
Ndrvoštěp - Profil | Pá 30.11.2018 21:45:43
Nmurphyy - Profil | Pá 30.11.2018 21:29:02
myslim ze toto uz nechame, aby sme nekazili toto vlakno ak niekto bude hladat info o tomto navi
@Autor diskusie Ddream>kludne to premaz potom
Ndrvoštěp - Profil | Pá 30.11.2018 21:13:42
Nmurphyy - Profil | Pá 30.11.2018 21:05:57
Ndrvoštěp - Profil | Pá 30.11.2018 20:43:44
Nmurphyy - Profil | Pá 30.11.2018 20:37:50
no inak len povedz, ktory to konicek?
Ndrvoštěp - Profil | Pá 30.11.2018 20:32:38
Nmurphyy - Profil | Pá 30.11.2018 20:26:47
ja by som si vedel predstavit chytat aj na shimana/daiwy do 2 tisic ak clovek vyberie dobre, samozrejme ze to nevydrzi tak ako vyssie modely, ale komfort a spolahlivost znacky tam je, len su pouzite lacnejsie materialy
Ndrvoštěp - Profil | Pá 30.11.2018 20:21:32
Nvundu - Profil | Pá 30.11.2018 20:15:29
Nmurphyy - Profil | Pá 30.11.2018 20:12:00
Ndrvoštěp - Profil | Pá 30.11.2018 20:00:31
Nmurphyy - Profil | Pá 30.11.2018 19:43:08
ci myslis madlo klicky?
Nlibuna17 - Profil | Pá 30.11.2018 19:30:47
Nfheavy - Profil | Pá 30.11.2018 17:53:09
Ndrvoštěp - Profil | Pá 30.11.2018 16:39:14
Nfheavy - Profil | Pá 30.11.2018 14:59:29
ty to mas prosre jak to ma byt,protoze neses uplne Jarin ale normalni Jarda)))
Nvundu - Profil | Pá 30.11.2018 14:48:11
ted jsem jeste poridil nove TP a shanim na nej nejakou dobrou pletenku.... hned jak bude, tak pujde stradic ci4+ do rezerv :-)))
Nfheavy - Profil | Pá 30.11.2018 14:41:28
Nvundu - Profil | Pá 30.11.2018 14:29:57
Nmurphyy - Profil | Pá 30.11.2018 13:38:55
ale pri love ta brzda u privl. navi shimano reaguje tak ako ma, od podmienok ako si spominal
inak brzdu nastavim ked chytam na 0,14 silon a inak ked na snuru 15g gumy v hlbokej vode>v obidvoch pripadoch viem reagovat na situaciu do pol otacky/otacky, a v obidvoch pripadoch je ta brzda citliva, preto ten dlhsi rozsah
napr ak ju nastavim na tvrdsie, potom uz pri par cvaknutiach dole sa meni brzdny vykon a do pol otacky som vpohode aby som rybe povolil, tam predsa nepotrebujem aby po pol otacke isla uplne na volno
Nvundu - Profil | Pá 30.11.2018 12:10:09
jeste aby jsi nebyl spokojeny :-))))))))
NF16 - Profil | Pá 30.11.2018 12:06:44
Nvundu - Profil | Pá 30.11.2018 11:05:35
mam x drahych navi jak na privlac tak kaoprarinu....proto si vzdy koupim co mi vyhovuje a nic nemusim nijak upravovat..na kaprovych mam ani ne ctvrt ootocky a jsem "na krev" ...a u spiningovych navi kazdy zoubek je potreba -pri adekvatni rybe a lokalite ve ktere ji zaprahnu....
Nmurphyy - Profil | Pá 30.11.2018 11:00:09
tak ako hovoris, staci trosicku "pomastit" medzi prstami aby to nebolo uplne suche, a to uz asi jedno ci vazelina alebo olej, aj ked vazelina asi dlhsie vydrzi
Nvydra Lucky - Profil | Pá 30.11.2018 10:09:18
Nkicker - Profil | Pá 30.11.2018 9:40:33
A áno, i keď nie osobne - ja som pri tom nebol, ale chalanovi ten jeden nemenovaný pán menil podložky za karbotexové a nedával tam vazelinu, len medzi prstami rozotrel málinko oleja a tak ich natrel.
