- Otázky a diskuse
- Seznam
- Diskuse
Deštník vs brolly vs bivak
Včerejší bouřka mi totálně rozbila deštník s bočnicemi a nyní nemám žádný přístřešek..
Nechce se mi moc investovat opět do deštníku, i když měl velkou výhodu (postavenej za minutu).
Do včerejška jsem byl rozhodnutý, že si k deštníku přikoupím bivak, ale nyní se musím rozhodovat jinak.
Doporučíte mi nějaké brolly (můžete i bivak, ale tam je možností méně), který by byl rychle postaven (10min, max 20), a byl cenově srovnatelný s deštníkem? Tedy cca 1500,- max.2000,-
Díky moc za tipy, odkazy.
- Zobrazit zápisy s fotkou.
- Zobrazit vybrané uživatele.
načítám... - Zobrazit jen s poděkováním.
- Zobrazit nejlépe hodnocené.
25x v oblíbených a 4x v ignorovaných.
Nneprduch - Profil | St 7.11.2018 17:36:45
Nsupinna - Profil | St 7.11.2018 17:03:14
NHurvinek - Profil | St 7.11.2018 14:09:37
NTomajo - Profil | St 7.11.2018 10:13:32
Nneprduch - Profil | St 7.11.2018 9:32:34
Na okraji jsem si přišil poutka, pak to odolá i většímu větru.
Nsupinna - Profil | Út 6.11.2018 17:45:32
Nkopec321 - Profil | Út 6.11.2018 17:10:52
https://www.youtube.com/watch?v=7mJhacubfZs
Nskura - Profil | Út 6.11.2018 13:37:55
NTori - Profil | Po 24.9.2018 11:25:00
Ndrvoštěp - Profil | Pá 21.9.2018 21:03:14
NAiwen - Profil | Pá 21.9.2018 20:54:02
Ndrvoštěp - Profil | Pá 21.9.2018 20:36:51
NAiwen - Profil | Pá 21.9.2018 20:24:12
Ndrvoštěp - Profil | Čt 20.9.2018 22:00:56
Nbysto - Profil | Čt 20.9.2018 21:59:15
Nbysto - Profil | Čt 20.9.2018 21:56:48
NAiwen - Profil | Čt 20.9.2018 21:45:34
NBambi.SpP - Profil | Čt 20.9.2018 21:22:06
Nbysto - Profil | Čt 20.9.2018 21:18:25
NBambi.SpP - Profil | Čt 20.9.2018 21:13:18
Nbysto - Profil | Čt 20.9.2018 21:09:51
NBambi.SpP - Profil | Čt 20.9.2018 20:55:47
NAiwen - Profil | Čt 20.9.2018 20:42:41
NAiwen - Profil | Čt 20.9.2018 20:40:09
Ndrvoštěp - Profil | Čt 20.9.2018 20:35:44
NTori - Profil | Čt 20.9.2018 20:31:47
Ndrvoštěp - Profil | Čt 20.9.2018 8:26:22
NTori - Profil | Čt 20.9.2018 8:12:09
NTori - Profil | Čt 20.9.2018 7:49:21
https://www.raven-fishing.cz/faith-2-rib-shelter-bivak/cs/product/89143/
https://www.decathlon.cz/bivakovaci-stan-brolly-id_8327415.html
https://www.parys.cz/zfish-pristresek-classic-shelter-spaci-pytel-zdarma-
za všechny rady budu rad děkuji za reakce
NTori - Profil | St 19.9.2018 22:54:07
NGastanko - Profil | St 5.9.2018 14:05:04
Nakoniec som vybral Advanta Discovery CX Speed Shelter
https://www.anglingdirect.co.uk/advanta-discovery-cx-speed-shelter
https://www.youtube.com/watch?v=HZb7gWk7hsE
Obsahuje samotny shelter, podlazku a pevne koliky.
Rychlo rozlozitelny a dostatocne odolny.
Cenu so zlavou som mal niekde okolo 1600 czk (cena, zlava, doprava na SK)
Pre porovnanie je o nieco lacnejsi ako TFG aj o nieco mensi. Lehatko by sa tam vsak malo zmestit plnohodnote, ak by v nom niekto planoval aj spat.
