- Otázky a diskuse
- Seznam
- Diskuse
Pardubický sraz 2018
Jaro se blíží tak otvírám tradiční diskuzi
Autor diskuse: pajagogo - Profil , 27.2.2018 všeobecné - ostatní
Dále moderuje: poky Profil
Dále moderuje: poky Profil
termíny
A) 25.4.0%
B) 2.5.0%
C) 9.5.0%
D) 16.525%
E) 23.5.75%
Od 11.3.2020 hlasovalo 4 čtenářů.
- Zobrazit zápisy s fotkou.
- Zobrazit vybrané uživatele.
načítám... - Zobrazit jen s poděkováním.
- Zobrazit nejlépe hodnocené.
17x v oblíbených a 5x v ignorovaných.
Npajagogo - Profil | Čt 13.9.2018 20:24:29
Petr64 >> teď neplánuju nic kromě zítřejšího odjezdu na dovču a zpestřuju si to noční
Npoky82 - Profil | Út 11.9.2018 21:58:34
Worm >> si sednu naproti a hodim si to tam k vám před molo :)) Ale nevím kdy. Mám tedka i díky opravě auta plno.
NP.Semrád - Profil | Út 11.9.2018 21:52:08
Přijedu zase na 12,zavřu krám a přijedu pokecat a zachytat si.
NWorm - Profil | Út 11.9.2018 21:44:14
poky82 >> Já už to tento týden asi ryby nedám.......zítra beďas, čtvrtek pálka, v pátek jdu trochu popit a přes víkend jsem na milovaných horach:o}
..
..
Npoky82 - Profil | Út 11.9.2018 21:01:45
Worm >> neke, že to tam máš tak prokrmené. To by asi stálo za to pokud dám auti do kupy se k tobě zajet podívat.
Npoky82 - Profil | Út 11.9.2018 20:59:32
Mopik >> no u mě to byla asi alternátor. No uvidí se. Ale asi budu koukat už po nové ojetině.
NWorm - Profil | Út 11.9.2018 12:23:56
Mopik >> Já mám teď víkendy do půlky října plný....ale pak by to šlo :o)
....co akce Orlík-Restart???...nebude se to opakovat?
....co akce Orlík-Restart???...nebude se to opakovat?
NMopik - Profil | Út 11.9.2018 12:13:54
Worm >> to bychom měli :) teď bych měl mít víkend volnej tak přemýšlím že bych jel i někam přes noc. Odlejvání bylo hustý :)
NWorm - Profil | Út 11.9.2018 12:04:46
Mopik >> NO jo....lihovýho jsem už dlouho neviděl...a tebe taky ne, měli bychom asi něco spáchat :o) Tuhle jsem si dodělával čeburašky a vzpoměl si na jejich odlévání :o))))))
Uzený ryby jsou dobrý, jen se to nesmí přejíst.....já tuhle zkusil zase salát a mám pocit, že přes zimu trochu ulehčím mému oblíbenému revíru od cejnů...imrvére otravujou a tak je proženu octem a bude :o)
Uzený ryby jsou dobrý, jen se to nesmí přejíst.....já tuhle zkusil zase salát a mám pocit, že přes zimu trochu ulehčím mému oblíbenému revíru od cejnů...imrvére otravujou a tak je proženu octem a bude :o)
NMopik - Profil | Út 11.9.2018 12:00:33
Worm >> najs :) já je asi začnu masit na husto. Lihovej mi dovezl uzenýho z Vranova a taková lahoda to je... :) zpracovanej do pomazánky zmizel během půl hodiny :) Jinak vláčce moc nedávám, jedna velká ryba mi po hodině narovnala hák, jinak nic :(
NWorm - Profil | Út 11.9.2018 11:41:24
Mopik >> :O)))))Jak?-, skvěle!....pokaždý když jdu, jednoho či dva sejmu...naposledy včera to jeden 50 wodsral :o)
Kapři nám díky bratrově krmné kampani jdou tak....až je to otravný a včera jsem si to musel proložit vláčkou, abych si oddechnul......načapal jsem krásně vyžranýho bolena ze stojáku+ dva-tři útoky bez nabodnutí se.....nádhera :o)
Kapři nám díky bratrově krmné kampani jdou tak....až je to otravný a včera jsem si to musel proložit vláčkou, abych si oddechnul......načapal jsem krásně vyžranýho bolena ze stojáku+ dva-tři útoky bez nabodnutí se.....nádhera :o)
NMopik - Profil | Út 11.9.2018 11:26:35
poky82 >> s tím se potýkám skoro každej měsíc...zvykneš si :) naposled v pce na benzíně, nakonec jsem musel vytrhnout palubku a budíky. Na budíkách přepájet konektory, protože při těch teplech se to zkroutilo a popraskaly spoje.