Nmurphyy - Profil | Pá 30.11.2018 9:03:59
NDědek - Profil | Čt 29.11.2018 22:12:56
NBambi.SpP - Profil | Čt 29.11.2018 22:06:44
Nfheavy - Profil | Čt 29.11.2018 21:24:45
dat do brzdove matice pritlacny valecek na miru z nerezu akorat u nekterych navijaku ta matice nejde rozebrat tak se to musi optrne odvrtat a potom znovu dat dohromady ,ale to jsem nedelal ,delal to kolega s nickem Dukin a mozna i Greysmen,ani jednoho osobne neznam ale muzes se na ne obratiti s dotazem o polopatisticke vysvetleni.oba meli prispevky v diskuzi custom reels.
Nfheavy - Profil | Čt 29.11.2018 21:12:03
NF16 - Profil | Čt 29.11.2018 21:10:39
Ndrvoštěp - Profil | Čt 29.11.2018 21:06:34
Nfheavy - Profil | Čt 29.11.2018 20:59:22
NF16 - Profil | Čt 29.11.2018 20:56:18
Nfheavy - Profil | Čt 29.11.2018 20:52:39
Ndrvoštěp - Profil | Čt 29.11.2018 20:47:16
Nfheavy - Profil | Čt 29.11.2018 20:40:45
Čtenáři této diskuse také sledují
NKrátkodobá kaprařina x10039
NNakupoval někdo v Anglii1186
NDyje 5, 6, 7 - Mušov a Nové Mlýny - diskuse54936
NFilmy o kaprech na dlouhé zimní večery1637
NCcMoore a vše kolem něj3769
NKaprařský top vercajk3167
NKarbonové podložky do cívek smekacích navijáků882
NLithiové baterie - srovnání1546
NWaftersky - rady, typy, zkušenosti814
NVaše nejoblíbenější boilies? Anketa :-)189
Kde to žije - kaprařina
SoNATTs hlásiče a ATTx příposlech 553
SoNBoilies TB baits- chytací řada 47
SoNKrátkodobá kaprařina x 10039
SoNKyjský rybník, Džbán 50914
SoNÚN Žermanice 2009, (471 043, Lučina 2A)... 8064
SoN471226 - Blatecký mlýn 1A 14
PáNLegenda s názvem Daiwa Tournament S5000-T, S5500-T či S6000-T 5347
PáNZkušenosti s pruty Scorpion od Mivardi 5
ČtNElektro tříkolka na ryby 40
ČtNFilmy o kaprech na dlouhé zimní večery 1637
ČtNFanclub značky Shimano 16402
ČtNDyje 5, 6, 7 - Mušov a Nové Mlýny - diskuse 54936
ÚtNDaiwa Whisker SS 2600 173
ÚtNLabe fishing store 19
ÚtNOhře, úlovky, nástraha 1054
Co je nového - kaprařina + obecné
ČtNBleskovka: V Chrudimce hrozí račí mor: Ochranáři varují před vstupem do vody
StNBleskovka: Přehrada Nové Heřminovy má všechna razítka - co to znamená pro rybáře a kdy se reálně dočkáme revíru
. . . NBleskovka: Candát má GPS v hlavě: vědci z AV ČR odhalili překvapivé navigační schopnosti
. . . NBleskovka: Povodí Moravy realizuje doporučení odborníků po loňském úhynu ryb na Nových Mlýnech
. . . NBleskovka: Invaze sumečka černého na Mělnicku: Rybáři a vědci zahájili velký odlov
. . . NBleskovka: Nová přečerpávací elektrárna na Orlíku: Jaký to bude mít vliv na vodu a rybáře?
Oznámení - kaprařina
Na toto místo můžete sami vložit své oznámení ostatním čtenářům MRKu.
Kalendář akcí - kaprařina
1.7.!ct-retro ,
2.7.ddk carp cup giants fishing 2026...
2.7.OBSAZENO! FUTRO Extra Cup...
3.7.Hájiště rodinná těžba
3.7.9. ročník Potštátské 50-tky
3.7.!!!ct retro dubenec 48h!!!
3.7.RKMB RCO víkend Bohušice 3-5.7.
4.7.Malovidy - jednotlivci (feeder)
4.7.Rybářské závody Žeranovice 24H
9.7.Rosed Čvachta Carp Cup léto 2026
Doporučujeme prodejnu
Specialista pro kapraře Chyť a pusť
Plzeň, Rokycanská 1337/64











