Hodinky Suunto Traverse Alpha

Blíží se mi kulatiny a jsem poptáván co bych si přál. O 30 let míň mi asi nesplní, o 40 kilo míň taky ne. Roky sním o pořádných hodinkách co by uměly víc než jen ukazovat čas. Loni se objevily tyto hodinky a mě zaplesalo srdce. Máte je někdo ? Lze v našich podmínkách v reálu využít funkce fishing ? Jak se nosí ? jsem z těch co po příchodu domů hodinky odkládají ale na rybách bych je na ruce klidně nechal pokud by mi nezadrhávali ve spacáku. nebo znáte jiné, vhodnější ? Nejsem extra sportovec, nehoním kilometry abych měl vysloveně sportovní, spíš outdoor, odolné co by posloužili i při kolapsu civilizace. A poslední otázka. Stealth nebo Foliage ?
Autor diskuse: jurasoft - Profil , 13.1.2017 všeobecné - náčiní, doplňky
50 nových příspěvků od Vaší poslední návštěvy.

NPepa z depa - Profil | Út 17.1.2017 19:44:37

drvoštěp >> no a mladej kluk si chtěl přijít snadno k pár korunám. to mu ale logicky nestačilo ani na blbý cigára.

    NPepa z depa - Profil | Út 17.1.2017 19:43:06

    poldeci >> tak to nevím protože chytám jenom ze břehu a navíc tam nemám to co ty traverse alpha. a zajímalo by mě jestli je to jen software ale asi jo. pokud jde o tu přesnost tak pro mý potřeby je fakt dostatečná a přiznávám že jejich funkce nepoužívám primárně pro chytání.

    to s tebou souhlasím že na pevnině v terénu je ta orientace pomocí očí celkem podstatná.

      Ndrvoštěp - Profil | Út 17.1.2017 19:39:19

      Pepa z depa >> Jj.Viděl mladýho kluka tak to riskl.

        NPepa z depa - Profil | Út 17.1.2017 19:37:35

        drvoštěp >> tak to je síla a kdyby se to stalo mě a byl bych nahnutej tak bych na něj asi upad nohama do jeho prdele napřed. to je fak humus co si lidi dovolej! kdybych byl šikovnej a měl akumulátor tak si ho snad taky vyměním radějc sám!

          Npoldeci - Profil | Út 17.1.2017 19:36:35

          Pepa z depa >> aj na vode sa trafia na lovné miesto?.lebo viem že sonar s gps zrovna na nejaké metre presný neni,toto bude podstatne horšie,si myslím...fakt neviem,preto sa pýtam

          vieš sám ako to je na pevnine,záchytné body vnímaš aj očami tak si to skoriguješ ale kde je flek pod vodou sa vieš presne spoľahnúť iba na presnosť gps

            Ndrvoštěp - Profil | Út 17.1.2017 19:28:10

            Pepa z depa >> Byl ve značkovym obchodu na výměně baterie.Tak se nahnul a viděl jak mu tam dává baterii z Kiku.Tak už si je mění sám.

              NPepa z depa - Profil | Út 17.1.2017 19:24:22

              drvoštěp >> když ono to je těžký a ani ve značkovým kšeftu nemáš záruku originálu. možná dovozce: http://www.suuntocz.cz/view.php?Page=Prehled&Menu=9​86

                Ndrvoštěp - Profil | Út 17.1.2017 19:20:52

                Pepa z depa >> No právě.Koupil a byl to fejk.On sleduje ty fora a tam to zjistil.A samozřejmě záručák v prdeli ;(

                  NPepa z depa - Profil | Út 17.1.2017 19:16:35

                  drvoštěp >> jak sem psal tak u mě dobrý ale je fakt že nemám řemínek utaženej na fest ale volně. takže není nijak namáhanej. já bych radějc koupil originál. kámoš měl levnej plastovej řemínek a měl kožní alergickou reakci.

                    NPepa z depa - Profil | Út 17.1.2017 19:13:45

                    Rybkin >> nemáš zač.

                      Ndrvoštěp - Profil | Út 17.1.2017 19:13:12

                      Pepa z depa >> Díky.Klukovi praskla poslední gum.zarážka a tak dal ten plátěnej a ten je nic moc.A teď musí doufat že nekoupí fejk jak minule.

                        NPepa z depa - Profil | Út 17.1.2017 19:10:42

                        drvoštěp >> mám je tuším 4 roky a akumulátor i řemínek původní. pásek je dobrej ale zprvu sem se bál co vydrží. ale drží. sou sice na korunce trochu odřený ale protože maj safírový sklíčko tak to je jako nový a to s nima lezu po všech čertech a dostávaj zabrat.....