NxDanielS - Profil | St 5.9.2018 12:27:27
Npetr616 - Profil | St 5.9.2018 10:31:53
NTomas Krlin - Profil | St 5.9.2018 9:15:03
Ten bivak ma hezky jednoduchy tvar, videl jsem uz nekolikrat u vody, ze ho meli chlapi (konkretne JRC quadku, ktery je "uplne" stejny...) normalne prehozeny maskovanou celtou z army-shopu a bylo hotovo a ucel to "splnilo"...
Origos to sice neni, ale lepsi nez dratem do oka...
NCandris - Profil | St 5.9.2018 8:42:20
NTomas Krlin - Profil | St 5.9.2018 8:23:12
U jinych bivvi castecne pomaha i pootevrene vchodove okno nebo dvere, u Bory nemas ale ksilt a neni tam otevirani vchodu zeshora, takze to v desti tak nejak nepujde.
Druhy plast je taky bezvadna vec, diky plasti se ti bivak zevnitr rosi vazne jenom minimalne, nerosi se ti vetsinou ani to co vydychas, ale opet za predpokladu, ze pouzivas i podlazku, jinak je to vicemene zbytecne.
NCandris - Profil | St 5.9.2018 8:00:40
NKonik79 - Profil | St 5.9.2018 6:19:59
NCandris - Profil | St 5.9.2018 6:11:38
NTomas Krlin - Profil | Čt 12.7.2018 7:19:18
Jestli muzes mit za par susnu takovy prehoz navic je vyhoda. Za prve, kdyz mas prehoz, tak staci umyt a susit doma jenom plachtu a muzes si ho jakez takez roztahnout, coz je vyhoda, kdyz bydlis treba v byte. Dalsi vec, slunicko ma silu uz nekdy od zacatku cervna az do konce zari, coz je v hlavni sezone. Takze kazda dalsi vrstva na bivaku navic, je dobra, protoze v tom bivaku neni pak takove teplo.
Ale to jenom tak, nechci tu zasirat vlakno polemikou, jestli to nebo ono... mam neco vyzkousene za ty roky a proste kdyby byla moznost, videl bych to jako vyhodu.
NDědek - Profil | St 11.7.2018 21:18:24
NDaty - Profil | St 11.7.2018 21:17:18
NDědek - Profil | St 11.7.2018 18:39:31
K vodě s tebou půjdu kdykoliv a kdykoliv s tebou i rád prohraju :-)
NDaty - Profil | St 11.7.2018 18:37:52
Takže, opravdu jsem připraven poměřit ty naše method feedry někdy u vody a uvidíme kdo, či vlastně který z koho :-)
NDaty - Profil | St 11.7.2018 18:35:11
NDědek - Profil | St 11.7.2018 18:25:55
NBambi.SpP - Profil | St 11.7.2018 18:24:41
NDaty - Profil | St 11.7.2018 18:21:25
NBambi.SpP - Profil | St 11.7.2018 18:17:37
NDaty - Profil | Út 10.7.2018 21:52:07
NTomas Krlin - Profil | Út 10.7.2018 20:11:17
Nhaas - Profil | Út 10.7.2018 19:18:17
NTomas Krlin - Profil | Út 10.7.2018 7:57:24
Jako takhle ten K shelter je v pohode, sice je to klasicka garazovka, kdy musis spojovat hodne dilu a kotvit na vice mistech (cili skladani trva o neco dele) a kdyz ti prsi ze predu, tak ti naprsi az na spacak, ale jinak je stabilni a kvalitne provedeny.
