Elektromotor Haswing nebo Maxima?

Zdravim, má někdo zkušenosti s těmito motory? Nemohu se rozhodnout, ktery z nich koupit. Díky
http://www.boat007.cz/lode-cluny/elektromotory-1/elektromotor-haswing-40-lb.html
https://www.hawaj.cz/lodni-motor-379.html
Autor diskuse: Lajos173 - Profil , 26.5.2017 kaprařina - náčiní, doplňky

Nhadalicek - Profil | Pá 30.6.2017 14:16:10

Zdar,
doufám že zadavateli to nebude vadit,nechci zakládat novou otázku.

nemáte někdo zkušenost s příďákem Haswing cayman b 55 lbs GPS?

    NRasto. - Profil | Pá 30.6.2017 13:29:36

    Mariner4 >> no ako prve co sa mi nepaci je to ze to nema tu sklopnu rukovat...tak ako pri 55lb...kazdopadne ma vykon zaujima tiez...

      NMariner4 - Profil | Pá 30.6.2017 11:26:53

      Názor na Haswing 65lb by mě taky zajímal.. hlavně porovnání s Haswing 55 lb. Jaký je tam rozdíl ve výkonu a jestli to má vůbec cenu přechod z 55lb na 65lb.. velkou výhodu beru 12V. Teď třeba pojedu na Varnovskou přehradu do kempu Bítov a pojedu člunem do druhého kempu Vranovská pláž cca tam a zpět 24km a musím vzít Haswing 55 12v protože u Haswing 2hp 109lb nevydrží na cestu baterky (2×105ah a 2x 60ah)..

        NDida - Profil | St 21.6.2017 8:03:06

        Už někdo zkoušel ten novej 65 lb Haswing?

          NRasto. - Profil | St 21.6.2017 7:58:08

          Mariner4 >> jaj pokles rychlosti..ja ze kapacity baterie...o presnosti diod by som tiez pochyboval ale na orientaciu to staci

            NMariner4 - Profil | Út 20.6.2017 18:38:06

            Rasto. >> jsem to myslel tak že pokles rychlosti po 1hod a 30min .. jen jsem chtěl upozornit na to že baterie 60AH se chová jinak. . Tam pokles rychlosti po 15min..

              NRasto. - Profil | Út 20.6.2017 18:03:58

              Mariner4 >> aha..lebo pisal som na zaklade tohto

              Raptor 330 s Haswing 55 1HP rychlost max 5km/hod. (Regulace ponoru na jedničku :-))(na 105Ah při max rychlosti jede 1hod. A 30min bez poklesu vykonu

                NMariner4 - Profil | Út 20.6.2017 16:45:31

                Rasto. >> Ahoj jen pro upřesnění i mě ukážou diody u Haswing 2hp 60-80% na baterii 2x 105Ah Varta u max rychlosti. . pokles výkonu bylo myšleno nižší rychlost.. diody o stavu baterie neukazují moc přesně. .

                  NMISO* - Profil | Út 20.6.2017 16:40:49

                  Rasto. >> najdes na webe minkokoty alebo hajzvingu.

                    NRasto. - Profil | Út 20.6.2017 16:28:11

                    MISO* >> poistku este nemam..budem musiet slahnut..aku tam dat? Svorky uz mam objednane tie dole..bodem to len nasuvat ziadne dotahovanie extremne..a ked skonci zaruka tak to uzvaknem a dam rychlosvorky..

                      NMISO* - Profil | Út 20.6.2017 16:22:25

                      Rasto. >> a poistku tam mas? ja som nikdy nemal, az na tento velky motor som dal. origos je drahy jaxvina (minkokota) ale da sa to zbastlit za par korun.

                        NMISO* - Profil | Út 20.6.2017 16:10:09

                        Rasto. >> aj tak sa da, ale ty to vzdy zapajas a odpajas ak sa nemylim, na to su najlepsie tie rychlosvorky, len su dost drahe. Na ali su lacnejsie. Alebo potom take kliestove ako byvaju na autokabloch, s tym som jazdil dlho. Na zaruku sa vyser, sak ti vravim, ze nemusis nic cvakat.

                          NRasto. - Profil | Út 20.6.2017 16:03:37

                          MISO* >> nebudem nic napajat..objednal som take ake dal dole Mariner4 ..po skonceni zaruky uvidim co bude ako bude

                            NMISO* - Profil | Út 20.6.2017 15:56:47

                            Rasto. >> a tam mas ake koncovky??? nie len take ocka? Sak to napojis na tie rychlosvorky kusom drotu. nic nemusis cvakat.

                              NRasto. - Profil | Út 20.6.2017 15:54:10

                              Čodiš >> je to tam v papieroch tak uvedene..preto som to spomenul...

                                NČodiš - Profil | Út 20.6.2017 15:53:02

                                Rasto. >> Ucvaknout koncovky není ztráta záruky ale pro jistotu se na to zeptej ale je to podle mě nesmysl

                                  NRasto. - Profil | Út 20.6.2017 14:32:19

                                  Čodiš >> to sa pri haswingu da ale az po skonceni zaruky nie? Ucvaknut a zapojit

                                    NTom.as2.0.0.0. - Profil | Út 20.6.2017 14:28:23

                                    Čodiš >> přesně ty mám a jsou fakt super