NWorm - Profil | Út 11.9.2018 10:28:06
Mopik >> Já se ti divím, že se do toho herectví pouštíš....na porno to přece není potřeba...ne? :o)))))))))
NMopik - Profil | Út 11.9.2018 8:14:24
poky82 >> Zdarec Pokymáne, žiju...jen s těmi rybami je to špatný. Teď teda o prázdninách sem tomu trošku dal, ale znova mi začíná škola tak to bude stát zase za prd.
Červené karty:
Čtenáři této diskuse také sledují
NPardubické jádro ...149218
NFóry59868
NČína - objednali ste uz nieco?15722
NUdírny a uzení51140
NRybářská burza Pardubice598
NZahrada pro lenochy aneb zahradnicko-budovatelské jádro22053
NRybářsko-houbařské jádro .-)45010
NDokumenty z přírody kolem vody624
NSranda bez nadsázky 🤘10858
NZoologický koutek MRKu.33418
Živě na MRK.cz
Kde to žije - všechna témata
11:00NRybáři vs ochránci přirody 81
8:59NCandát má GPS v hlavě: vědci z AV ČR odhalili překvapivé navigační schopnosti (Bleskovka) 48
8:21NPoradna: Sumcařina 2574
6:48NStaré Česke rybářské vybavení 399
StNMedkovy rybníky Kroměříž 188
StNZkušenosti s pruty Scorpion od Mivardi 3
StNBečva Vsetinská 4a Nový hrozenkov 0
StNPovodí Moravy realizuje doporučení odborníků po loňském úhynu ryb na Nových Mlýnech (Bleskovka) 31
StNATTs hlásiče a ATTx příposlech 546
StNPoradna: Redakce MRK.cz 1766
StNHlídač slev eshopů 751
ÚtNDaiwa Whisker SS 2600 173
ÚtNKurz Teo Daška pro Otoše 305
ÚtNÚprava chodu woblerů. 11
ÚtNPolsko, okolí Dunajce 6
Co je nového - všeobecné
StNBleskovka: Přehrada Nové Heřminovy má všechna razítka - co to znamená pro rybáře a kdy se reálně dočkáme revíru
PáNBleskovka: Candát má GPS v hlavě: vědci z AV ČR odhalili překvapivé navigační schopnosti
. . . NBleskovka: Povodí Moravy realizuje doporučení odborníků po loňském úhynu ryb na Nových Mlýnech
. . . NBleskovka: Invaze sumečka černého na Mělnicku: Rybáři a vědci zahájili velký odlov
. . . NBleskovka: Nová přečerpávací elektrárna na Orlíku: Jaký to bude mít vliv na vodu a rybáře?
. . . NBleskovka: Záhada ryby, která žije 100 000 let bez samců, vyřešena!
Oznámení - obecné
Na toto místo můžete sami vložit své oznámení ostatním čtenářům MRKu.
Kalendář akcí - obecné
26.6.24h závod dvojic na Vojtově...
27.6.Dětské rybářské závody Talian
10.7.Obsazeno Noční rybářské závody...
18.7.Dobřany - Noční rybářské závody
25.7.17. ročník rybářských závodů ...
25.7.Lovosický úhoř
1.8.Plavaná+Feeder Talian
1.8.Noční rybářské závody v Lišicích...
8.8.Letní rybářské závody Vranovská...
8.8.Noční závody dvojic