Nrybomil - Profil | Po 9.7.2018 0:23:58
https://www.rybashop24.com/pristresky-destniky/destniky/destnik-s-bocnici-suretti-full-cover-2man-pvc-3-2m.html
jako nekaprař bych za to ty prachy nedal
NLe Scalaque - Profil | Po 9.7.2018 0:14:21
https://www.mivardi.cz/produkty/bivaky-brolly-a-doplnky-pro-taboreni/pristresky/pristresek-premium-xl-predni-panel/
Z té diskuse na stránkách výrobce mi vyplynulo, že se už někdy začátkem roku 2017 vyprodal a v srpnu oznámili konec výroby. Začátkem roku 2018 obnovili výrobu a v únoru se zase objevil na skladech. Teď u něj píšou v eshopech "skladem". Sice jsem ti neulehčil výběr mezi těma dvěma cos uvažoval, ale tenhle mi přijde taky dost dobrý a díky té odepínací stěně snad ještě o kousek praktičtější než ty dva.
Osobní zkušenost nemám a vyber si co se nejvíce pozdává tobě.
Nbady1 - Profil | Ne 8.7.2018 22:37:56
Nfheavy - Profil | Ne 8.7.2018 16:09:22
Nbysto - Profil | Čt 5.7.2018 20:48:07
Nfheavy - Profil | Čt 28.6.2018 20:55:24
NWarell - Profil | Čt 28.6.2018 20:25:24
Čtenáři této diskuse také sledují
NFilmy o kaprech na dlouhé zimní večery1636
NDyje 5, 6, 7 - Mušov a Nové Mlýny - diskuse54929
NKrátkodobá kaprařina x9912
NNakupoval někdo v Anglii1186
NFan Club navijáků Tica993
NOhře, úlovky, nástraha1053
NDomácí swinger - výroba624
NWaftersky - rady, typy, zkušenosti814
NCcMoore a vše kolem něj3769
NÚN Žermanice 2009, (471 043, Lučina 2A)...8058
Kde to žije - kaprařina
0:02NZkušenosti s pruty Scorpion od Mivardi 1
PoNATTs hlásiče a ATTx příposlech 537
PoNÚN Žermanice 2009, (471 043, Lučina 2A)... 8058
PoNLabe fishing store 18
PoNŽermanky a bivakovani 4
PoNKyjský rybník, Džbán 50904
PoNKrátkodobá kaprařina x 9912
PoNHarrison - vše o této značce 3722
PoNVýber signalizátorů 2+1 ATTS, Flacarp X7, FOX Mx 145
NeNFanclub značky Shimano 16387
NeNTrakker brolly 100 Ev 0
SoNSoukromý revír i pro děti/začátečníky 17
SoNZavážecí lodičky boatman 11
SoNPenn Tidal (vantage) xt zkušenosti 19
SoNJezero Borek u St. Boleslavi 410
Co je nového - kaprařina + obecné
PáNBleskovka: Candát má GPS v hlavě: vědci z AV ČR odhalili překvapivé navigační schopnosti
StNBleskovka: Povodí Moravy realizuje doporučení odborníků po loňském úhynu ryb na Nových Mlýnech
. . . NBleskovka: Invaze sumečka černého na Mělnicku: Rybáři a vědci zahájili velký odlov
. . . NBleskovka: Nová přečerpávací elektrárna na Orlíku: Jaký to bude mít vliv na vodu a rybáře?
. . . NBleskovka: Záhada ryby, která žije 100 000 let bez samců, vyřešena!
. . . NBleskovka: Kvalitu vody v lipenské přehradě podle studie ovlivňuje fosfor z rašelinišť
Oznámení - kaprařina
Na toto místo můžete sami vložit své oznámení ostatním čtenářům MRKu.
Kalendář akcí - kaprařina
24.6.ddk carp cup giants fishing 2026...
24.6.Bigfish carp marathon Dešná JARO...
25.6.Carp Cup Rosed 2026
25.6.Dubenec Týmové Červen 2026
25.6.Tylovský rybník - Carp cup léto...
25.6.🏆 CCAM Hruškov léto -...
25.6.Team NULA Cup
25.6.AS Fish carp race na jezeře...
26.6.!!ct retro- poslední volné...
26.6.Lastiashop Fanatik Cup Maleňák...
Doporučujeme e-shop
GScarp.cz
Rádi Vás kdykoli uvítáme na našem internetovém obchodě rybářské potřeby a nově i v naší kamenné prodejně. V našem...






