                          NPepa z depa - Profil | Út 17.1.2017 19:09:22

                          Rybkin >> ty moje sou s lithiovým akumulátorem takže ano nabíjím je. ale budu muset nechat akumulátor vyměnit kvůli postupný ztrátě kapacity. cena lidová až cca 2.500 kaček v případě expres výměny do druhýho dne.

                            NRybkin - Profil | Út 17.1.2017 19:08:25

                            Pepa z depa >> Super,to mě zajmalo.Dík

                              NPepa z depa - Profil | Út 17.1.2017 19:06:30

                              poldeci >> ty sunta taky a nikdy sem nezabloudil a když sem jel zpět podle displeje tak taky nebyl s přesností problém. a na konkrétní bod tě spolehlivě navedou.

                                NPepa z depa - Profil | Út 17.1.2017 19:04:56

                                Rybkin >> jo a nabíjej se přes dodanej kabel. omluv kvalitu.....;-)))

                                  Ndrvoštěp - Profil | Út 17.1.2017 19:00:51

                                  Pepa z depa >> Jak dlouho je máš a jak Ti drží pásek ?

                                    NRybkin - Profil | Út 17.1.2017 19:00:49

                                    Pepa z depa >> A ty tvoje už jsou teda dobíjecí,chápu to správně?

                                      Npoldeci - Profil | Út 17.1.2017 18:59:17

                                      Pepa z depa >> tie alfy maju poi body,íde mi o to ako presne sa potom na konkrétny bod dokážu vrátiť

                                        NPepa z depa - Profil | Út 17.1.2017 18:56:59

                                        poldeci >> nevím ale pro moje potřeby stačí. a nejde o gps jako takovou protože si trasu v mapě prohlídneš jen na netu na: http://www.movescount.com/cs/

                                          NPepa z depa - Profil | Út 17.1.2017 18:55:12

                                          Rybkin >> když byly ty mý nový tak při zjištování souřadnic každou vteřinu cca 15h. při zjištování souřadnic každou minutu tak cca 50h. a bez gps měsíc.

                                            Ndrvoštěp - Profil | Út 17.1.2017 18:54:50

                                            Rybkin >> Pokud udělá promoce tak půjdu na přesčas a koupím mu je.Ale zase se bojím aby při operaci je někomu nenechal v těle ;))

                                              NRybkin - Profil | Út 17.1.2017 18:50:47

                                              drvoštěp >> Jako dárek by byly pěkný:-)))

                                                Ndrvoštěp - Profil | Út 17.1.2017 18:50:08

                                                Rybkin >> Doufám že nebude chtít ty z dolního odkazu od standase ;(

                                                  NRybkin - Profil | Út 17.1.2017 18:47:32

                                                  drvoštěp >> Ok

                                                    Npoldeci - Profil | Út 17.1.2017 18:46:59

                                                    Pepa z depa >> aká presná je tam gps +-

                                                      Ndrvoštěp - Profil | Út 17.1.2017 18:46:49

                                                      Rybkin >> On má jenom na výměnou baterii.Už je má nějaký pátek.

                                                        NRybkin - Profil | Út 17.1.2017 18:45:10

                                                        drvoštěp >> Dobrý,v pohodě.Mě to jen zajmá jestli se to dá dobít přes ten kabel a nebo je jen na propojení s počítačem.

                                                          Ndrvoštěp - Profil | Út 17.1.2017 18:43:03

                                                          Rybkin >> Já né, kluk, ale on má Core Green jenom na baterii.Dal jsem to sem jenom pro porovnání ;)

                                                            NPepa z depa - Profil | Út 17.1.2017 18:37:36

                                                            jurasoft >> co sem pátral tak oproti mejm máš navíc mód pro rybaření červený podsvícení detekci výstřelu vibrace a modrej zub. jo a ty tvý sou levnější což je velký plus. a v navigaci glonass

                                                              NRybkin - Profil | Út 17.1.2017 18:32:44

                                                              drvoštěp >> A to se nabíjí přes ten kabel?
                                                              To docela jde čekal bych mín

                                                                Ndrvoštěp - Profil | Út 17.1.2017 18:28:53

                                                                Rybkin >> Kluk u jeho Core Green když vše zapne tak 3 měsíce ;(

                                                                  NRybkin - Profil | Út 17.1.2017 18:14:11

                                                                  Má někdo představu jak dlouho v tom vydrží baterka když je to tak nabušený funkcema?
                                                                  Nikde jsem nic nenašel

                                                                    NPepa z depa - Profil | Út 17.1.2017 15:31:25

                                                                    jurasoft >> to máš sice pravdu ale když koupíš celou sadu tak to vyjde levnějc. nějaký aplikace sem do těch svejch už nahrál ale to neznamená že sou jejich možnosti stejný. ty mý se už nevyráběj a ty tvý modernější sou určitě vybavený něčím co ty mý nemaj. to je jasný.
                                                                    musím se na ty tvý pořádně podívat a prostudovat je.

