Rybářské závody Brušperk

Diskuse pro zájemce o tyto závody, sloužící zejména pro zodpovězení dotazů, aktuality, apod.
Pokud je to možné, prosím dotazy pouze od vážných zájemců, či účastníků minulých ročníků.
Autor diskuse: Daty - Profil , 18.9.2018 všeobecné - ostatní

NDaty - Profil | Ne 14.10.2018 11:44:57

venca1 >> Az se trochu vzchopim tak nejakou fotku a vyhodnoceni dam. Ikdyz fotek moc neni, protoze obecni fotograf, ktery se vzdy ucastnil letos nedorazil.

    NPYTLAKS - Profil | Ne 14.10.2018 11:44:15

    venca1 >> mi volal aj ve 3 ráno:-(

      NPYTLAKS - Profil | Ne 14.10.2018 11:43:50

      F16 >> v pohodě,jsem myslel,že se chceš pochlubit vítězstvím:-)

        Nvenca1 - Profil | Ne 14.10.2018 11:14:51

        PYTLAKS >> mi stabilně po půlnoci volá Radim. Asi si to taky moc nepamatuje. :-)))

          NF16 - Profil | Ne 14.10.2018 11:14:20

          PYTLAKS >> jo i zubaři.:-) tož pardón :-)

            NPYTLAKS - Profil | Ne 14.10.2018 11:04:37

            F16 >> si mi volal a ani si o tym nevěděl:-))

              NF16 - Profil | Ne 14.10.2018 10:50:02

              ŠUKI >> 96 měl.Vítěztví nad ženou je nepopsatelný zážitek :-)

                NŠUKI - Profil | Ne 14.10.2018 10:44:08

                F16 >> Milan psal že 92......kdybys nepil tak bys chytil víc než ty tři kapry ale hlavně že jsi porazil Paju!!!!😀

                  NF16 - Profil | Ne 14.10.2018 10:29:37

                  venca1 >> raději bez důkazů :-) asi nej bylo, když kluk 10let chytil 96 kapra a vyhrál kategorii o největší rybu.Ta radost v jeho očích se nedá popsat.A my jsme se malinko ožrali.:-)

                    Nvenca1 - Profil | Ne 14.10.2018 10:24:10

                    F16 >> A kde jsou fotky? :-)

                      NF16 - Profil | Ne 14.10.2018 9:02:19

                      Daty >> dobře si to vedl.Všechna čest a díky za krásné závody.

                        NDaty - Profil | Pá 12.10.2018 23:44:21

                        Many10 >> Neděkuj a ráno přijď!

                          NMany10 - Profil | Pá 12.10.2018 18:04:24

                          Daty >> diky :-)

                            NDaty - Profil | Pá 12.10.2018 16:34:32

                            Many10 >> Na jeden. Libovolnou technikou.

                              NMany10 - Profil | Pá 12.10.2018 16:13:30

                              Daty >> Zdravim, chyta se na 1 ci 2 pruty?

                                NDaty - Profil | Pá 12.10.2018 11:14:35

                                Flicek >> 84/100

                                  NFlicek - Profil | Pá 12.10.2018 11:10:13

                                  Daty >> Ahoj,prosim te kolik je prihlaseno lidi a jaka je celkova kapacita zavodu?

                                    NDaty - Profil | Pá 12.10.2018 8:39:27

                                    Včera na druhý termín předprodeje dorazilo méně lidí, než v úterý, takže stále jsou k dispozici volné vstupenky. Věřím, že i zítra ráno tedy dorazí další zájemci o závody. Aktuální info o stavu a rezervace přímo během dneška u mne.

                                    Počasí bude perfektní, ryby berou, klobásy jsou vyuzené, pivo vychlazené a hostesky připravené. Těšíme se na Vás!

                                    Snad ještě info které tu nezazněla. Tak jako v loni uděláme nakonec závodu ještě malou tombolu. Loni byla ve znamení pelet, letos to bude pufi tombola :-).

                                      NDaty - Profil | Čt 11.10.2018 15:42:08

                                      Dnes od 17:00 hod proběhne druhé kolo předprodeje.

                                      Ještě jsou k dispozici nějaké místa pro čtveřice, trojice, nejvíce je volných dvojek a míst pro jednotlivce.

                                      V krajním případě by šla zkombinovat i jedna pětka ale to by muselo být hned na začátku předprodeje. Takže pokud by ji někdo chtěl tak dejte vědět.

                                        NDaty - Profil | Čt 11.10.2018 14:28:06

                                        V úterý se mne několik účastníků závodu ptalo, jak to je s krmením v průběhu závodu.
                                        Takže odpovídám i zde – krmení není nijak kvantitativně omezeno (samozřejmě platí rybářský řád a zdravý rozum). Takže krmte, krmte, ryby jsou hladové :-).

                                        Další dotaz byl na ceny. Jako v minulosti odměníme cenami prvních 10 míst + největšího kapra. První tři místa + nej kapr obdrží navíc pohár.
                                        Věcné ceny nejsou přiřazeny k jednotlivým místům, ale závodníci si je vybírají sami v pořadí, v jakém se umístili, takže každý si vybere, co se mu líbí.

                                        Ta příšerně velká krabice s cenami, obsahuje letos např. kaprářskou tašku, velký penál na návazce včetně krabiček a forpasovníků, pytle s boilies, peletami, pártiklem a krmením. No a samozřejmě nechybí Územní MP povolenka pro příští rok.