                                                                      NPepa z depa - Profil | Út 17.1.2017 11:52:16

                                                                      jurasoft >> taky sportu moc nedám ale když si občas vyjedu na kole tak sem informovanej. no vidíš tak si kup ty s tím hrudním pásem (vyjde to levnějc) a občas ho použiješ při vejšlapu schodů. ;-)))

                                                                        NFishky - Profil | Út 17.1.2017 11:22:06

                                                                        jurasoft >> u vody nejsi nikdy zbytečně nebo tam jsi stále zbytečně, záleží jak se na to díváš a hlavně na tom faktoru, co je mezi pruty a židličkou a tohle žádný hodinky posoudit nedokáží.

                                                                          NPepa z depa - Profil | Út 17.1.2017 9:09:57

                                                                          jurasoft >> někde sem čet nebo slyšel že sou ty pásy dost přesný. a co ti vadilo? žes byl opásanej? není to vůbec strašný a máš alespon představu jakej máš tep. v hodinkách si nastavíš hraniční hodnoty a když je překročíš tak tě upozorněj. mě se to líbí a dost to využívám.

                                                                            Ndrvoštěp - Profil | Út 17.1.2017 7:43:52

                                                                            jurasoft >> Jj.to znám.Proto hodinky nenosím a stará je nasraná ;)

                                                                              NPepa z depa - Profil | Po 16.1.2017 21:30:50

                                                                              jurasoft >> tak ty ambit 2 sou celkem buclatý a s utaženým rukávem u bundy mám občas problém. s tím delším páskem nevím. originální asi delší neseženeš ale i ty 4 zbejvající dírky určitě stačej.
                                                                              jo sou to hodinky s hodně funkcema. mám hrudní pás a uvažoval sem i o bike podu.

                                                                                Ndrvoštěp - Profil | Po 16.1.2017 19:43:33

                                                                                jurasoft >> Tak nenos košili a budeš mít širší výběr ,;))

                                                                                  NJarin - Profil | Po 16.1.2017 11:18:37

                                                                                  jurasoft >> Ten konkretny typ nepoznam mam 3 tim rokom Suunto X Lander a zatial absolutna spkojnost - nosim všade na ruke.....

                                                                                    NPepa z depa - Profil | Po 16.1.2017 9:51:01

                                                                                    jurasoft - >> sunta sou dobrý a nešlápneš vedle. mám několik let ambity 2 a neměnil bych. kámoš má garminy ale.....

                                                                                      Ndrvoštěp - Profil | So 14.1.2017 12:23:07

                                                                                      jurasoft >> Core green

                                                                                        Ndrvoštěp - Profil | So 14.1.2017 11:13:54

                                                                                        jurasoft >> Zjistim, ale co vím na 100% že jsou náramkové ;)))

                                                                                          Ndrvoštěp - Profil | So 14.1.2017 10:50:49

                                                                                          herak >> ;))

                                                                                            Nherak - Profil | So 14.1.2017 10:49:26

                                                                                            drvoštěp >>
                                                                                            Tam má spolehlivější kompas.......:-)))))

                                                                                              Ndrvoštěp - Profil | So 14.1.2017 10:39:28

                                                                                              jurasoft >> Jo jsem zapoměl, kluk je nosí non stop.Sundavá je jenom když má službu na gyndě ;))))

                                                                                                Ndrvoštěp - Profil | So 14.1.2017 10:21:56 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                                                                                jurasoft >> Kluk má tyhle 5tym rokem

                                                                                                  Nscrio - Profil | Pá 13.1.2017 19:29:25

                                                                                                  Není lepší si koupit Casio G- SHOCK ? O POLOVINU LEVNEJSI ? Táta má G-Shocky cca za 5-6 tis. Ukazují příliv a odliv což funguje. Kompas a takové kraviny to má taky. A hodinky řízené satelitem GPS při kolapsu lidstva ?:D máte GPS v telefonu ? Jděte se projít do lesa a 2/3 cesty, signál GPS ztracen :D